Mládež 27.11.2023

Akadémia | Dorastenci a žiaci bez zaváhania

Mládežnícke súťaže dorastencov a žiakov pokračovali počas uplynulého týždňa ďalšími zápasmi.

Naši dorastenci sa v doposiaľ poslednom odohratom kole predstavili proti tímu FK Pohronie a vo všetkých prípadoch žali trojbodový úspech. Dokopy inkasovali len jeden gól. Najstaršia "devätnástka" zvíťazila na súperovom trávniku 2:0, pričom otvárací gól padol už v 7. minúte stretnutia z kopačky Daniel Prekopa. Okrem neho sa gólovo presadil Adrián Fiala. Naša U19 sa aktuálne nachádza na prvej priečke tabuľky s bodovým náskokom pred druhým Slovanom Bratislava. U17 a U16 sa predstavili na domácom trávniku. Staršia "sedemnástka" inkasovala jeden gól, no ani ten nezabránil nášmu tímu k zisku troch bodov. O víťazstve pritom náš tím rozhodol až v 86. minúte, keď sa presadil Samuel Barta. U16 svojho súpera z Pohronia deklasovala vysoko 9:0. Zápas mal dvoch dvojgólových strelcov a to Timoteja Gavendu a Tomáša Chrenka.

Žiacke tímy sa tentokrát predstavili proti tímu SDM Domino Bratislava a rovnako ako naši dorastenci boli vo všetkých zápasoch úspešní. Naša akadémia do pätnásť rokov zvíťazila po gólovej prestrelke tesným rozdielom. K výhre 4:3 prispeli dvoma presnými zásahmi Alex Šubert a Milan Vicena. Šubert pritom svoje dva góly vsietil v priebehu minúty. Ďalšieho dvojgólového strelca mala aj naša U14. K výhre 5:1 sa pripísal najmä dvojgólový Bohumil Cicko a strelec hetriku Filip Šinský. "Trinástka" vycestovala do hlavného mesta, odkiaľ si po tesnej výhre 3:2 napokon odniesla tri body. Gólová prestrelka v zápase našej "dvanástky" priniesla až sedemnásť gólov, pričom jedenásť z nich vsietil náš tím.

Domino Bratislava U12 - AS Trenčín U12  6:11
Góly | Kazari 2, Halás 2, Gašperák, Sládek, Bondra, Ochránek, Števanka, Hrabal, Valach
Autor: tims
0:4 Skalica
18:00 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 30. kolo, 4.5.2024
AS Trenčín - MFK Zemplín Michalovce

A-tím 27.4.2024

Niké liga | Vysoké víťazstvo na ihrisku Skalice zásluhou štyroch rôznych strelcov

Zverenci trénera Iliju Stolicu vyhrali na ihrisku MFK...

ASTV 26.4.2024

Bariš | Čaká nás nepríjemné mužstvo s dobrou obranou

Mužstvo pod vedením trénera Iliju Stolicu čaká tento víkend 7. kolo nadstavbovej časti...