Aktuálne 29.9.2023

Florbalistky mamičky - pridajte sa k nám!

Nová aktivita, najmä pre členky florbalového klubu AS Trenčín, sa uchytila a mamičky našich hráčov a hráčok tak založili novú sekciu AS - ženy. O čo sa jedná, kde sa prihlásiť, kedy sa tréningy konajú a aká je hlavná myšlienka novovzniknutej skupinky sme sa porozprávali s jednou zo zakladateliek Tatianou Prnovou.

“Hlavnou myšlienkou bolo zabiť dve muchy jednou ranou. Zaviezť deti na tréning a popri tom si zatrénovať a využiť čas, kedy sú deti pod dohľadom trénerov.” začala na úvod Tatiana Prnová, manželka trénera staršej prípravky Michala Prna a hrdá matka troch detí. “Zatiaľ sa stretávame mamičky hráčov ročníkov 2012 až 2016 a utužujeme tak tímový fanúšikovský kolektív, ale rady privítame aj ďalšie záujemkyne, ktoré by sa chceli zúčastniť a odreagovať sa.”

“Hlavným cieľom je zašportovať si a niečo pre svoje telo urobiť popri nezastaviteľných povinnostiach o rodinu. Myslím si, že práve toto mamičkám chýba. Zároveň si vytvárame aj inú partiu ako je rodina a konečne sa aj my vieme odreagovať a vypustiť poriadne paru! Myslím si, že po tréningu sme milšie na svoje deti a hlavne na svoje polovičky”

Základný kameň “mamičkovského florbalu” pritom vznikol nečakane a nenápadne - na posezónnom poslednom júnovom tréningu, kde si rodičia zahrali proti deťom a následne spoločne ukončili sezónu opekačkou. Práve na spoločnom posedení sa mamičky dohodli, že si založia voľnočasový krúžok.

“Mamičky sa môžu hlásiť na tréning priamo cez môj messenger a ja im odpíšem a následne ich môžem pridať do našej súkromnej skupiny. Samozrejme v budúcnosti by som rada zaviedla pravidlo, maximálne dvanásť hráčok a teda prvých dvanásť prihlásených dám, pretože hráme vo formáte 3 na 3 bez brankárok. Tréningy sú pravidelne každú stredu od 16.30 h do 18h a my sa už tešíme na nové spoluhráčky :) “

Dámy, mamičky a obrovské fanúšičky - prajeme vám málo zranení a veľa príjemných spoločných chvíľ strávených florbalom.

Autor: Peter Klapita
Rozpis zápasov
3:2 MŠH Detva
4. kolo, 1.10.2023
DTF team Detva Joxers - FBK AS Trenčín

Prečítajte si tiež

archív novinek
Mládež 13.9.2023

VÝNIMOČNÝ PRESTUP ! NAJLEPŠÍ STRELEC ČESKEJ JUNIORSKEJ CE LIGY PRESTUPUJE DO FBK AS TRENČÍN

Florbalovému klubu AS Trenčín sa ešte pred...

Aktuálne 11.7.2023

LUKÁŠ ORAVEC SA VRACIA PO ROKU V ČESKEJ JUNIORSKEJ EXTRALIGE SPȀŤ DO TRENČÍNA

Florbalový klub AS Trenčín sa bude môcť v budúcej sezóne...

Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn