A-tím 11.12.2021

FL | Deku sme zo seba nezhodili ani doma proti Žiline

Sériu prehier sme nezastavili ani doma proti MŠK Žilina. V zápase 18. kola Fortuna ligy sme podľahli tomuto súperovi 1:3 (0:0). Náš jediný gól zaznamenal Jakub Kadák.
1:3 (0:0)
Štadión Sihoť
18. kolo, 15:00
AS Trenčín - MŠK Žilina

AS Trenčín | Kukučka – Slávik (69. Ibrahim), Jovičič, Stojsavljevič, Pirinen – Kadák, Lavrinčík (86. Kozlovský), Hollý (79. Letenay) – Gaži, Jendrišek (69. Tučný), Azango (79. Ghali)

MŠK Žilina | Belko – Rusnák, Kopas, Nemčík, Sluka (89. Anang) – Gono (70. Myslovič), Fazlagič, Bičachčjan – Jánošík, Iľko (90. Jambor), Kaprálik

Góly | 74. Kadák - 48. Kaprálik, 61. Kaprálik, 77. Bičachčjan

Žlté karty | 59. Stojsavljevič, 65. Slávik, 87. Kozlovský

Rozhodovali | Sedlák - Ferenc, Roszbeck

Diváci | bez divákov

V dobrých príležitostiach sa ocitli hosťujúci Jánošík a Rusnák. Pred pozorným Kukučkom však neuspeli. V 22. min bol blízko ku gólu Kaprálik, ktorý krížnou strelou tesne minul žrď našej bránky. My sme odpovedali pokusom Jendrišeka. Belko ale ukázal výborné reflexy. V závere prvého polčasu Bičachčjan netrafil v dobrej pozícii bránku a mužstvá išli do kabín za bezgólového stavu. Ten sa v 48. min podarilo zmeniť hosťom. Bičachčjan posadil loptu na hranicu malého vápna presne na hlavu Kaprálika – 1:0. Ten istý hráč mohol onedlho zvýšiť, no Kukučka jeho strelu bravúrne vytlačil na roh. Kaprálik po hodine hry pridal svoj druhý gól v zápase. Opäť sa presadil hlavou. Tentoraz po centri Kopasa, ktorý ho našiel na zadnej žrdi – 2:0. Nezložili sme zbrane. V 74. min Kadák parádne vymietol ľavý horný roh žilinskej bránky – 1:2. Naša nádej na bodový zisk však žila iba krátko. Bičachčjan už o tri minúty vrátil MŠK dvojgólový náskok, keď skóroval aj s prispením teču Jovičiča a hraničnému zákroku na Tučného v strede ihriska.