Úspechy hráči

3.miesto 630 3.miesto
1.miesto 309 1.miesto
2.miesto 365 2.miesto

Rok Miesto Štát Podujatie Hráč Kategória Disciplína
2024 1.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U11 Dvojhra
2024 3.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U11 Dvojhra
2024 2.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Kantemyr Nikita U10 Dvojhra
2024 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Ďurik Ján U13 Dvojhra
2024 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Ďurik Ján U13 Štvorhra
2024 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Matejka Michal U13 Štvorhra
2024 1.miesto Brno Brno Grand Prix D Ďurik Ján U13 Dvojhra
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Oliš Jakub U13 Mix
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U19 Dvojhra
2023 2.miesto Ostrava Ostrava Kawasaki Kids Tour Dzurňák Lukáš U11 Dvojhra
2023 1.miesto Ostrava Ostrava Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 1.miesto Kežmarok Kežmarok Majstrovstvá SR Beňovič Filip U15 Štvorhra
2023 1.miesto Púchov Púchov Majstrovstvá SR Beňovič Daniel U13 Mix
2023 3.miesto Púchov Púchov Majstrovstvá SR Beňovič Daniel U13 Dvojhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Majstrovstvá SR Ďuriková Andrea U11 Štvorhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Majstrovstvá SR Maláčová Adéla U11 Štvorhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Majstrovstvá SR Ďuriková Andrea U11 Mix
2023 1.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour - Finále Majstrov Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 3.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour - Finále Majstrov Maláčová Adéla U10 Dvojhra
2023 3.miesto Kežmarok Kežmarok Majstrovstvá SR Šulek Matyáš U17 Štvorhra
2023 2.miesto Kežmarok Kežmarok Majstrovstvá SR Vašatová Hana U17 Mix
2023 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Ďuriková Andrea U11 Dvojhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Vašatová Lucia Dospelý Štvorhra
2023 1.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Ďuriková Andrea U11 Dvojhra
2023 1.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Ďuriková Andrea U11 Štvorhra
2023 1.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Maláčová Adéla U11 Štvorhra
2023 1.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Maláčová Adéla U13 Štvorhra
2023 1.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Ďuriková Andrea U13 Štvorhra
2023 2.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Maláčová Adéla U11 Dvojhra
2023 3.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Maláčová Adéla U13 Dvojhra
2023 3.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Maláčová Adéla U13 Mix
2023 3.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Dzurňák Lukáš U13 Mix
2023 2.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Dzurňák Lukáš U13 Štvorhra
2023 2.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Fraňová Veronika U13 Štvorhra
2023 2.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Lalová Monika U13 Štvorhra
2023 2.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Ďurik Ján U13 Štvorhra
2023 2.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Ďurik Ján U13 Dvojhra
2023 3.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Ďurik Ján U15 Štvorhra
2023 3.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Oliš Jakub U15 Štvorhra
2023 1.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 3.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U10 Dvojhra
2023 3.miesto Dolný Kubín Dolný Kubín Grand Prix A Šulek Matyáš U17 Štvorhra
2023 3.miesto Dolný Kubín Dolný Kubín Grand Prix A Vašatová Hana U17 Mix
2023 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Vašatová Hana U19 Štvorhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Beňovič Daniel U13 Mix
2023 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Beňovič Daniel U13 Dvojhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Vojtíšková Júlia U13 Štvorhra
2023 1.miesto Ilava Ilava Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Kawasaki Kids Tour Buranová Magdaléna U10 Dvojhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Kawasaki Kids Tour Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 1.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Beňovič Daniel U15 Dvojhra
2023 1.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Beňovič Daniel U15 Mix
2023 2.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 2.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Ďurik Ján U13 Dvojhra
2023 3.miesto Dolný Kubín Dolný Kubín Grand Prix A Géci Juraj U11 Štvorhra
2023 1.miesto Galanta Galanta Grand Prix B Vojtíšková Júlia U15 Dvojhra
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix B Vojtíšková Júlia U15 Štvorhra
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix B Chmelinová Karolína U15 Štvorhra
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix B Kútny Oskar U15 Štvorhra
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix B Krivda Lukáš U15 Štvorhra
2023 2.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Beňovič Daniel U13 Dvojhra
2023 2.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Beňovič Daniel U13 Mix
2023 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Vojtíšková Júlia U13 Štvorhra
2023 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Vojtíšková Júlia U13 Mix
2023 1.miesto Hustopoče Hustopoče Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 1.miesto Hustopoče Hustopoče Kawasaki Kids Tour Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 3.miesto Hustopoče Hustopoče Kawasaki Kids Tour Špániková Lili U9 Dvojhra
2023 3.miesto Hustopoče Hustopoče Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U10 Dvojhra
2023 2.miesto Medina del Campo Medina del Campo Máster Sub 15-19 (N3) Vašatová Lucia U19 Štvorhra
2023 1.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďuriková Andrea U13 Štvorhra
2023 1.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Maláčová Adéla U13 Štvorhra
2023 2.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďuriková Andrea U13 Dvojhra
2023 2.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Maláčová Adéla U13 Mix
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďuriková Andrea U13 Mix
2023 1.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Oliš Jakub U13 Štvorhra
2023 1.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďurik Ján U13 Štvorhra
2023 2.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Oliš Jakub U13 Dvojhra
2023 2.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Oliš Jakub U13 Mix
2023 2.miesto Malinovo Malinovo Grand Prix C Maláčová Romana U15 Dvojhra
2023 3.miesto Žilina Žilina Grand Prix A Beňovič Filip U15 Mix
2023 2.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Júlia U13 Mix
2023 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Júlia U13 Dvojhra
2023 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR ZŠ Beňovič Daniel U15 Dvojhra
2023 3.miesto Lučenec Lučenec Putovný pohár Ďurik Ján Dospelý Mix
2023 3.miesto Lučenec Lučenec Putovný pohár Ďuriková Andrea Dospelý Mix
2023 1.miesto Opatija Opatija Adria Youth International Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2023 2.miesto Opatija Opatija Adria Youth International Ďuriková Andrea U11 Štvorhra
2023 3.miesto Opatija Opatija Adria Youth International Maláčová Adéla U11 Mix
2023 2.miesto Opatija Opatija Adria Youth International Maláčová Adéla U11 Štvorhra
2023 3.miesto Opatija Opatija Adria Youth International Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 3.miesto Opatija Opatija Adria Youth International Matejka Michal U11 Mix
2023 1.miesto Praha Praha Yonex Czech Youth International Praque Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2023 3.miesto Praha Praha Yonex Czech Youth International Praque Ďuriková Andrea U9 Mix
2023 3.miesto Praha Praha Yonex Czech Youth International Praque Matejka Jakub U9 Mix
2023 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Šulek Matyáš U17 Štvorhra
2023 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Šulek Matyáš U17 Mix
2023 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Šulek Matyáš U17 Dvojhra
2023 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Hana U17 Štvorhra
2023 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Hana U17 Mix
2023 2.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U19 Dvojhra
2023 2.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U19 Štvorhra
2023 2.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Hana U19 Štvorhra
2023 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Hana U19 Mix
2023 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Šulek Matyáš U19 Štvorhra
2023 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Júlia U15 Štvorhra
2023 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Júlia U15 Mix
2023 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Beňovič Filip U15 Štvorhra
2023 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Beňovič Daniel U15 Štvorhra
2023 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Ďuriková Andrea U11 Mix
2023 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Ďuriková Andrea U11 Štvorhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Ďuriková Andrea U11 Dvojhra
2023 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Maláčová Adéla U11 Štvorhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Maláčová Adéla U11 Mix
2023 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal U11 Mix
2023 1.miesto Olomouc Olomouc Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 3.miesto Olomouc Olomouc Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U10 Dvojhra
2023 2.miesto Olomouc Olomouc Kawasaki Kids Tour Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 3.miesto Olomouc Olomouc Kawasaki Kids Tour Špániková Lili U9 Dvojhra
2023 1.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Beňovič Filip U17 Dvojhra
2023 1.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Beňovič Filip U17 Štvorhra
2023 1.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Beňovič Daniel U17 Štvorhra
2023 2.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Strmenský Ctibor Karol U17 Štvorhra
2023 1.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Strmenský Ctibor Karol U19 Štvorhra
2023 2.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Šulek Matyáš U19 Dvojhra
2023 1.miesto Ilava Ilava Ilava Open Beňovič Filip U17 Dvojhra
2023 3.miesto Ilava Ilava Ilava Open Dzurňák Lukáš U11 Dvojhra
2023 1.miesto Trenčín Trenčín Kawasaki Kids Tour Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Kawasaki Kids Tour Kantemyr Nikita U9 Dvojhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Kawasaki Kids Tour Špániková Lilly U9 Dvojhra
2023 2.miesto Trenčín Trenčín Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U10 Dvojhra
2023 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Šulek Matyáš U17 Štvorhra
2023 1.miesto Trenčín Trenčín Slovak Youth International Vojtíšková Júlia U13 Štvorhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Slovak Youth International Beňovič Daniel U13 Mix
2023 2.miesto Kunovice Kunovice Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U10 Dvojhra
2023 1.miesto Kunovice Kunovice Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 1.miesto Kunovice Kunovice Kawasaki Kids Tour Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Beňovič Filip U17 Štvorhra
2023 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix C Maláčová Romana U17 Dvojhra
2023 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Ďurik Ján U13 Dvojhra
