ASTV 15.12.2017

Piate víťazstvo Hodžovej na MikulAS Cupe

AS Trenčín s podporou partnerov klubu pripravil pre žiakov prvého stupňa základných škôl spod Čákovho hradu už siedmy ročník mikulášskeho futbalového turnaja. V mestskej športovej hale na Sihoti sa stretlo osem výberov. Víťazstvo z tradičného MikulAS Cupu putovalo rovnako ako pred rokom na konto základnej školy na Hodžovej ulici, ktorá získala celkovo piaty triumf.

Malých futbalistov a skvele povzbudzujúce fankluby prišiel obdarovať Mikuláš so svojimi pomocníkmi anjelom a čertom. Nechýbali nielen dobroty, ale ani všetci hráči prvého mužstva AS Trenčín. Zverenci trénerského kvarteta Marčok, Cifranič, Van der Wee a Dobiáš absolvovali poriadnu zápasovú porciu. Každý tím mal vo svojom strede dvojicu alebo trojicu z fortunaligovej kabíny. Účastníkom turnaja bol rovnako ako minulý rok aj tím Spojenej školy internátnej.

„Deti už tradične vytvorili skvelú atmosféru, bez ktorej si nevieme MikulAS Cup predstaviť. Vďaka patrí nielen fandiacim deťom, ale aj všetkým učiteľom. Mikulášsky turnaj je jednou z najdôležitejších udalostí v kalendári nášho klubu a my máme z toho veľkú radosť. Každoročne prináša v závere roka mnoho radosti deťom a pozitívnu energiu do nášho klubu bez ohľadu na výsledky našich chlapcov v ligových súťažiach,“ povedala organizátorka turnaja Petra Drábová.

Poďakovať treba všetkým, ktorí akokoľvek podporili dnes už neodmysliteľnú súčasť komunitného programu AS Trenčín. Na mikulášskych darčekoch sa podieľali firmy Aegon, McDonald´s, adidas, Kofola, Swan, Branson, Emerson, Adient, Legia, Coop Jednota, TnTel a TRW.

A-skupina
Na dolinách – Novomeského 5:2
Spojená škola – Veľkomoravská 2:6
Na dolinách – Veľkomoravská 4:1
Spojená škola – Novomeského 2:4
Na dolinách – Spojená škola 1:5
Veľkomoravská – Novomeského 4:2

Tabuľka: 1. Na Dolinách 6 bodov, 2. Veľkomoravská 6, 3. Novomeského 3, 4. Spojená škola 3

B-skupina
Hodžova – Bezručova 5:2
Dlhé Hony – Kubra 3:2
Hodžova – Kubra 5:0
Dlhé Hony – Bezručova 1:3
Hodžova – Dlhé Hony 7:1
Kubra – Bezručova 1:5

Tabuľka: 1. Hodžova 9 bodov, 2. Bezručova 6, 3. Dlhé Hony 3, 4. Kubra 0

O 3. miesto: Bezručova – Veľkomoravská 1:0
Finále: Hodžova – Na dolinách 2:1

Najlepší strelec: Oliver Rakova (ZŠ Veľkomoravská)
Najlepší brankár: Boris Kováč (ZŠ Veľkomoravská)
Najlepší hráč: Timea Majanová (ZŠ Novomeského)
Najlepší fanklub: ZŠ Dlhé Hony

Prehľad víťazov MikulAS Cupu
2011 ZŠ Hodžova
2012 ZŠ Hodžova
2013 ZŠ Hodžova
2014 ZŠ Novomeského
2015 ZŠ Bezručova
2016 ZŠ Hodžova
2017 ZŠ Hodžova

Fotogaléria

               
 
Autor: mg
Rozpis zápasov
NIKÉ LIGA, 16. kolo, 29.11.2025
AS Trenčín - DAC 1904 Dunajská Streda
15:30
NIKÉ LIGA, 17. kolo, 7.12.2025
AS Trenčín - FC Tatran Prešov
Facebook

Prečítajte si tiež

archív novinek
A-tím 6.12.2025

Bessilé | Sme si vedomí, že musíme zvíťaziť

V rámci 17. kola Niké ligy sa po posledný raz v tomto roku predstavíme na domácej pôde, kde...

Aktuálne 4.12.2025

Niké liga | Každá prihrávka sa počíta, Niké liga bude opäť pomáhať

Rovnako ako v minulom roku, aj tentoraz sa počas adventného obdobia celé...

ASTV 4.12.2025

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti Podbrezovej

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy staršieho dorastu proti FK Železiarne...

Fotogalérie 2.12.2025

Fotogaléria | Stretnutie Niké ligy proti Dunajskej Strede

Fotogaléria zo stretnutia 16. kola Niké ligy proti FC DAC 1904 Dunajská Streda...

Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  Áesko Kantína  RS Technology
 Heineken  Smoker  mattoni  arena ostrov  laugaricio  karlmarc.com  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa fajntricko  dobrota  Hisense Antes GM