A-tím 8.8.2015

Štvrtý zápas vonku priniesol štvrté víťazstvo

Zverenci trénera Martina Ševelu vyhrali aj štvrtý zápas v rade na ihriskách súperov. Spartak Myjava zdolali gólom Milana Rundiča 1:0 (0:0).
0:1 (0:0)
Myjava
4. kolo, 19:00
Spartak Myjava - AS Trenčín

Spartak Myjava | Solnička – Kolár (90. Jánošík), Banovič, Marček, Beňo – Bílovský, Kóňa, Pekár – Piroska (86. Karlík), Sládek (64. Slančík), Daniel

AS Trenčín | Šemrinec – Čögley, Kleščík, Rundič, Madu – Lobotka - Van Kesel (90. Skovajsa), Bero (87. Opatovský), Koolwijk, Guba – Wesley (64. Rabiu)

Gól: 75. Rundič

Žlté karty: 43. Daniel, 54. Piroska – 90. Šemrinec

Červená karta: 83. Banovič (Myjava)

Rozhodovali: Vlk – Lieskovský, Hrmo

Diváci: 2587

Diváci videli od úvodu zápas vo vysokom tempe. Šanca domácich sa črtala v 11. min, ale prihrávka od Pekára skončila v rukaviciach opäť výborného Šemrinca. O minútu mieril na druhej strane ihriska privysoko Van Kessel. AS predviedlo v 20. min peknú kombinačnú akciu, no v poslednej chvíli pred Van Kesselom ratoval jeden z brániacich hráčov. V 37. min bol v sľubnej pozícii Bero. Bránu však minul. V 40. min pohrozili kopaničiari. Pekár obišiel aj brankára Šemrinca, spätnou prihrávkou hľadal niektorého zo spoluhráčov, no naša obrana šancu zmarila. V samom závere prvého polčasu zakončil nepresne v dobrej pozícii Daniel.

Po zmene strán v 58. min našla kolmá prihrávka Gubu, včas však vybehol Solnička a loptu vyrazil na roh. V 64. min sa v pokutovom území uvoľnil Pekár a jeho strela len tesne minula bránu. O desať minút sme sa ujali vedenia. Priamy kop zahral Rundič, lopta bola tečovaná do protipohybu brankára domácich a napokon doputovala až za Solničkov chrbát – 0:1. Myjavčania mierili v 81. min po rohovom kope do priestoru bránky. Banovičov pokus, ale Šemrinec stihol reflexívne vyraziť. V 84. min našla kolmá prihrávka Bera, ktorého zastavil nedovolene Banovič a uvidel červenú kartu. Bero musel navyše pre poranený členok vystriedať. V závere ešte zakončil Daniel nepresne. Skóre stretnutia sa už nezmenilo.

Ohlasy po zápase

Autor: tasr

ASTV 23.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...