Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019
január
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

19.1.ASTV: Tréner Cifranič po zápasoch proti Opave a InteruastvASTV vám prináša rozhovor s trénerom AS Trenčín Vladimírom Cifraničom po zápasoch proti SFC Opava a FK Inter Bratislava (1:0 a 5:1).
19.1.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti Interu BratislavaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - Inter Bratislava (5:1).
19.1.Ďalšie víťazstvo v príprave, zdolali sme druholigový InterTRE - IBR 5:1, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča vyhrali v zimnej príprave svoj tretí zápas, keď na domácom ihrisku zdolali druholigový Inter Bratislava 5:1 (2:0). Po dva góly zaznamenali Milan Corryn a Joey Sleegers. Jeden presný zásah pridal Emeka Umeh.
19.1.ASTV: Zostrih z prípravného zápasu proti OpaveastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu AS Trenčín - SFC Opava (1:0).
19.1.V príprave víťazstvo proti českej OpaveTRE - OPA 1:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča zdolali v ďalšom stretnutí zimnej prípravy deviaty tím najvyššej českej súťaže SFC Opava 1:0 (1:0). Jediný gól zápasu zaznamenal s prispením súperovej obrany Keston Julien.
19.1.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti Interu BratislavaastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - FK Inter Bratislava (5:1).
19.1.ASTV: Záznam z prípravného zápasu proti OpaveastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - SFC Opava (1:0).
18.1.V sobotu opäť dva zápasy na SihotiastnPresne týždeň po dvojzápase proti Sigme Olomouc odohrajú zverenci trénera Vladimíra Cifraniča ďalšie dva zápasy zimnej prípravy na Sihoti.
18.1.Fotogaléria z tréningu hráča mesiaca Vicenu s prvým tímomastnFotogaléria z tréningu hráča mesiaca Milana Vicenu (U11) s prvým tímom AS Trenčín.
18.1.Vicena ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Milan Vicena z tímu do jedenásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
17.1.V jarnej časti bez El MahdiouihoastnTréner Vladimír Cifranič a jeho realizačný tím sa počas jarnej časti Fortuna ligy musí zaobísť bez Achrafa El Mahdiouiho. Holandský stredopoliar s marockými koreňmi utrpel počas prípravného zápasu proti Sigme Olomouc vážne zranenie kolena, ktoré si vyžiada operačný zákrok.
17.1.Florbalový dorast s cieľom omladiť káder a získať skúsenostiastnDorastencom Florbalového klubu AS Trenčín patrí v polovici sezóny regionálnej súťaže šiesta priečka. Umiestnenie v strede tabuľky dvanásťčlennej súťaže nenapĺňa predstavy z úvodu aktuálneho ročníka. Často oslabený a omladený tím trénera Martina Voštiara však má pred sebou zaujímavú budúcnosť.
16.1.V Turecku aj proti lídrovi rumunskej ligyastnZverencov trénera Vladimíra Cifraniča čaká od pondelka takmer dva týždne trvajúce sústredenie v tureckom Beleku. Počas tradičného zimného tréningového kempu odohrajú štyri prípravné zápasy. Mužstvo odletí do Turecka v nedeľu 20. januára. Návrat je naplánovaný na piatok 1. februára.
15.1.Doli97 víťazom Online League Winter, Rozsi tretíastnDvojica hráčov tímu AS Trenčín eSports pokračuje v dominancii na turnajoch hry FIFA. Petr „Doli97“ Doležal sa stal víťazom prvej ligy Online League Winter, ktorú sa konala od októbra do konca roka. Tretiu priečku obsadil v dvanásťčlennom štartovom poli Radek „Rozsi“ Rozsívač.
14.1.7DAYS v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša prvé tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore spoločnosti 7DAYS.
13.1.ASTV: Zostrihy z prípravných zápasov proti OlomoucuastvASTV vám prináša zostrihy z prípravných zápasov AS Trenčín - Sigma Olomouc (0:3 a 5:2).
13.1.Fotogaléria zo zápasov proti Sigme OlomoucastnFotogaléria z prípravných stretnutí proti Sigme Olomouc (0:3 a 5:2).
