Mládež 29.9.2017

Skvelá forma Michala Kukučku, ženy nestačili na Prievidzu

Aj počas uplynulého týždňa pokračovali mládežnícke futbalové súťaže. Starší dorastenci vyhrali v Nitre. Veľmi dobre sa darilo aj mladším dorastom, ktoré neinkasovali ani gól. Ženy nestačili na Prievidzu a žiačky vysoko podľahli Trnave.

Starší dorast pod vedením kormidelníka Ľuboša Reitera zvíťazili v druhom zápase po sebe. Na ihrisku Nitry (2:1) nezačal ideálne, keď gól dostal už v úvodnej minúte. K obratu prišlo po prestávke. V rozmedzí štyroch minút sa presadila dvojica Patrik Zajac – Jakub Kadák a body smerovali do Trenčína.

Plný bodový zásah zaznamenala aj sedemnástka. Nitru zdolala najtesnejším rozdielom 1:0. Jasným triumfom sa prezentovala šestnástka. Tá súperovi spod Zobora nastrieľala štyri góly. Gólman Michal Kukučka si udržal čisté konto a neinkasoval už tretí zápas v rade.

V kvalitných výkonoch pokračuje výber do 13 rokov. Po víťazstve v Nitre (5:3) je na prvom mieste. Ženy mali šancu dostať sa na vedúcu pozíciu. V šlágri kola však nestačili na Prievidzu (1:2).

Starší dorast (U19, I. liga) – 8. kolo
FC Nitra – AS Trenčín 1:2 (1:0)
Góly: 1. Németh – 54. Zajac, 58. Kadák
AS: Švajka – Petro, Pišoja, Párkaň, Sekerka (27. Slávik), Beďatš, Rusnák (81. Svečula), Špaček, Gono, Kadák, Laco (46. Zajac)

Mladší dorast (U17, I. liga) – 8. kolo
AS Trenčín – FC Nitra 1:0 (0:0)
Gól: 51. vlastný
AS: Žákech – Jambor, Javorský, Valo, Lukáčik (48. Straka), Laurinec, Ragan, Tatranskýk Kyselica (39. Minaroviech), Letenay (77. Fábera), Danko

Mladší dorast (U16, I. liga) – 8. kolo
AS Trenčín – FC Nitra 4:0 (1:0)
Góly: 15. Karabín, 44. Ďurec, 59. Frťala, 78. Majkút
AS: Kukučka – Frťala, Plšek, Sivoň, Bryndziar, ŠImlovič, Majkút, Zmajkovič (67. Prekop), Biricz (71. Mikulaj), Ďurec, Karabín (35. Hurný)

Mladší žiaci (U13, I. liga) – 5. kolo
FC Nitra – AS Trenčín 3:5 (2:2)
Góly AS: Murko 3, Praženka 2
AS: Lokšík – Tučka, Šebeň, Prekop, Chmelina, Polák, Brandis, Pavlovský, Hájovský, Bobot, Mikulaj, Murko, Praženka, Wijnands, Sivák, Stacha, Húdok, Danihel

Mladší žiaci (U12, I. liga) – 5. kolo
FC Nitra – AS Trenčín 21:2 (8:0)
Góly AS: Kapuš, Baláž
AS: Húdok – Kozic, Gabrhel, Ciran, Jurkovec, Gupta, Juráček, Samuhel, Lacko, Micka, Mikuš, Azari, Ragan, Kapuš, Vasyliev, Ďurčo, Miakiš, Baláž, Murko, Kučera, Vavruš

Ženy (II. liga skupina B) – 7. kolo
FC Baník Prievidza – AS Trenčín 2:1 (2:1)
Gól AS: Horváthová
AS: Bátkyová, Horváthová, Šišková, Repková, Harušťáková, Suchá, Belásová, Chovancová (56. Kendralová), Kardošová, Gomulecová, Jančovičová

Žiačky (U15, I. liga) – 7. kolo
FC Spartak Trnava – AS Trenčín 6:0 (3:0)
AS: Štefániková – Vavrová, Škultétyová, Páleníková, Lahká, Laginová, Škerdová, Jurenková, Richtárechová, Nedorostová, Straková, Mazániková, Špačková, Korsáková

Fotogalérie 15.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC ViOn Zlaté Moravce

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 5. kola nadstavby Niké ligy proti FC ViOn...

Fanúšikovia 15.4.2024

Akadémia | V pondelok 29. apríla nábor a výber detí do tímov akadémie AS Trenčín

AS Trenčín pripravil na pondelok 29. apríla nábor a...

Fanúšikovia 14.4.2024

Fanúšikovia | Po vysokom víťazstve opäť na domácej pôde, vstupenky na Košice v predaji

V šiestom kole nadstavbovej časti Niké ligy sa...