Mládež 20.11.2023

Akadémia | Žiaci proti rivalovi z Dubnice, sedemnástka s výhrou

Mládežnícke súťaže dorastencov a žiakov pokračovali počas uplynulého týždňa ďalšími zápasmi. Hrali aj naše ženy.

Naši dorastenci do sedemnásť a šestnásť rokov sa v poslednom odohratom kole predstavili na domácej pôde, kde vyzvali klub zo Žitného ostrova. Staršia U17 si pripísala na konto plný bodový zisk. O tesnej výhre 1:0 napokon rozhodol presným zásahom v 26. minúte Teodor Skoršepa. Mladšia U16 zaznamenala v zápase proti aktuálne prvým Dunajskostredčanom remízu 3:3. Náš tím pritom už v desiatej minúte prehrával dvojgólovým rozdielom. O otočke zápasu a zisku bodu rozhodli góly Fedora Kasanu, Kevina Sondora a Timoteja Gavendu.

Žiacke tímy sa predstavili proti rivalovi z neďalekej Dubnice nad Váhom. Zo zisku troch bodov sa však tešila len naša "trinástka". Tá deklasovala Dubničanov 6:0. Gólové hody odštartovali v 10. minúte stretnutia po góle Olivera Kňažeka, ten sa v zápase presadil až dvakrát. Na gólovú listinu sa okrem neho pripísal Adam Verchola, Benjamin Benca a Lucas David Panák, vďaka ktorým žala "trinástka" trojbodový úspech. Okrem toho jeden bod po remíze 1:1 uchmatla U14. Na svojho súpera však nestačila "pätnástka" a "dvanástka".

Ženský tím pod vedením trénera Pavla Straku sa v doposiaľ poslednom odohratom ligovom stretnutí predstavil na domácej pôde, kde privítal trápiaci sa tím FC Petržalka. Klub z hlavného mesta sa pritom dostal do vedenia v 36. minúte stretnutia, no o dve minúty neskôr vyrovnal nešťastným vlastencom. Naše ženy sa aktuálne nachádzajú na šiestej priečke tabuľky.

A-tím 27.4.2024

Niké liga | Vysoké víťazstvo na ihrisku Skalice zásluhou štyroch rôznych strelcov

Zverenci trénera Iliju Stolicu vyhrali na ihrisku MFK...

ASTV 26.4.2024

Bariš | Čaká nás nepríjemné mužstvo s dobrou obranou

Mužstvo pod vedením trénera Iliju Stolicu čaká tento víkend 7. kolo nadstavbovej časti...