Príprava "A"
Sobota, 26. január 2013 10.15
SFC Opava 2:5 (0:3) AS Trenčín

Opava začala aktívne, ale napriek tomu otvorili skóre stretnutia naši hráči. V 8. min našiel Čögley od pravej rohovej zástavky nabiehajúceho Frimmela a ten hlavou zblízka skóroval. Oba tímy hrali aj v ďalšom priebehu prvého polčasu opticky vyrovnanú partiu. Rozhodovala však individuálna herná prevaha na strane AS. V 30. min vyslal Štefánik kolmou prihrávkou za obranu Kubíka, ktorý zvýšil na rozdiel dvoch gólov. Päť minút pred prestávkou sa po rohu oprel do lopty z hranice šestnástky Frimmel a ukážkovou strelou pod brvno upravil na 3:0.

V úvode druhej polovice stretnutia prišla strela opavského Lokšu spoza šestnástky – 1:3. Následne nastúpila pätica dorastencov AS a pokiaľ sa celé mužstvo na ihrisku zorientovalo, Lokša druhým gólom znížil na rozdiel gólu – 2:3. S pribúdajúcimi minútami sa však náš tím opäť dostal do hry a súpera zatlačil na jeho polovicu. Mali sme niekoľko šancí, ale ďalšie góly padli až v závere zápasu. Dvakrát sa presadil Opatovský. Najskôr po centri Skovajsu hlavou. Následne priletel center od Mondeka a nádejný stredopoliar dotlačil loptu do siete aj s pomocou Čentéša.

Góly: 53. a 63. Lokša - 8. a 41. Frimmel, 89. a 90. Opatovský, 30. Kubík

Domáci: I. polčas: Květon – Šrom, Metelka, Kuděla, Schaffartzik – Partyš, Vybíral, Wirth, P. Uvíra – Jukl, Jurečka, II. polčas: Štencel – Hrabina, Metelka, Swiech, Zapletal – Krčmařík, Kašný, Binar, Sedláček, Ficek – Lokša

Hostia: Volešák - Čögley (75. William), Tóth (61. Bednárik), Godál (46. Ramón), Mazáň (61. Skovajsa) - Lobotka (61. Bariš) - Mazan, Holúbek (61. Čentéš), Štefánik (58. Opatovský), Frimmel (61. Brigant) - Kubík (46. Mondek)

Partneri

 

Tapety

tapeta