2023 2.miesto Ilava Ilava Kawasaki Kids Tour Matejka Jakub U9 Dvojhra
2023 1.miesto Ilava Ilava Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2023 2.miesto Ilava Ilava Kawasaki Kids Tour Dzurňák Lukáš U11 Dvojhra
2023 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vojtíšková Ela U19 Mix
2023 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Lucia U19 Štvorhra
2023 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Lucia U19 Dvojhra
2023 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Ďuriková Andrea U11 Štvorhra
2023 2.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Ďuriková Andrea U11 Mix
2023 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Ďuriková Andrea U11 Dvojhra
2023 1.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďuriková Andrea U13 Štvorhra
2023 2.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďuriková Andrea U13 Mix
2023 2.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďurik Ján U13 Mix
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Ďurik Ján U13 Štvorhra
2023 3.miesto Galanta Galanta Grand Prix C Oliš Jakub U13 Štvorhra
2022 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Šulek Matyáš U15 Štvorhra
2022 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Šulek Matyáš U15 Mix
2022 2.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Ďurik Ján U11 Dvojhra
2022 2.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Ďurik Ján U11 Štvorhra
2022 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Ďurik Ján U11 Mix
2022 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Ďuriková Andrea U11 Mix
2022 2.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Ďuriková Andrea U11 Štvorhra
2022 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal ml. U11 Štvorhra
2022 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal ml. U11 Mix
2022 1.miesto Dolný Kubín Dolný Kubín Grand Prix A Vašatová Lucia U17 Dvojhra
2022 1.miesto Dolný Kubín Dolný Kubín Grand Prix A Vašatová Lucia U17 Štvorhra
2022 1.miesto Dolný Kubín Dolný Kubín Grand Prix A Vašatová Lucia U17 Mix
2022 1.miesto Brno Brno Sharks Junior Open 2022 Vojtíšková Júlia U12 Dvojhra
2022 3.miesto Brno Brno Sharks Junior Open 2022 Ďurik Ján U12 Dvojhra
2022 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Šulek Matyáš U15 Dvojhra
2022 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Ďurik Ján U11 Štvorhra
2022 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Júlia U15 Mix
2022 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Júlia U13 Dvojhra
2022 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Júlia U13 Štvorhra
2022 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Ďurik Ján U13 Štvorhra
2022 3.miesto Praha Praha Babolat MiniCup Ďurik Ján U11 Dvojhra
2022 2.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2022 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Vašatová Lucia U15 Mix
2022 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2022 1.miesto Olomouc Olomouc Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2022 2.miesto Olomouc Olomouc Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U9 Dvojhra
2022 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Šulek Matyáš U17 Štvorhra
2022 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U17 Dvojhra
2022 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Lucia U17 Štvorhra
2022 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Lucia U17 Mix
2022 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Lucia U17 Dvojhra
2022 3.miesto Praha Praha Letňany OPEN Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2022 1.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Šulek Matyáš U17 Dvojhra
2022 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vojtíšková Ela U17 Dvojhra
2022 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Júlia U13 Dvojhra
2022 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Júlia U13 Štvorhra
2022 2.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Ďurik Ján U13 Štvorhra
2022 2.miesto Záhreb Záhreb 9th LI-NING Zagreb Youth Open 2022 Vojtíšková Júlia U13 Štvorhra
2022 2.miesto Záhreb Záhreb 9th LI-NING Zagreb Youth Open 2022 Ďuriková Andrea U11 Štvorhra
2022 2.miesto Záhreb Záhreb 9th LI-NING Zagreb Youth Open 2022 Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2022 3.miesto Záhreb Záhreb 9th LI-NING Zagreb Youth Open 2022 Maláčová Adéla U9 Dvojhra
2022 2.miesto Záhreb Záhreb 9th LI-NING Zagreb Youth Open 2022 Maláčová Adéla U11 Štvorhra
2022 1.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Ďurik Ján U11 Dvojhra
2022 2.miesto Žilina Žilina Otvorené majstrovstvá Žiliny Ďurik Ján U13 Dvojhra
2022 3.miesto Trenčín Trenčín Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2022 2.miesto Trenčín Trenčín Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U9 Dvojhra
2022 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Ďurik Ján U11 Dvojhra
2022 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Ďurik Ján U11 Štvorhra
2022 3.miesto Kežmarok Kežmarok Majstrovstvá SR Šulek Matyáš U15 Dvojhra
2022 2.miesto Kežmarok Kežmarok Majstrovstvá SR Šulek Matyáš U15 Mix
2022 1.miesto Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Kawasaki Kids Tour Maláčová Adéla U9 Dvojhra
2022 3.miesto Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U10 Dvojhra
2022 2.miesto Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Kawasaki Kids Tour Ďurik Ján U11 Dvojhra
2022 3.miesto Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí Kawasaki Kids Tour Dzurňák Lukáš U10 Dvojhra
2022 3.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Ďurik Ján U11 Dvojhra
2022 2.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Ďurik Ján U11 Štvorhra
2022 2.miesto Kežmarok Kežmarok Majstrovstvá SR Šulek Matyáš U15 Mix
2022 3.miesto Kežmarok Kežmarok Majstrovstvá SR Šulek Matyáš U15 Dvojhra
2022 1.miesto Trenčín Trenčín Slovak Youth U15 Šulek Matyáš U15 Štvorhra
2022 1.miesto Nitra Nitra Nitra Cup Ďuriková Andrea U11 Dvojhra
2022 2.miesto Nitra Nitra Nitra Cup Krivda Lukáš U13 Dvojhra
2022 3.miesto Zvolen Zvolen Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U17 Dvojhra
2022 3.miesto Zvolen Zvolen Majstrovstvá SR Vašatová Lucia U17 Štvorhra
2022 2.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2022 3.miesto Praha Praha YONEX Czech Youth International Ďurik Ján U11 Mix
2022 3.miesto Praha Praha YONEX Czech Youth International Ďuriková Andrea U11 Mix
2022 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U19 Štvorhra
2022 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Hana U19 Štvorhra
2022 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Lucia U19 Štvorhra
2022 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U19 Dvojhra
2022 3.miesto Žilina Žilina Oblastné majstrovstvá SR Vašatová Lucia U19 Mix
2022 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Kútny Oskar U13 Štvorhra
2022 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Vojtíšková Júlia U13 Mix
2021 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Ďurik Ján U11 Štvorhra
2021 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Vojtíšková Júlia U11 Dvojhra
2021 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Vojtíšková Júlia U11 Štvorhra
2021 2.miesto Zagreb Zagreb 8th LI-NING Zagreb Youth Open Vojtíšková Júlia U11 Štvorhra
2021 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2021 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2021 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Grand Prix A Vojtíšková Ela U19 Štvorhra
2021 2.miesto Žilina Žilina Majstrovstvá Žiliny Vojtíšková Júlia U11 Dvojhra
2021 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Hana U15 Mix
2021 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Grand Prix A Vojtíšková Ela U19 Štvorhra
2021 1.miesto Brno Brno Kawasaki Kids Tour Ďuriková Andrea U9 Dvojhra
2020 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vojtíšková Ela U15 Štvorhra
2020 3.miesto Grand Prix A Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2020 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vojtíšková Ela U15 Dvojhra
2020 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Lucia U15 Štvorhra
2020 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Lucia U15 Mix
2020 1.miesto Púchov Púchov Grand Prix B Vojtíšková Ela U15 Dvojhra
2020 2.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U15 Dvojhra
2020 2.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U15 Mix
2020 2.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U15 Dvojhra
2020 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U15 Štvorhra
2020 3.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U15 Mix
2020 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Lucia U17 Štvorhra
2020 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2020 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2020 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Vašatová Lucia U17 Štvorhra
2020 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Vašatová Hana U17 Štvorhra
2020 3.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Ela U17 Dvojhra
2020 1.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2020 2.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Ela U17 Mix
2020 1.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Vašatová Hana U17 Mix
2020 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U17 Dvojhra
2020 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U17 Štvorhra
2020 2.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vašatová Lucia U17 Mix
2020 2.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Ela U17 Dvojhra
2020 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Ela U17 Štvorhra
2020 1.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vojtíšková Ela U17 Mix
2020 2.miesto Žilina Žilina Kvalifikácia na GP A Vašatová Hana U17 Štvorhra
2019 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Vašatová Hana U13 Mix
2019 3.miesto Púchov Púchov Racquets Youth CUP 2019 Vašatová Hana U13 Dvojhra
2019 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix B Vašatová Hana U13 Dvojhra
2019 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix B Vašatová Hana U13 Dvojhra
2019 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Vašatová Lucia U15 Dvojhra
2019 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Vašatová Lucia U15 Štvorhra
2019 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix B Vašatová Lucia U15 Dvojhra
2019 3.miesto Púchov Púchov RACQUETS YOUTH CUP 2019 Vojtíšková Ela U15 Dvojhra
2019 2.miesto Púchov Púchov Grand Prix B Vašatová Hana U15 Dvojhra
2019 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix B Vojtíšková Ela U15 Dvojhra
2019 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Žiliny Vašatová Hana U15 Dvojhra
2019 2.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Papánek Patrik U19 Mix
2019 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Papánek Patrik U19 Mix
2019 2.miesto Grand Prix A Foltánová Martina U19 Mix
2019 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Foltánová Martina U19 Mix
2019 2.miesto Grand Prix A Vojtíšková Ela U15 Mix
2019 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Grand Prix A Papánek Patrik U19 Dvojhra
2019 2.miesto Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U15 Mix
2019 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Grand Prix A Papánek Patrik U19 Štvorhra
2019 3.miesto Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U15 Štvorhra
2019 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Papánek Patrik U19 Štvorhra
2019 2.miesto Grand Prix A Vojtíšková Ela U15 Štvorhra
