Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

21.2.Nádejní Laczkó a Urminský v AS TrenčínastnPočas jarnej časti aktuálneho ročníka budú súčasťou kabíny prvého mužstva AS Trenčín stopér Adam Laczkó a brankár Peter Urminský.
21.2.Žiačky víťazom domáceho AS Trenčín CupuastnŽiačky AS Trenčín ročník narodenia 2004 sa stali víťazkami domáceho halového turnaja AS Trenčín Cup 2019. Mladšie dievčatá ročník narodenia 2006 obsadili ôsmu priečku. Najlepšou strelkyňou turnaja sa stala osemgólová Sofia Richtárechová.
20.2.Fotogaléria z tréningu hráča mesiaca Húdoka s prvým tímomastnFotogaléria z tréningu hráča mesiaca Alexa Húdoka (U13) s prvým tímom AS Trenčín.
20.2.Húdok ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Alex Húdok z tímu do trinásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
19.2.Chudý | Oslava gólov so spoluhráčmi je mojou tradíciouastnČerstvo devätnásťročný brankár Denis Chudý má za sebou ligovú premiéru. Takmer dvojmetrový odchovanec AS Trenčín začal svoju cestu v Chynoranoch, odkiaľ sa presunul pod Čákov hrad. Hneď vo svojom prvom štarte v najvyššej súťaži bol nielen pri víťazstve svojho mužstva, ale na svoje konto si pripísal aj prvú fortunaligovú nulu.
18.2.Fotogaléria zo zápasu proti SeniciastnFotogaléria zo stretnutia Fortuna ligy proti FK Senica (3:0).
17.2.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti SeniciastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FK Senica (3:0).
17.2.AS Trenčín eSports začína boj o postup na európske European Masters hry LoLastnTím AS Trenčín eSports dnes odohrá prvý duel česko-slovenskej kvalifikácie European Regional League hry League of Legends. V prvom zápase jedenásteho ročníka svitavského Hitpoint Masters narazia na Vikingekrig.
17.2.Program U10 na týždeň od 18.2. do 24.2.2019J.ŠVAJKA
16.2.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti SeniciTRE - SEN 3:0, 19.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - FK Senica (3:0).
16.2.Koniec ligovej série bez víťazstva, zdolali sme SenicuTRE - SEN 3:0, 19.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča zdolali v prvom ligovom zápase jari FK Senica 3:0 (1:0). Naše góly strelili Hamza Čatakovič, Desley Ubbink a Jakub Paur. Pre mužstvo okolo nového kapitána Ubbinka to je prvé ligové víťazstvo od konca septembra.
15.2.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša druhé tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore spoločnosti 7DAYS.
14.2.Kleščík | AS je môj klub a Trenčín moje mestomgMáloktorý z aktívnych ligových veteránov má na svojom konte viac štartov v najvyššej slovenskej súťaži ako Peter Kleščík. Dlhoročnému kapitánovi AS Trenčín chýbajú už len dva ligové štarty, aby pokoril hranicu 250 zápasov.
13.2.Venujte 2% na podporu mládeže v This is my sen Academyastn​Vážení priatelia trenčianskeho futbalu. Obraciame sa na Vás so žiadosťou o venovanie 2% z daní v prospech akadémie AS Trenčín - This is my sen Academy. Náš futbalový klub sa dlhodobo úspešne venuje práci s mládežou.
12.2.ASTV | Rybníček o aktuálnom stave výstavby štadiónaastvRóbert Rybníček predstavuje počas mediálneho dňa AS Trenčín aktuálnu situáciu týkajúcu sa výstavby štadióna.
12.2.ASTV | Rybníček, Cifranič a Chudý pred štartom ligyastvPrvý tím AS Trenčín mal na utorok naplánovaný mediálny deň. Ten je alternatívou k tradičnej tlačovej konferencii, ktorú kluby Fortuna ligy organizujú pred jarnou časťou najvyššej domácej súťaže. ASTV vám prináša záznamy rozhovorov s generálnym manažérom Róbertom Rybníčkom, trénerom Vladimírom Cifraničom a brankárom Denisom Chudým.
