Aktuálne 1.10.2022

Novým partnerom florbalistov AS Trenčín sa stáva spoločnosť Delta Medical!

Inovatívna spoločnosť, pôsobiaca na trhu s farmaceutikami, ktorej cieľom je systematicky prispievať k vytváraniu zdravšej budúcnosti populácie. Takto predstavil spoločnosť koordinátor spolupráce.

Dobrý deň! Čo si od vzájomnej spolupráce sľubujete?

Vstúpili sme do spolupráce na základe rozhodnutia, ísť pre nás do neprebádanej sféry športu. Florbal sa rozvíja veľmi rýchlym tempom a chceli sme aj mi podporiť rozvíjajúci sa šport. Sľubujeme si od spolupráce nové príležitosti uplatnenia našich produktov. Či už kolagénov alebo nanokomponentov, ktoré by mohli aj tomuto športu pomôcť.

Prečo ste sa rozhodli spolupracovať práve s FBK AS Trenčín?

AS Trenčín patrí medzi Slovenskú špičku, má veľmi dobrú hráčsku základňu a absolvuje počas roka veľmi veľa zahraničných turnajov kde našu značku môžu zviditeľniť. Práca s mládežou je na vysokej úrovni a dokazuje to aj naša podpora najväčšieho florbalového kempu na Slovensku – Salming floorball campu.

Aké majú vaše produkty výhody / využitie?

Naše produkty rozdeľujeme na Kolagény, Nanokomponenty a Colostrá.

Naše produkty nie sú kvantita ale kvalita. Využívané suroviny na výrobu nie je dovoz z Číny ako to robí 99% firiem. U nás to sú suroviny kvalitné domáce a hlavne vyskúšané. Pochádzajú z Nemecka, Francúzka, Švajčiarska atď. Všetko z krajín nám blízkych podnebím a polohou.

Ďalšia výhoda je u nanokomponentov, že všetky produkty sú v sprejovej forme. Človek nemusí jesť tabletky ale rovnou si nastrieka prípravok na kožu. Vstrebateľnosť je tým pádom takmer okamžitá.

Colostrá ktoré máme v tekutej forme alebo vo forme periel. Myslíme aj na najmenších a tak máme colostrá aj pre deti od 3 rokov. Colostrum je vysokokvalitné Nemecké 100%-né kolostrum získavané z ekologicky čistých a kontrolovaných fariem. Je vhodné najmä pri akútnych stavoch, kde je potrebný okamžitý nástup účinku. Vyrobené najmodernejšou technológiou SSM (Studená Sterilná Mikrofiltrácia) bez použitia vysokej teploty so zachovaním najvyššej možnej účinnosti a bio aktivity. Pri športovaní napomáha regenerácii, zmierňuje prejavy svalovej horúčky a dopĺňa cenné látky, ktoré sa pri námahe spotrebúvajú. Využitie je vlastne vo všetkých odvetviach života

Kolagény obsahujú prémiový, klinicky testovaný nemecký kolagén vo forme bioaktívnych kolagénových peptidov v optimálnom množstve až 160 000 mg v jednom balení. Je Vyrábaný jedinečnou šetrnou technológiou enzymatickou hydrolýzou, vďaka ktorej nadobúda rovnakú štruktúru ako kolagén v ľudskom tele (trojitá špirála). Vďaka tejto bio aktívnej forme je KING LION Collagen pre telo prirodzený, ľahko vstrebateľný a dobre využiteľný.

Viac informácií o produktoch nájdete na https://www.deltamedical.sk/ alebo na recepcii M-Šport centra, kde si produkty budete môcť zakúpiť za zvýhodnené klubové ceny.

Autor: Klub
Rozpis zápasov
16:00
13. kolo, 10.12.2022
FBC Mikuláš Prešov - FBK AS Trenčín
10:9SN M-Šport Trenčín
12. kolo, 3.12.2022
FBK AS Trenčín - FbO Florko Košice

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 23.11.2022

Extraligisti okupujú tretie miesto tabuľky a pripravujú sa na Nižnú

Desať zápasov z toho päť výhier, tri výhry v predĺžení respektíve na...

Aktuálne 22.11.2022

Lukáš Oravec odkazuje po prestupe do Bulldogs Brno: „Bavte sa florbalom!“

Talentovaný univerzál a člen juniorského kádra AS Lukáš Oravec sa...

Mládež 25.10.2022

JUNIORI SA VRACAJÚ Z VÝCHODU SO 6 BODMI

Prvý, zároveň však i jediný výjazd našich juniorov na východ Slovenska počas tohto kalendárneho roku...

Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn