Rozhovory 7.3.2022

Play-off je tu a na úvod ponúkne derby o Trenčín!

​Kto ako prvý získa tri víťazstvá postupuje - jednoduchá matematika play-off, teda vyraďovacích bojov. Po dvoch sezónach ovplyvnených zastavením a nedohratím súťaží tu máme to, na čo sa všetci fanúšikovia a hráči tešia. Vyvrcholenie sezóny a boj o titul majstra Slovenska!

Prvé dva zápasy série sa odohrajú v Mestskej Športovej hale v Trenčíne v sobotu 12.3 a nedeľu 13.3 zhodne o 17:00 hodine. Nasledujúce dva duely sú naplánované na víkend 19.3 a 20.3. Prípadný rozhodujúci piaty duel by sa odohral v stredu 23.3.2022.

Niekoľko vzájomných vyhrotených derby sérií má za sebou hrajúca legenda a kapitán AS Trenčín Juraj Matejka: „Predpokladali sme, že si nás FBC vyberie a tešíme sa na skvelú divácku kulisu domácich zápasov. Myslím si, že priebeh stretnutí bude veľmi tesný a že sa bude jednať o náročnú sériu. Chcel by som týmto pozvať všetkých fanúšikov na sviatok florbalu a poprosiť ich, aby vytvorili skvelú atmosféru!“

A ako prebiehajú prípravy počas záverečného týždňa pred ostrým štartom vyraďovacích bojov? "Pridali sme pár tréningov, zamerali sa viac na taktiku a situácie, ktoré môžu byť v zápasoch zásadné. Som nesmierne rád, že sme sa dali všetci zdravotne do poriadku a že tréningy sú v plnom počte a na výbornej úrovni. Každý v tíme vie, aký je náš cieľ a je ochotný tomu podriadiť všetko," doplnil kapitán Matejka.

Chlapcom prajeme veľa šťastia a divákom, ktorí sa nedostanú osobne na zápasy do Mestskej športovej haly alebo do domáceho M-Šport centra odporúčame komentované live prenosy na stránkach https://huste.joj.sk/.

Autor: Peter Klapita
Rozpis zápasov
4:8 ŠC M-Šport Trenčín
11. kolo, 5.11.2021
FBK AS Trenčín - FBC Grasshoppers AC Uniza Žilina

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 15.6.2022

Juraj Matejka po zisku zlata s mladšou prípravkou: „Boli sme veľmi produktívni, čo bolo kľúčové"

Turnaj mládeže Slovenského zväzu florbalu (...

Mládež 24.5.2022

Mladší žiaci s ďalším zlatom!

Po dvoch korona sezónach, ktoré neboli ukončené celoslovenským záverečným podujatím sa toto leto konečne...

Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno