A-tím 13.4.2021

Slovnaft Cup | O postup do semifinále dnes v Košiciach aj pre kamerami Futbalnet.tv

Zverenci trénera Stijna Vrevena sa vo štvrťfinále Slovnaft Cupu stretnú s druholigovým klubom FC Košice. Rozhodol o tom minulotýždňový žreb na pôde Slovenského futbalového zväzu. Zápas o postup do semifinále domáceho pohára je na programe dnes s výkopom o 13.30 h. Priamy prenos vám prinesie Futbalnet.tv.

Košiciam patrí v druhej najvyššej súťaži piata priečka s bilanciou dvanásť víťazstiev, dve remízy a osem prehier. Mužstvo s ambíciou návratu do najvyššej súťaže stráca na prvú Banskú Bystricu trinásť bodov.

Tím vedený skúseným Jozefom Vukušičom vyradil v osemfinále po bezgólovej remíze a strelách zo značky pokutového kopu prvoligový ŠKF Sereď. Košice uspeli v rozstrele po druhý raz v rade. V predchádzajúcom kole vyradili MFK Zemplín Michalovce (1:1). Predtým zdolali v Slovenskom pohári MŠK Rimavská Sobota (7:0) a OFK Olováry (6:0).

V posledných rokoch sme na Košice narazili dvakrát a vždy z toho bola dráma. V ročníku 2019/2020 sme postúpili cez zápas štvrtého kola po remíze 2:2 v riadnom hracom čase a pokutových kopoch. Naše vyrovnanie priniesla až predposledná minúta riadneho hracieho času a gól Hamzu Čatakoviča. Penalty sme vyhrali 4:1. V ročníku 2015/2016 sme prešli do semifinále po víťazstve 2:1. Na gól Ryana Koolwijka súper odpovedal. Rozhodnutie prišlo až necelých dvadsať minút pred záverečným hvizdom zásluhou zásahu Matúša Bera.

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Spartak Trnava

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Spartak Trnava (2:2).

ASTV 22.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu ligy U19 proti FC Petržalka

ASTV vám prináša zostrih zo zápasu I. ligy U19 proti FC Petržalka (1:0).

Fotogalérie 21.4.2024

Fotogaléria | Zápas Niké ligy proti FC Košice

Fotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola nadstavby Niké ligy proti FC Košice (1:2).

A-tím 21.4.2024

Kozlovský | Neviem, čo na to povedať

Po víťaznom zápase proti Zlatým Moravciam prišla domáca prehra proti FC Košice. Zverencom trénera Iliju...