2019 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Papánek Patrik U19 Mix
2019 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Foltánová Martina U19 Mix
2019 1.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Dvojhra
2019 2.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Štvorhra
2019 2.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Mix
2019 2.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Žiaková Viktória U19 Dvojhra
2019 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Žiaková Viktória U19 Štvorhra
2019 3.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina U19 Štvorhra
2019 2.miesto Púchov Púchov Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina U19 Mix
2018 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Vojtíšková Ela U13 Štvorhra
2018 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Vojtíšková Ela U13 Mix
2018 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Vašatová Lucia U13 Štvorhra
2018 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Vašatová Lucia U13 Mix
2018 2.miesto Sliač Sliač Grand Prix B Vojtíšková Ela U13 Dvojhra
2018 2.miesto Ilava Ilava Ilava MiniCup 2018 Vojtíšková Ela U13 Dvojhra
2018 3.miesto Púchov Púchov Racquets Youth CUP 2018 Vojtíšková Ela U13 Dvojhra
2018 3.miesto Púchov Púchov Racquets Youth CUP 2018 Vojtíšková Ela U13 Štvorhra
2018 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Papánek Patrik U17 Dvojhra
2018 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Papánek Patrik U17 Štvorhra
2018 1.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Papánek Patrik U17 Dvojhra
2018 1.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Papánek Patrik U17 Štvorhra
2018 3.miesto Púchov Púchov Grand Prix A Papánek Patrik U17 Mix
2018 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Foltánová Martina U19 Štvorhra
2018 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Žiaková Viktória U19 Štvorhra
2018 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Grand Prix A Papánek Patrik U19 Štvorhra
2018 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Papánek Patrik U19 Dvojhra
2018 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Papánek Patrik U19 Štvorhra
2018 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Dvojhra
2018 2.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Dvojhra
2018 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Mix
2018 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina U19 Štvorhra
2018 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina U19 Mix
2018 2.miesto Majstrovstvá SR Papánek Patrik U17 Dvojhra
2018 1.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Papánek Patrik U17 Dvojhra
2018 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina Dospelý Dvojhra
2018 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina Dospelý Štvorhra
2018 1.miesto Brno Brno Sharks Open 2018 Vojtíšková Ela U13 Dvojhra
2018 3.miesto Brno Brno Sharks Open 2018 Vašatová Lucia U13 Dvojhra
2018 3.miesto Brno Brno Sharks Open 2018 Vojtíšková Júlia U9 Dvojhra
2018 3.miesto Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U13 Štvorhra
2018 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Vojtíšková Ela U13 Štvorhra
2018 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vojtíšková Ela U13 Štvorhra
2018 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Lucia U13 Štvorhra
2018 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Vašatová Lucia U13 Štvorhra
2018 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Vašatová Lucia U13 Mix
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Žiaková Viktória U19 Štvorhra
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina U19 Štvorhra
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina U19 Mix
2017 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2017 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2017 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2017 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2017 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2017 2.miesto Trenčín Trenčín Memoriál Jána Klačanského Matejka Michal Dospelý Mix
2017 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Štvorhra
2017 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2017 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina Dospelý Štvorhra
2017 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Žiaková Viktória Dospelý Štvorhra
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Vašatová Hana U11 Štvorhra
2017 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Vašatová Hana U11 Štvorhra
2017 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Vašatová Hana U11 Štvorhra
2017 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Vašatová Hana U11 Dvojhra
2017 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Vašatová Hana U11 Mix
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Závodský Matúš U13 Štvorhra
2017 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Papánek Patrik U17 Dvojhra
2017 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Papánek Patrik U17 Štvorhra
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Dvojhra
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Štvorhra
2017 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U19 Mix
2016 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2016 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš Dospelý Štvorhra
2016 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš Dospelý Štvorhra
2016 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš Dospelý Mix
2016 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2016 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2016 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2016 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2016 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2016 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Vojtíšková Ela U11 Štvorhra
2016 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U11 Štvorhra
2016 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Vojtíšková Ela U11 Mix
2016 2.miesto Trenčín Trenčín Memoriál Jána Klačanského Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2016 2.miesto Ilava Ilava Ilava Mini Cup 2016 Závodský Matúš U11 Dvojhra
2016 1.miesto Ilava Ilava Ilava MiniCup 2016 Závodský Matúš U11 Dvojhra
2016 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U15 Dvojhra
2016 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U15 Štvorhra
2016 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Martina U17 Štvorhra
2016 3.miesto Púchov Púchov BK RACQUETS YOUTH CUP 2016 Papánek Patrik U17 Dvojhra
2016 2.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Žiaková Viktória U17 Dvojhra
2016 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2016 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Mix
2016 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Rajcová Michaela U19 Mix
2015 1.miesto Majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2015 2.miesto Majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2015 3.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2015 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2015 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Mix
2015 2.miesto Majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2015 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Žďársky Tadeáš Dospelý Štvorhra
2015 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2015 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2015 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2015 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2015 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2015 3.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Závodský Matúš U11 Štvorhra
2015 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Papánek Patrik U15 Štvorhra
2015 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Žiaková Viktória U15 Štvorhra
2015 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Foltánová Martina U15 Štvorhra
2015 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Vavrík Ondrej U17 Štvorhra
2015 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U19 Štvorhra
2015 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U19 Mix
2015 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U19 Štvorhra
2015 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2015 1.miesto Púchov Púchov Grand Prix B Papánek Patrik U17 Dvojhra
2015 2.miesto Púchov Púchov Grand Prix B Žiaková Viktória U17 Dvojhra
2015 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2015 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Mix
2015 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2014 1.miesto Majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2014 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2014 1.miesto Majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2014 1.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2014 1.miesto Majstrovstvá SR Čižňárová Jana Dospelý Štvorhra
2014 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2014 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2014 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2014 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2014 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2014 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2014 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2014 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2014 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2014 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2014 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš Dospelý Mix
2014 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela Dospelý Dvojhra
2014 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2014 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Gálik Jakub U11 Dvojhra
2014 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Gálik Jakub U11 Štvorhra
2014 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Gálik Jakub U11 Mix
2014 1.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Gálik Jakub U11 Dvojhra
2014 1.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Gálik Jakub U11 Štvorhra
2014 1.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Gálik Jakub U11 Mix
2014 3.miesto Ilava Ilava Ilava MiniCup 2014 Gálik Jakub U11 Dvojhra
2014 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Gálik Jakub U13 Štvorhra
2014 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U17 Štvorhra
2014 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U17 Mix
2014 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bažíková Martina U17 Štvorhra
2014 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Rajcová Michaela U17 Štvorhra
2014 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Vavrík Ondrej U17 Štvorhra
2014 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Urban Jakub U17 Štvorhra
2014 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U19 Mix
2014 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U19 Štvorhra
2014 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Dvojhra
2014 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2014 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Mix
2014 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Zigo Martin U19 Štvorhra
2014 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2014 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Gálik Jakub U13 Štvorhra
2014 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Papánek Patrik U13 Štvorhra
