A-tím 1.6.2019

Baráž | Aj v budúcej sezóne prvoligoví, vyhrali sme 4:1

Tím pod vedením trénera Ivana Galáda sa zachránil vo Fortuna lige. V sobotňajšej odvete baráže v Žiline sme zvíťazili nad FK Poprad 4:1 (2:1). Dokázali sme tak zmazať manko 0:2 z utorňajšieho prvého súboja.
4:1 (2:1)
Žilina
baráž, 17:00
AS Trenčín - FK Poprad

AS Trenčín | Šemrinec – Yem, Šulek, Kleščík, Skovajsa (63. Roguljič) – Van Arnhem – Sleegers, Ubbink (71. Kvocera), Abdul, Osman – Čatakovič (71. Corryn)

FK Poprad | Knurovský – P. Maslo, Luberda, Horváth, Zekucia – Pajer – Acosta, Jančo (66. Maťaš), Zošák, Kukoľ (83. Streňo) – Šesták

Góly: 11. Sleegers, 26. Šulek, 78. Roguljič, 81. Corryn – 28. Horváth

Žlté karty: 82. Coryn, 90. Šemrinec – 90. Streňo

Rozhodovali: Pavlík - Kováč, Ferenc

Diváci: 989

Úvodná desaťminútovka veľa zaujímavého nepriniesla. Hneď v 11. min sa ale Sleegers na pravej strane šikovne vyhol ofsajdu, dostal sa s loptou do šestnástky a krížnou strelou prekonal Knurovského – 1:0. V 26. min sme zmazali dvojgólové manko z prvého duelu. Po rohu sa lopta v šestnástke odrazila k Šulekovi, a ten ju poslal do siete – 2:0. Dlho sme sa však netešili. O dve minúty hostia kopali priamy kop. Na zadnej žrdi ostal zabudnutý Horváth a loptu dostal za Šemrinca – 1:2. Bolo jasné, že predlžovať sa nebude. V 43. min to vyskúšal z diaľky Ubbink. Jeho pokus však Knurovský vytlačil na brvno a loptu následne skrotil.

Poprad dobre bránil. Nepúšťal nás do vyložených príležitostí. Po hodine hry sme stiahli hru na troch obrancov a posilnili ofenzívu. V hre bolo množstvo súbojov, nebola plynulá a necelá tisícka divákov sledovala viac boj ako futbal. Dvadsať minút pred koncom poslal tréner Galád na ihrisko dvoch nových hráčov. V 78. min práve striedajúci Roguljič z dobrých tridsiatich metrov poslal na Knurovského bránu výborný pokus do ľavého rohu a gólman hostí kapituloval – 3:1. V 81. min ďalší striedajúci Corryn zvýšil - 4:1.

Ohlasy po zápase

Fotogaléria

ASTV 20.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC Košice (1:2).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 19.4.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Košiciam

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v šiestom zápase nadstavbe Niké ligy na domácom trávniku...