A-tím 18.12.2021

FL | Body nepriniesol ani záverečný zápas jesene

Ani záverečný zápas jesene nepriniesol tri body pre náš fortunaligový tím. Mužstvo vedené Jurajom Ančicom prehralo v zápase 19. kola súťaže na ihrisku FK Senica 0:1 (0:1).
1:0 (1:0)
Senica
19. kolo, 15:00
FK Senica - AS Trenčín

FK Senica | Ravas – Svoboda, Gáč, Pavlík, Twardek – Piroska (86. J. Buchel), Šumbera – Vikri (56. Halabrín), Jurdík (56. F. Buchel), Oršula (68. Repa, 85. Mašulovič) – Niarchos

AS Trenčín | Kukučka – Slávik (10. Yem), Pires, Pirinen, Kozlovský (76. Madu) – Kadák, Lavrinčík, Zubairu – Tučný (62. Gaži), Jendrišek (62. Ikoba), Azango

Gól | 13. Jurdík

Žlté karty | 64. Halabrín, 87. J. Buchel

Rozhodovali | Kráľovič – Weiss, Štofík

Diváci | bez divákov

Hneď v úvodnej minúte mohol potrestať našu stratu domáci Niarchos. Jeho strelu zo šestnástky Kukučka na dvakrát kryl. Na druhej strane vypálil spoza pokutového územia Lavrinčík do brvna Ravasovej brány. V 13. min Jurdík otvoril skóre zápasu. Niarchos dostal dosť miesta v našej šestnástke a spätnou prihrávkou našiel spoluhráča. Inkasovaný gól naštartoval naše útočne snahy. V 20. min z otočky vystrelil Kadák, výborným zákrokom sa prezentoval Ravas. Seničania sa snažili hrať iba na brejkové situácie a využívali chyby našej defenzívy. Po jednej takej v 32. min si loptu už chystal na strelu Jurdík, no v poslednej chvíli ho naša obrana zblokovala. S pribúdajúcimi minútami sme boli viac a viac dominantným mužstvom. V 37. min po prihrávke Jendriška zakončil Pirinen, senický brankár ale ďalším výborným zákrokom podržal svoje mužstvo. V druhom polčase sa Seničania zamerali len na pozornú defenzívu. Hoci sme mali územnú prevahu, gól sme nestrelili. V 68. min Kadák namieril vedľa a v 71. min Ikobovu strelu Ravas kryl.

Ohlasy po zápase

Autor: tasr

ASTV 20.4.2024

ASTV | Zostrih zo zápasu Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša zostrih z nadstavbovej časti Niké ligy proti FC Košice (1:2).

ASTV | Tlačová konferencia po zápase Niké ligy proti FC Košice

ASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase nadstavbovej časti Niké ligy...

A-tím 19.4.2024

Niké liga | Domáca prehra proti Košiciam

Zverenci trénera Iliju Stolicu prehrali v šiestom zápase nadstavbe Niké ligy na domácom trávniku...