A-tím 22.8.2021

FL | Po nepremenených šanciach remíza z Dunajskej Stredy

Zverenci trénera Petra Hlinku remizovali v zápase 5. kola Fortuna ligy na ihrisku DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (1:1). Náš jediný gól napriek množstvu gólových príležitostí strelil aktuálne najlepší ligový strelec Jakub Kadák.
1:1 (1:1)
Dunajská Streda
5. kolo, 20:00
DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín

DAC 1904 Dunajská Streda | Jedlička - Blackman, Brunetti, Beskorovainyi, Davis - Njie, Dimun - Divkovič, Andzouana (61. Fábry), Ciganiks (72. Rymarenko) – Nicolaescu (72. Sharani)

AS Trenčín | Kukučka - Yem, Pires, Pirinen, Madu – Kadák (81 . Kmeť), Lavrinčík, Zubairu - Gaži, Ibrahim (72. Ikoba), Azango (67. Tučný)

Góly | 33. Beskorovajnij - 24. Kadák

Žlté karty | 34. Beskorovajnij, 55. Brunetti, 90. Sharani - 59. Yem, 68. Lavrinčík, 90. Ikoba

Červená karta | 90. Kukučka

Rozhodovali | Glova – Poláček, Vorel

Diváci | 4542

Od úvodných okamihov sme držali loptu a diktovali tempo hry. Už v 7. min sa lopta kotúľala po bránkovej čiare domáceho brankára po Gažiho zásahu. Do siete ju však nepretlačil ani dobiehajúci Kadák. O pár minút neskôr spálil tutovku Ibrahim po skvelej práci Gažiho. Dobrý vstup do zápasu vyvrcholil ziskom lopty v strede poľa z čoho ťažil umiestnenou strelou k žrdi Kadák – 1:0. V 33. min vyrovnal po štandardnej situácii hlavou Beskorovajnij – 1:1. Nicolaescu hneď v úvode druhého polčasu trafil brvno. V 58. min utiekol Gaži, loptu poslal do šestnástky Azangovi, ktorý však v ťažkej pozícii minul. V 64. min neskóroval ani na dvakrát Ibrahim. Gól neprišiel ani po nasledujúcom rohu. V 75. min Rymarenko hlavičkoval zblízka nad bránu. V záverečnej minúte riadneho hracieho času dostal Kukučka červenú kartu za faul mimo pokutového územia a do brány sa postavil Madu, ktorý v nadstavenom čase neinkasoval.