2014 3.miesto Bánov Bánov Kvalifikácia na GP A Gálik Jakub U15 Dvojhra
2014 2.miesto Bánov Bánov Kvalifikácia na GP A Papánek Patrik U15 Štvorhra
2014 3.miesto Bánov Bánov Kvalifikácia na GP A Papánek Patrik U15 Mix
2014 3.miesto Bánov Bánov Kvalifikácia na GP A Foltánová Martina U15 Mix
2014 3.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Papánek Patrik U15 Štvorhra
2014 3.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Papánek Patrik U15 Mix
2014 3.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Plško Lukáš U15 Štvorhra
2014 3.miesto Púchov Púchov Kvalifikácia na GP A Žiaková Viktória U15 Mix
2014 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Vavrík Ondrej U17 Štvorhra
2014 3.miesto Bánov Bánov Kvalifikácia na GP A Vavrík Ondrej U17 Dvojhra
2014 2.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Vavrík Ondrej U17 Dvojhra
2013 2.miesto Majstrovstvá SR Čižňárová Jana Dospelý Štvorhra
2013 2.miesto Majstrovstvá SR Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2013 3.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2013 1.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Gálik Jakub U11 Štvorhra
2013 1.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Vavrík Ondrej U15 Štvorhra
2013 1.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U17 Mix
2013 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U17 Štvorhra
2013 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U17 Štvorhra
2013 2.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U17 Dvojhra
2013 1.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U17 Štvorhra
2013 1.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U17 Mix
2013 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Wild Marek U17 Štvorhra
2013 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2013 3.miesto Trenčín Trenčín Kvalifikácia na GP A Vodička Juraj U17 Dvojhra
2013 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2013 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2013 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2013 1.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2013 1.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2013 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U19 Štvorhra
2013 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Michaela U19 Štvorhra
2013 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U19 Štvorhra
2013 1.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2013 1.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Mix
2013 3.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Foltánová Michaela U19 Štvorhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2013 3.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Foltánová Michaela Dospelý Štvorhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Rajcová Michaela Dospelý Štvorhra
2013 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Gálik Jakub U11 Dvojhra
2013 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Gálik Jakub U11 Štvorhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Gálik Jakub U11 Mix
2013 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Gálik Jakub U11 Dvojhra
2013 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Gálik Jakub U11 Štvorhra
2013 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Gálik Jakub U11 Mix
2013 2.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Gálik Jakub U13 Štvorhra
2013 2.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Gálik Jakub U13 Mix
2013 2.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Papánek Patrik U13 Štvorhra
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Papánek Patrik U13 Mix
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Žiaková Viktória U13 Štvorhra
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Foltánová Martina U13 Štvorhra
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Foltánová Martina U13 Mix
2013 3.miesto Ilava Ilava Ilava Youth International 2013 Papánek Patrik U13 Štvorhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Wild Marek U17 Dvojhra
2013 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Wild Marek U17 Štvorhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Bažíková Martina U17 Dvojhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Bažíková Martina U17 Štvorhra
2013 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Rajcová Michaela U17 Štvorhra
2013 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Wild Marek U17 Štvorhra
2013 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Wild Marek U17 Mix
2013 1.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U17 Dvojhra
2013 1.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U17 Štvorhra
2013 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U17 Mix
2013 1.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Bažíková Martina U17 Štvorhra
2013 3.miesto Bánov Bánov Kvalifikácia na GP A Vavrík Ondrej U17 Mix
2013 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Dvojhra
2013 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2013 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2013 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bažíková Martina U19 Štvorhra
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Zigo Martin U19 Dvojhra
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Zigo Martin U19 Mix
2013 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Zigo Martin U19 Štvorhra
2013 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2013 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Mix
2013 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2012 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Wild Marek U15 Štvorhra
2012 2.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Wild Marek U15 Mix
2012 2.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U15 Mix
2012 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U15 Mix
2012 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U15 Dvojhra
2012 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U15 Štvorhra
2012 2.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U15 Mix
2012 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U15 Dvojhra
2012 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U15 Štvorhra
2012 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U15 Mix
2012 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U17 Dvojhra
2012 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U17 Štvorhra
2012 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2012 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U17 Mix
2012 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U17 Mix
2012 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Michaela U17 Štvorhra
2012 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Dvojhra
2012 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2012 2.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Mix
2012 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Wild Marek U17 Štvorhra
2012 1.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Foltánová Michaela U17 Dvojhra
2012 3.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Foltánová Michaela U17 Štvorhra
2012 2.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Foltánová Michaela U17 Mix
2012 2.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Bažíková Martina U17 Dvojhra
2012 3.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Bažíková Martina U17 Štvorhra
2012 3.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Bažíková Martina U17 Mix
2012 3.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Vavrík Ondrej U17 Štvorhra
2012 3.miesto Ilava Ilava Kvalifikácia na GP A Vavrík Ondrej U17 Mix
2012 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2012 3.miesto Uganda Uganda MM Uganda Matejka Michal Dospelý Mix
2012 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2012 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Dvojhra
2012 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2012 1.miesto Španielsko Španielsko MMJ Španielska Hliničan Matej U19 Dvojhra
2012 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2012 1.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2012 2.miesto Majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2012 3.miesto Majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Štvorhra
2012 3.miesto Majstrovstvá SR Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2012 3.miesto Majstrovstvá SR Smrek Marián Dospelý Mix
2012 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Gálik Jakub U11 Štvorhra
2012 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Nebusová Dorota U11 Štvorhra
2012 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Gálik Jakub U11 Štvorhra
2012 1.miesto Sliač Sliač Grand Prix B Gálik Jakub U11 Dvojhra
2012 3.miesto Banská Bystrica Banská Bystrica Grand Prix A Rajcová Michaela U17 Mix
2012 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Wild Marek U17 Štvorhra
2012 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Bažíková Martina U17 Štvorhra
2012 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Dvojhra
2012 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2012 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2012 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Dvojhra
2012 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2012 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2012 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila Dospelý Dvojhra
2012 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2012 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš Dospelý Mix
2012 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2012 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2012 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2012 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Dužeková Helga Veteráni Štvorhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Sekerková Jana U17 Štvorhra
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Dvojhra
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Štvorhra
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Mix
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2011 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Mix
2011 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U19 Dvojhra
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2011 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Pálešová Barbora U19 Štvorhra
2011 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Zigo Martin U19 Mix
2011 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2011 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Dvojhra
2011 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2011 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Mix
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Dvojhra
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Štvorhra
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Mix
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Mix
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Majstrovstvá SR Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2011 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Bednárová Laura U13 Štvorhra
2011 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bažíková Martina U15 Štvorhra
2011 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U15 Štvorhra
2011 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Wild Marek U15 Štvorhra
2011 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Wild Marek U15 Mix
2011 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Bažíková Martina U15 Dvojhra
2011 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Bažíková Martina U15 Štvorhra
2011 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Rajcová Michaela U15 Štvorhra
2011 2.miesto Piešťany Piešťany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Dvojhra
2011 2.miesto Piešťany Piešťany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2011 1.miesto Piešťany Piešťany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Mix
2011 2.miesto Piešťany Piešťany Grand Prix A Wild Marek U17 Štvorhra
2011 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Dvojhra
2011 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2011 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Mix
2011 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U19 Dvojhra
2011 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U19 Štvorhra
2011 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U19 Mix
2011 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2011 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2011 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2011 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2011 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Mix
2011 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Dvojhra
2011 1.miesto Nitra Nitra MMJ Slovenska Hliničan Matej U19 Dvojhra
2011 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2011 3.miesto Surinam Surinam MM Surinamu Matejka Michal Dospelý Mix
2011 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2011 3.miesto Mexiko Mexiko MM Mexika Matejka Michal Dospelý Mix
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej U19 Dvojhra
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej U19 Štvorhra
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2011 1.miesto Orlová Orlová MMJ Česka Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Žďársky Tadeáš U19 Mix
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Dvojhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Mix
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2011 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U19 Dvojhra
2011 2.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U19 Štvorhra
2011 2.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Mix
2011 3.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2011 2.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Sedláček Filip U19 Štvorhra
2011 3.miesto Majstrovstvá SR Čižňárová Jana Dospelý Dvojhra
2011 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Dvojhra
2011 2.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2011 2.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Mix
2011 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Foltánová Michaela U19 Štvorhra
2011 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U19 Štvorhra
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Zigo Martin U19 Dvojhra
2011 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Zigo Martin U19 Štvorhra
2011 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2011 3.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Mix
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá SR Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Mix
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Smrek Marián Dospelý Štvorhra
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Smrek Marián Dospelý Mix
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Štvorhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Mix
2011 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2011 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2011 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Smrek Marián Dospelý Štvorhra
2011 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Smrek Marián Dospelý Dvojhra
2011 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Čižňárová Jana Dospelý Dvojhra
2011 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Čižňárová Jana Dospelý Štvorhra
2011 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Dvojhra
2011 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2011 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Mix
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Mix
2011 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2011 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Dvojhra
2011 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2011 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2011 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Urban Jakub U13 Štvorhra
2011 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U13 Štvorhra
2011 2.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U15 Mix
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U15 Dvojhra
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U15 Štvorhra
2011 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U15 Mix
2011 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Dvojhra
2011 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Štvorhra
2011 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Mix
2011 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U17 Dvojhra
2011 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U17 Mix
2011 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2011 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U17 Štvorhra
2011 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U17 Mix
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Dvojhra
2011 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Mix
2011 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Rajcová Michaela U17 Štvorhra
2011 1.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Rajcová Michaela U17 Mix
2011 3.miesto Bratislava Bratislava Kvalifikácia na GP A Stopková Karolína U17 Štvorhra
2010 2.miesto Prešov Prešov Kvalifikácia na GP A Žďársky Tadeáš U19 Štvorhra
2010 2.miesto Prešov Prešov Kvalifikácia na GP A Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2010 2.miesto Prešov Prešov Kvalifikácia na GP A Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Kvalifikácia na GP A Čižnárová Jana U19 Mix
2010 2.miesto Prešov Prešov Kvalifikácia na GP A Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Kvalifikácia na GP A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Kvalifikácia na GP A Mayerová Kamila U19 Mix
2010 1.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U19 Dvojhra
2010 1.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U19 Štvorhra
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U19 Mix
2010 1.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2010 1.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Mix
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2010 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Mix
2010 3.miesto Dominikánsa republika Dominikánsa republika MM Dominikánskej republiky Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2010 1.miesto Mongolsko Mongolsko MM Mongolska Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2010 1.miesto Mongolsko Mongolsko MM Mongolska Matejka Michal Dospelý Mix
2010 1.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2010 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2010 2.miesto Majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2010 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U13 Štvorhra
2010 3.miesto Majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Štvorhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U13 Dvojhra
2010 3.miesto Majstrovstvá SR Jargašová Katarína Dospelý Štvorhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U13 Mix
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U13 Mix
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U13 Štvorhra
2010 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U13 Dvojhra
2010 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U13 Štvorhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U13 Mix
2010 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U13 Dvojhra
2010 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U13 Mix
2010 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Wild Marek U13 Mix
2010 2.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Dvojhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Mix
2010 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Bažíková Martina U13 Štvorhra
2010 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix B Wild Marek U13 Dvojhra
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Dvojhra
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Štvorhra
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Mix
2010 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Vavrík Ondrej U15 Štvorhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U15 Štvorhra
2010 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Sekerková Jana U15 Štvorhra
2010 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Dvojhra
2010 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Mix
2010 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U17 Dvojhra
2010 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U17 Štvorhra
2010 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U17 Mix
2010 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U17 Dvojhra
2010 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U17 Štvorhra
2010 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U17 Štvorhra
2010 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U17 Mix
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U17 Dvojhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U17 Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U17 Mix
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U17 Mix
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U17 Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Dvojhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Mix
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Dvojhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Mix
2010 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Štvorhra
2010 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U19 Dvojhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U19 Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U19 Mix
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Mix
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Dvojhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Dvojhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína Dospelý Dvojhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Štvorhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Mix
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana Dospelý Mix
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U19 Štvorhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína Dospelý Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U19 Mix
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia Dospelý Štvorhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2010 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2010 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Mix
2010 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Jargašová Katarína Dospelý Štvorhra
2010 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U19 Dvojhra
2010 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2010 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Mix
2010 3.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Dvojhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Mix
2010 2.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2010 1.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2010 1.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Majstrovstvá SR Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2010 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Žatko Teo U11 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U15 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bažíková Martina U15 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U15 Mix
2010 2.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Zigo Martin U17 Dvojhra
2010 1.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Zigo Martin U17 Štvorhra
2010 1.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2010 2.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Mix
2010 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U17 Dvojhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U17 Mix
2010 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2010 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Žďársky Tadeáš U17 Mix
2010 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U17 Mix
2009 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Vavrík Ondrej U11 Dvojhra
2009 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Vavrík Ondrej U11 Mix
2009 2.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U11 Dvojhra
2009 1.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U11 Mix
2009 3.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Vavrík Ondrej U11 Štvorhra
2009 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Hamaj Jakub U13 Dvojhra
2009 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2009 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U13 Dvojhra
2009 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U13 Mix
2009 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Hamaj Jakub U13 Mix
2009 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U13 Dvojhra
2009 1.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U13 Štvorhra
2009 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U13 Mix
2009 3.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U13 Dvojhra
2009 2.miesto Ilava Ilava Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Wild Marek U13 Dvojhra
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Wild Marek U13 Štvorhra
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Vavrík Ondrej U13 Štvorhra
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Lukačka Daniel U13 Štvorhra
2009 1.miesto Trečín Trečín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U15 Dvojhra
2009 2.miesto Trečín Trečín Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U15 Dvojhra
2009 2.miesto Trečín Trečín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U15 Štvorhra
2009 2.miesto Trečín Trečín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U15 Mix
2009 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Zigo Martin U15 Dvojhra
2009 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Zigo Martin U15 Štvorhra
2009 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Zigo Martin U15 Mix
2009 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Štvorhra
2009 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Bottková Laura U15 Mix
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Zigo Martin U15 Dvojhra
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Žďársky Tadeáš U15 Dvojhra
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Sekerková Jana U15 Štvorhra
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Zigo Martin U15 Štvorhra
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Majstrovstvá Trenčína Wild Marek U15 Štvorhra
2009 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Dvojhra
2009 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Štvorhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U17 Mix
2009 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U17 Štvorhra
2009 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U17 Dvojhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U17 Štvorhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U17 Mix
2009 1.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U17 Dvojhra
2009 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U17 Mix
2009 1.miesto Mongolsko Mongolsko MM Mongolska Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2009 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U17 Štvorhra
2009 1.miesto Mongolsko Mongolsko MM Mongolska Matejka Michal Dospelý Mix
2009 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Zigo Martin U17 Štvorhra
2009 2.miesto Mongolsko Mongolsko MM Mongolska Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2009 1.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Dvojhra
2009 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Štvorhra
2009 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Štvorhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej U19 Štvorhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Dvojhra
2009 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Betáková Terézia U19 Štvorhra
2009 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U19 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U19 Dvojhra
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U19 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2009 1.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Vavrík Ondrej U13 Štvorhra
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Wild Marek U13 Štvorhra
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bažíková Martina U13 Štvorhra
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Wild Marek U13 Dvojhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Wild Marek U13 Mix
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bažíková Martina U13 Štvorhra
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Mix
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U15 Dvojhra
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U15 Štvorhra
2009 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Štvorhra
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Dvojhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Mix
2009 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Dvojhra
2009 2.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Mix
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U17 Dvojhra
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U17 Štvorhra
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U17 Mix
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U17 Dvojhra
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U17 Štvorhra
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U17 Mix
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Dvojhra
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Štvorhra
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Mix
2009 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Štvorhra
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Štvorhra
2009 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Mix
2009 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Dvojhra
2009 3.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Dvojhra
2009 1.miesto Zvolen Zvolen Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Štvorhra
2009 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2009 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Mayerová Kamila Dospelý Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej Dospelý Štvorhra
2009 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana Dospelý Mix
2009 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej U19 Dvojhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Mix
2009 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej U19 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia Dospelý Štvorhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Hliničan Matej U19 Mix
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia Dospelý Mix
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Zigo Martin U19 Dvojhra
2009 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Čižnárová Jana U19 Štvorhra
2009 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Štvorhra
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Jargašová Katarína U19 Mix
2009 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Mayerová Kamila U19 Štvorhra
2009 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Betáková Terézia Dospelý Štvorhra
2008 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U13 Dvojhra
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U13 Štvorhra
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Žďársky Tadeáš U13 Mix
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U13 Dvojhra
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U13 Štvorhra
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U13 Mix
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Marek U13 Štvorhra
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2008 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hamaj Jakub U13 Štvorhra
2008 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Hamaj Jakub U13 Mix
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Wild Marek U13 Mix
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Wild Marek U13 Štvorhra
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Vavrík Ondrej U13 Štvorhra
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Vavrík Ondrej U13 Mix
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bažíková Martina U13 Dvojhra
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bažíková Martina U13 Štvorhra
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bažíková Martina U13 Mix
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Rajcová Michaela U13 Mix
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Rajcová Michaela U13 Dvojhra
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Rajcová Michaela U13 Štvorhra
2008 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Žďársky Tadeáš U15 Mix
2008 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Bottková Laura U15 Dvojhra
2008 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Bottková Laura U15 Štvorhra
2008 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U15 Dvojhra
2008 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U15 Štvorhra
2008 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U15 Mix
2008 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U15 Štvorhra
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U15 Dvojhra
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U15 Mix
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bottková Laura U15 Mix
2008 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Hliničan Matej U17 Dvojhra
2008 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Hliničan Matej U17 Štvorhra
2008 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Sedláček Filip U17 Štvorhra
2008 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Dvojhra
2008 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Štvorhra
2008 2.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Štvorhra
2008 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U17 Dvojhra
2008 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U17 Štvorhra
2008 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U17 Mix
2008 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U17 Štvorhra
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U17 Mix
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana U17 Dvojhra
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Štvorhra
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Mayerová Kamila U17 Mix
2008 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Mix
2008 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U17 Štvorhra
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bottková Laura U17 Štvorhra
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Betáková Terézia U19 Štvorhra
2008 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2008 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Mix
2008 3.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2008 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Mix
2008 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Betáková Terézia Dospelý Mix
2008 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Betáková Terézia Dospelý Mix
2008 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2008 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2008 3.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U11 Štvorhra
2008 2.miesto Bánov Bánov Oblastné majstrovstvá SR Bažíková Martina U11 Dvojhra
2008 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Wild Marek U11 Štvorhra
2008 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Vavrík Ondrej U11 Štvorhra
2008 3.miesto Ilava Ilava Grand Prix A Bažíková Martina U11 Dvojhra
2008 2.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Zigo Martin U13 Dvojhra
2008 2.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Zigo Martin U13 Štvorhra
2008 1.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Zigo Martin U13 Mix
2008 3.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Žďársky Tadeáš U13 Mix
2008 3.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Žďársky Tadeáš U13 Dvojhra
2008 2.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Mlynarčík Boris U13 Štvorhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U13 Dvojhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Žďársky Tadeáš U13 Mix
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hamaj Jakub U13 Štvorhra
2007 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U13 Dvojhra
2007 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U13 Štvorhra
2007 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Wild Marek U13 Štvorhra
2007 3.miesto Jordánsko Jordánsko MM Jordánska Matejka Michal Dospelý Mix
2007 3.miesto Jordánsko Jordánsko MM Jordánska Sládeková Eva Dospelý Mix
2007 1.miesto Majstrovstvá SR Sládeková Eva Dospelý Dvojhra
2007 3.miesto Majstrovstvá SR Sládeková Eva Dospelý Mix
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hamaj Jakub U11 Dvojhra
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Tomšíková Táňa U11 Dvojhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U11 Dvojhra
2007 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U13 Dvojhra
2007 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U13 Štvorhra
2007 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U13 Mix
2007 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U13 Mix
2007 1.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Horák Adam U13 Štvorhra
2007 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Tomšíková Táňa U13 Mix
2007 3.miesto Šurany Šurany Oblastné majstrovstvá SR Rajcová Michaela U13 Mix
2007 2.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Bottková Laura U13 Štvorhra
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U15 Dvojhra
2007 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U15 Štvorhra
2007 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Zigo Martin U15 Štvorhra
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Kútny Peter U15 Mix
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Pálešová Barbora U15 Dvojhra
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Pálešová Barbora U15 Štvorhra
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Horváthová Karin U15 Štvorhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Horváthová Karin U15 Dvojhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Bottková Laura U15 Štvorhra
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Bottková Laura U15 Mix
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Jargašová Katarína U15 Štvorhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U15 Štvorhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U15 Štvorhra
2007 1.miesto Košice Košice Grand Prix A Hliničan Matej U15 Dvojhra
2007 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Pálešová Barbora U15 Štvorhra
2007 3.miesto Košice Košice Grand Prix A Mayerová Kamila U15 Štvorhra
2007 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2007 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Mix
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Sládeková Eva Dospelý Dvojhra
2007 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U17 Dvojhra
2007 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U17 Štvorhra
2007 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Bottková Laura U17 Mix
2007 3.miesto Bánov Bánov Grand Prix A Wild Marek U11 Dvojhra
2007 3.miesto Bánov Bánov Grand Prix A Wild Marek U11 Štvorhra
2007 3.miesto Bánov Bánov Grand Prix A Vavrík Ondrej U11 Štvorhra
2007 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Lepo Tomáš U11 Štvorhra
2007 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Vavrík Ondrej U11 Štvorhra
2007 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bažíková Martina U11 Štvorhra
2007 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bažíková Martina U11 Dvojhra
2007 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Wild Marek U11 Štvorhra
2007 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U13 Dvojhra
2007 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U13 Mix
2007 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U13 Štvorhra
2006 1.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Hliničan Matej U13 Dvojhra
2006 1.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2006 2.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Hliničan Matej U13 Mix
2006 1.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Zigo Martin U13 Dvojhra
2006 3.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Bottková Laura U13 Dvojhra
2006 3.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Mayerová Kamila U13 Štvorhra
2006 3.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Mayerová Kamila U13 Mix
2006 3.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Čižnárová Jana U13 Štvorhra
2006 2.miesto Hrachovo Hrachovo Grand Prix A Jargašová Katarína U13 Mix
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Hliničan Matej U13 Dvojhra
2006 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Bottková Laura U13 Dvojhra
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U13 Dvojhra
2006 3.miesto Grécko Grécko MM Grécka Matejka Michal Dospelý Mix
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U13 Dvojhra
2006 3.miesto Grécko Grécko MM Grécka Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Mayerová Kamila U13 Štvorhra
2006 3.miesto Grécko Grécko MM Grécka Sládeková Eva Dospelý Dvojhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U13 Štvorhra
2006 3.miesto Grécko Grécko MM Grécka Sládeková Eva Dospelý Mix
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Bottková Laura U13 Štvorhra
2006 3.miesto Rumunsko Rumunsko MM Rumunska Sládeková Eva Dospelý Mix
2006 1.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2006 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2006 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Mix
2006 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Petrík Martin U15 Štvorhra
2006 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Petrík Martin U15 Mix
2006 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U15 Štvorhra
2006 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Cintulová Nikola U15 Štvorhra
2006 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Cintulová Nikola U15 Mix
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Petrík Martin U15 Dvojhra
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Petrík Martin U15 Štvorhra
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Petrík Martin U15 Mix
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U15 Štvorhra
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kašuba Jakub U15 Štvorhra
2006 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Cintulová Nikola U15 Štvorhra
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Cintulová Nikola U15 Mix
2006 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Betáková Terézia U15 Štvorhra
2006 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Petrík Martin U19 Štvorhra
2006 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Cintulová Nikola U19 Štvorhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U13 Dvojhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U13 Mix
2006 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U13 Dvojhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Zigo Martin U13 Štvorhra
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bottková Laura U13 Dvojhra
2006 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bottková Laura U13 Štvorhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bottková Laura U13 Mix
2006 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U13 Dvojhra
2006 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2006 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U13 Mix
2006 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U13 Štvorhra
2006 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U13 Mix
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bottková Laura U13 Dvojhra
2006 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bottková Laura U13 Štvorhra
2006 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bottková Laura U13 Mix
2006 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U15 Dvojhra
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U15 Štvorhra
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U15 Mix
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U15 Štvorhra
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Pálešová Barbora U15 Mix
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Mayerová Kamila U15 Štvorhra
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Jargašová Katarína U15 Štvorhra
2006 3.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Kútny Peter U15 Mix
2006 2.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Horváthová Karin U15 Dvojhra
2006 3.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Horváthová Karin U15 Štvorhra
2006 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2006 3.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Horváthová Karin U15 Mix
2006 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2006 3.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Mayerová Kamila U15 Dvojhra
2006 2.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Mayerová Kamila U15 Štvorhra
2006 3.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Pálešová Barbora U15 Štvorhra
2006 2.miesto Šurany Šurany PROBYT CUP Jargašová Katarína U15 Štvorhra
2006 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix B Hliničan Matej U15 Dvojhra
2006 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2006 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix B Hliničan Matej U15 Mix
2006 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Štvorhra
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix B Hliničan Matej U15 Štvorhra
2006 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix B Zigo Martin U15 Štvorhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Sládeková Eva Dospelý Štvorhra
2006 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Sládeková Eva Dospelý Mix
2006 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Petrík Martin U19 Štvorhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Dvojhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Horváthová Karin U13 Dvojhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bottková Laura U13 Dvojhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kalin Dominik U13 Dvojhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kalin Dominik U13 Štvorhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kútny Peter U13 Štvorhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bottková Laura U13 Štvorhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Trnavská Denisa U13 Štvorhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Horváthová Karin U13 Štvorhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Čižnárová Jana U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hladíková Karin U13 Štvorhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Trnavská Denisa U13 Mix
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Kalin Dominik U13 Mix
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Trnavská Denisa U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Kašuba Jakub U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Čižnárová Jana U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Wild Martin U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Oblastné majstrovstvá SR Bottková Laura U13 Mix
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Dvojhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Horváthová Karin U13 Dvojhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U13 Dvojhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kútny Peter U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kalin Dominik U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Horváthová Karin U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Jargašová Katarína U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Bottková Ivana U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Kalin Dominik U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix A Horváthová Karin U13 Mix
2005 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U15 Dvojhra
2005 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Cintulová Nikola U15 Dvojhra
2005 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Horváthová Karin U15 Štvorhra
2005 2.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Pálešová Barbora U15 Štvorhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bottková Laura U13 Dvojhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Jargašová Katarína U13 Dvojhra
2005 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Jargašová Katarína U13 Štvorhra
2005 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Bottková Laura U13 Štvorhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Mayerová Kamila U13 Štvorhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Čižnárová Jana U13 Štvorhra
2005 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U13 Dvojhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Dvojhra
2005 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Štvorhra
2005 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Zigo Martin U13 Štvorhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Jargašová Katarína U13 Mix
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U13 Mix
2005 1.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U13 Dvojhra
2005 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2005 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Hliničan Matej U13 Mix
2005 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Štvorhra
2005 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Mix
2005 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Mayerová Kamila U13 Štvorhra
2005 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Jargašová Katarína U13 Mix
2005 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Mayerová Kamila U13 Dvojhra
2005 3.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Bottková Laura U13 Mix
2005 2.miesto Šurany Šurany Grand Prix A Čižnárová Jana U13 Štvorhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Hliničan Matej U13 Dvojhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Hliničan Matej U13 Štvorhra
2005 1.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Dvojhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Hliničan Matej U13 Mix
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Kašuba Jakub U13 Dvojhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Kašuba Jakub U13 Štvorhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Kašuba Jakub U13 Mix
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Zigo Martin U13 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bottková Laura U13 Dvojhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bottková Laura U13 Štvorhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bottková Laura U13 Mix
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Jargašová Katarína U13 Štvorhra
2005 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Jargašová Katarína U13 Mix
2005 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Petrík Martin U15 Dvojhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Petrík Martin U15 Štvorhra
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Petrík Martin U15 Mix
2005 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U15 Štvorhra
2005 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Petrík Martin U15 Dvojhra
2005 1.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Petrík Martin U15 Štvorhra
2005 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Petrík Martin U15 Mix
2005 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Kalin Dominik U15 Štvorhra
2005 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Kútny Peter U15 Štvorhra
2005 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U15 Mix
2005 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Pálešová Barbora U15 Štvorhra
2005 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Horváthová Karin U15 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Petrík Martin U19 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Betáková Terézia U19 Dvojhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Betáková Terézia U19 Štvorhra
2005 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Cintulová Nikola U19 Štvorhra
2005 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Sekerešová Ingrida U19 Štvorhra
2005 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Sládeková Eva Dospelý Dvojhra
2005 1.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Sládeková Eva Dospelý Dvojhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Bottková Laura U13 Štvorhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Jargašová Katarína U13 Štvorhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Trnavská Denisa U13 Štvorhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Kútny Peter U13 Štvorhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Štvorhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Kalin Dominik U13 Štvorhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Dvojhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Kalin Dominik U13 Mix
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Mix
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Horváthová Karin U13 Mix
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Mix
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Kalin Dominik U13 Dvojhra
2004 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Pálešová Barbora U13 Dvojhra
2004 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Horváthová Karin U13 Dvojhra
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bottková Laura U13 Dvojhra
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Kalin Dominik U13 Štvorhra
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Hliničan Matej U13 Štvorhra
2004 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Horváthová Karin U13 Štvorhra
2004 1.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Hladíková Karin U13 Štvorhra
2004 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Pálešová Barbora U13 Štvorhra
2004 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Čižnárová Jana U13 Štvorhra
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Bottková Laura U13 Štvorhra
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Mayerová Kamila U13 Štvorhra
2004 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Kašuba Jakub U13 Mix
2004 2.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Hladíková Karin U13 Mix
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Zelník Martin U13 Mix
2004 3.miesto Trenčín Trenčín Grand Prix B Pálešová Barbora U13 Mix
2004 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix A Betáková Terézia U15 Dvojhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Petrík Martin U15 Dvojhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Pálešová Barbora U15 Štvorhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Horváthová Karin U15 Štvorhra
2004 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Petrík Martin U15 Dvojhra
2004 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Cintulová Nikola U15 Dvojhra
2004 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Horváthová Karin U15 Dvojhra
2004 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Sekerešová Ingrida U15 Dvojhra
2004 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Petrík Martin U15 Štvorhra
2004 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Cintulová Nikola U15 Štvorhra
2004 1.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Horváthová Karin U15 Štvorhra
2004 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Bottková Laura U15 Štvorhra
2004 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Jargašová Katarína U15 Štvorhra
2004 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Čižnárová Jana U15 Štvorhra
2004 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Mayerová Kamila U15 Štvorhra
2004 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Petrík Martin U15 Mix
2004 2.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Cintulová Nikola U15 Mix
2004 3.miesto Bratislava Bratislava Grand Prix B Čižnárová Jana U15 Mix
2004 2.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Mix
2004 2.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Horváthová Karin U13 Dvojhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Dvojhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Hliničan Matej U13 Štvorhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Kútny Peter U13 Štvorhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Štvorhra
2004 3.miesto Prešov Prešov Grand Prix A Horváthová Katarína U13 Štvorhra
2004 1.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Horváthová Katarína U13 Dvojhra
2004 2.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Dvojhra
2004 3.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Kašuba Jakub U13 Dvojhra
2004 1.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Horváthová Karin U13 Štvorhra
2004 1.miesto Nové zámky Nové zámky Grand Prix A Pálešová Barbora U13 Štvorhra
2003 3.miesto Majstrovstvá SR Matejka Michal Dospelý Mix
2003 3.miesto Bratislava Bratislava Oblastné majstrovstvá SR Betáková Terézia U13 Dvojhra
fofos.sk, s.r.o.  M-ŠPORT  Badminton point
y