12.1.ASTV: Tréner Cifranič po dvoch zápasoch proti OlomoucuastvASTV vám prináša rozhovor s trénerom AS Trenčín Vladimírom Cifraničom po dvojzápase proti Sigme Olomouc (0:3 a 5:2).
12.1.V druhom zápase proti Olomoucu víťazstvoTRE - OLO 5:2, 0.kolo | astnAS Trenčín zvíťazil v druhom z dvojice prípravných stretnutí proti Sigme Olomouc 5:2 (3:0). Dva góly strelil Ante Roguljič a po jednom pridali Desley Ubbink, Hamza Čatakovič a Philippe van Arnhem.
12.1.ASTV: Záznam z druhého prípravného zápasu proti OlomoucuastvASTV vám prináša záznam z druhého prípravného zápasu AS Trenčín - Sigma Olomouc (5:2).
12.1.V prvom zápase proti Sigme Olomouc prehraTRE - OLO 0:3, 0.kolo | astnAS Trenčín prehral v prvom z dvojice prípravných stretnutí proti Sigme Olomouc 0:3 (0:1).
12.1.ASTV: Záznam z prvého prípravného zápasu proti OlomoucuastvASTV vám prináša záznam z prvého prípravného zápasu AS Trenčín - Sigma Olomouc (0:3).
11.1.V sobotu dvojzápas proti Olomoucu a tradičné fotenie fanúšikov s hráčmiastnPrvý tím AS Trenčín čaká v sobotu zápasový štart zimnej prípravy. Zverenci trénera Vladimíra Cifraniča privítajú na domácom ihrisku na Sihoti prvoligovú českú Sigmu Olomouc. Na programe sú hneď dve stretnutia proti štrnástemu tímu najvyššej českej súťaže. Výkopy zápasov sú naplánované na 11.00 a 13.00 h.
11.1.Kohler: Cieľom je atraktívny futbal a rozvoj hráčovmgNovým členom realizačného tímu prvého mužstva AS Trenčín sa stal nemecký tréner Matthias Kohler. Iba dvadsaťsedemročný odborník prichádzajúci na pozíciu konzultanta má napriek svojmu mladému veku zaujímavý profil.
10.1.Fotogaléria z tréningu hráča mesiaca Straňáka s prvým tímomastnFotogaléria z tréningu hráča mesiaca Patrika Straňáka (U12) s prvým tímom AS Trenčín.
10.1.AS Trenčín ulovil legendu českého a svetového florbaluastn, foto: xflorbal.czV bránkovej sieti Florbalového klubu AS Trenčín skončil pred poslednou tretinou základnej časti mužskej extraligy kapitálny úlovok. Novým gólmanom klubu z trenčianskeho „ostrova“ sa stala legenda českého florbalu a historicky najúspešnejší brankár v krajine našich západných susedov Tomáš Kafka.
9.1.Z troch nových tvárí najviac zaujme ľavák KawayamgPrípravu s prvým tímom AS Trenčín odštartovala aj trojica nových tvárí. O miesto v mužstve pod vedením trénera Vladimíra Cifraniča zabojujú krídelníci Andy Kawaya, Alvin Fortes a obranca Jeffrey Neral. Rodák z Bruselu a dvaja z Rotterdamu sa predstavia v našom drese už v sobotu, keď odohráme dva prípravné zápasy proti Sigme Olomouc na domácom ihrisku štadióna na Sihoti (11.00 a 13.00 h).
9.1.Florbaloví muži nespokojní, cieľom naďalej účasť v play-offastnExtraligový mužský tím FBK AS Trenčín nenapĺňa predsezónne očakávania. Sériu štyroch prehier v závere roka vystriedali tri víťazstvá pred Vianocami. Po novoročných sviatkoch však prišla už ôsma bodová strata zo štrnástich zápasov. Kolísavá forma z úvodu sezóny naďalej pretrváva.
9.1.Straňák ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS TrenčínastnĎalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Patrik Straňák z tímu do dvanásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.
8.1.ASTV: Krátky film z prvého tréningu v zimnej prípraveastvASTV vám prináša krátky film z prvého tréningu v zimnej príprave v ročníku 2018/2019.
orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart
 Mercedes Benz  Corgoň  Smoker  SWAN  Machunka  VRM  slovlak