Aktuality

Trenčín je pre mňa najlepšia voľba, povedal Van Kessel

Holandský krídelník Gino van Kessel bude aj na jar obliekať dres AS Trenčín. Najproduktívnejší hráč tímu v jesennej časti aktuálneho ročníka priletel v sobotu neskoro večer do Prahy a v nedeľu ráno už s tímom trénoval.

Rozhodnutie vrátiť sa pod Čákov hrad urobil samotný hráč. „Po vydarenom polroku v Trenčíne som sa vrátil do Ajaxu. Veril som v šancu bojovať o miesto v prvom tíme. Povedali mi ale, aby som si niečo hľadal. Hneď prvou mojou myšlienkou bol návrat do Trenčína. Vedel som, že ma klub chce. Z viacerých alternatív to bola pre mňa tá najlepšia. Teším sa na ďalších pár mesiacov. Ak budem pracovať rovnako ako na jeseň, budem na konci sezóny opäť o niečo lepším hráčom,“ povedal pre astrencin.sk Van Kessel, ktorý uprednostnil AS aj pred možnosťou hrať druhú ligu za Jong Ajax.

Na sústredenie do Nymburku pricestoval pripravený, keďže trénoval s rezervou Ajaxu. Pricestoval aj s jasným cieľom. „Chcem byť majstrom v drese AS. Budeme sa snažiť ponaháňať Slovan,“ povedal Van Kessel, ktorého prevzal na letisku generálny manažér klubu. Holandského strelca pobavil hneď na úvod, keď mu prezradil, aké otázky dostával v poslednom čase. „Prezradil mi, že ľudí zaujíma iba budúcnosť štadióna a môj návrat,“ komentoval so smiechom hráč Ajaxu.

Autor: mg
19.01.2014

Partneri

 

Tapety

tapeta