9.2.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Austrii ViedeňastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu Austria Viedeň - AS Trenčín (2:2).
8.2.ASTV | Chudý po zápase proti Austrii ViedeňastvASTV vám prináša rozhovor s brankárom AS Trenčín Denisom Chudým po zápase proti Austrii Viedeň (2:2).
8.2.ASTV | Tréner Cifranič po zápase proti Austrii ViedeňAUS - TRE 2:2, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s trénerom AS Trenčín Vladimírom Cifraničom po zápase proti Austrii Viedeň (2:2).
8.2.Fotogaléria zo zápasu proti Austrii ViedeňastnFotogaléria z prípravného stretnutia proti Austrii Viedeň (2:2).
8.2.Na záver zimnej prípravy remíza na ihrisku Austrie ViedeňAUS - TRE 2:2, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča remizovali v záverečnom zápase zimnej prípravy na ihrisku Austrie Viedeň 2:2 (2:1). Naše góly strelili Desley Ubbink a Hamza Čatakovič. Súper vyrovnal až v závere stretnutia. V našej zostave sa od úvodu predstavili dvaja dorastenci. V bráne Denis Chudý a v strede obrany Marián Pišoja.
8.2.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti Austrii ViedeňastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu Austria Viedeň - AS Trenčín (2:2).
8.2.Dnes o 15.00 h generálka proti Austrii, priamy prenos na ASTVAUS - TRE 2:2, 0.kolo | astnGenerálkou pre tím Vladimíra Cifraniča pred štartom jarnej časti ročníka 2018/2019 je dnešný zápas na ihrisku Austrie Viedeň. Výkon stretnutia v Generali Aréne je naplánovaný na 15.00 h a my vám zápas prinesieme v priamom prenose na ASTV.
7.2.Fotogaléria z turnaja FIFA19 na PlayStation v BelekuastnFotogaléria z turnaja FIFA19 na PlayStation počas zimného sústredenia v tureckom Beleku.
7.2.Víťazom ASTN PS4 Nations Cupu dvojica z BalkánuastnZáver sústredenia v tureckom Beleku patril prestížnemu turnaju dvojíc v hre FIFA19 na hernej konzole PlayStation. Víťazom prvého turnaja série ASTN PS4 Nations Cup sa stala dvojica Hamza Čatakovič – Erhan Mašovič.
5.2.ASTV | Antonio, prajeme ti veľa šťastia a držíme palceastvPrinášame vám zostrih skvelých momentov Antonia Manceho z jeho doterajšieho pôsobenia v AS Trenčín. Chorvátsky strelec odišiel na hosťovanie do francúzskeho FC Nantes, ktorý získal aj opciu na jeho prípadný prestup. Antonio, prajeme ti veľa šťastia a držíme ti palce pri ceste za tvojim snom. Si ďalším z hráčov, ktorí otvára cestu pre mladých futbalistov z nášho klubu do Európy.
4.2.Sekcia eSports rozšírená o tím League of LegendsastnAsociácia športov Trenčín sa v sekcii počítačových hier rozširuje o ďalší populárny herný segment. Tím AS Trenčín eSports získal pod svoje krídla tím profesionálnych hráčov „League of Legends“.
1.2.ASTV | Vladimír Cifranič hodnotí sústredenie v TureckuastvASTV vám prináša rozhovor s Vladimírom Cifraničom, v ktorom hodnotí sústredenia v tureckom Beleku.
31.1.Mance na hosťovanie do FC NantesastnÚtočník AS Trenčín Antonio Mance zamieril v závere prestupového obdobia na hosťovanie do francúzskeho FC Nantes. Osemnásobný víťaz Ligue 1 a trojnásobný držiteľ Coupe de France získal aj predkupné právo na chorvátskeho strelca.
31.1.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti NK Široki BrijegastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - NK Široki Brijeg (1:2) zo zimného sústredenia v tureckom Beleku.
orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak