Zápasy - archiv 14.1.2011

Bezgólová remíza s Liptovským Mikulášom

Trenčania nedokázali prekonať obranný val Liptovského Mikuláša. V Tisport lige si pripísali prvý bod.
V druhom tohtoročnom zápase a zároveň druhom zápase Tipsport ligy si Trenčania opätovne nepripísali výhru. Po bojovnom zápase získali jeden bod za bezgólovú remízu s Liptovským Mikulášom. AS tak stratilo aj teoretickú šancu na postup z E-skupiny Česko-slovenskej zimnej ligy. \r\n\r\n\r\n\r\n\r\nPrvý polčas priniesol skôr boj ako futbalovú krásu. Prvú vážnejšiu šancu a strelu na bránu zaznamenal Tatran v 33. Minúte, Šemrinec však kryl. Najväčšiu šancu lídra I. ligy mal v 42. Minúte Holúbek po nahrávke Salinasa, avšak mieril len do brankára Šavoja. Prvé dejstvo tak skončilo bez gólov. \r\n\r\n\r\n\r\n\r\nDo druhého dejstva v kádri AS nastúpili opory tímu Depetris, Adi a Hlohovský. Napriek oživeniu útoku to gól do siete súpera neprinieslo. Najväčšiu šancu spálil v 81. Minúte Hlohovský po narážačke s Adim, keď sa ocitol sám pred bránkou, avšak prestrelil. O dve minúty na to sa Trenačania dožadovali pokutového kopu po ruke jedného z červeno-čiernych v šestnástke. AS si v posledných minútach vytvorilo tlak, ktorý však gól nepriniesol a tým pádom sa zrodila remíza 0:0. Trenčanov čaká ešte zápas s Třincom. \r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nMFK Tatran Liptovský Mikuláš – AS Trenčín 0:0\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nTatran: Šavol – Paldan (46. Kmeť), Šupej (46. Pekár), Kandera (46. Budvesel), Kaplaň – Šlosár, Latiak, Padera (46. Rezer), Lišivka, Bezák (46. Szabo) – Tomko (46. Kočan)\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nAS: Šemrinec – Marušinec (58. Szabó), Čőgley, Kleščík, - Mazáň, Holúbek, Lobotka (46. Hlohovský), Mondek (58. Mazán), Salinas (46. Adi), Štefánik (58. Ďuriška) – Malec (46. Depetris)\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nRozhodovali: Debnár – Králik, Tomčík\r\n\r\n\r\n\r\n\r\nDivákov: 50\r\n\r\n\r\n\r\n\r\n
Autor: rn

ASTV 29.3.2024

Gong | Musíme ďalej tvrdo pracovať a ťahať za jeden povraz

Naše mužstvo pod taktovkou trénera Iliju Stolicu čaká po reprezentačnej prestávke...