Fanúšikovia 12.2.2017

AS Trenčín opäť podporí Valentínsku MAXi kvapku krvi, fanshop má tiež Valentína

AS Trenčín podporí aj tentoraz tradičnú „Valentínsku MAXi kvapku krvi“. Futbalisti, realizačný tím prvého mužstva a ďalší zástupcovia klubu sa v utorok 14. februára zúčastnia odberu v priestoroch Cinemaxu obchodného centra Max v Trenčíne.

Odbery, ktorých sa môžete zúčastniť aj vy, budú prebiehať od 8.00 h do 13.00 h. Pre všetkých darcov máme pripravené malé darčeky. Každý dostane od AS Trenčín poukážku na 20% zľavu vo fanshope, ktorý je hneď vedľa kina. Navyše, získa možnosť zakúpenia si vstupenky na prvý domáci zápas jarnej časti Fortuna ligy za 1 € (12. marca proti Zlatým Moravciam). Ďalšie darčeky pripravil pre darcov Max v spolupráci s CCC obuv, Cinemaxom, lekárňami Dr. Max, optikou Mania a reštauráciou Doppio.

Veríme, že aspoň symbolickou kvapkou prispejeme spoločne k dobrej veci. Valentínsku akciu pre vás pripravil aj náš fanshop.

Autor: astn
Rozpis zápasov
Prípravný, 28.6.2025
MFK Karviná - AS Trenčín
17:30 Spytihněv
Prípravný, 4.7.2025
FC Zlín - AS Trenčín
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 3.7.2025

Príprava | Sériu zápasov proti českým tímom uzavrieme súbojom so Zlínom

V treťom prípravnom stretnutí čaká zverencov pod vedením trénera...

A-tím 2.7.2025

A-tím | Holúbek pokračuje v materskom klube

Odchovanec klubovej akadémie a dlhoročná opora Jakub Holúbek sa rozhodol pokračovať v AS Trenčín...

Aktuálne 2.7.2025

Klub | Od novej sezóny s vlastným B-mužstvom

Po niekoľkých rokoch využívania farmárskeho systému, v rámci ktorého naši kmeňoví hráči mali...

Fanúšikovia 1.7.2025

Fanúšikovia | Spúšťame predaj permanentných vstupeniek na sezónu 2025/2026

AS Trenčín spustil predaj permanentiek na novú sezónu....

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  mattoni  aarsleff  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  RS Technology  Hisense Antes GM