Mládež

Lukáš Oravec odkazuje po prestupe do Bulldogs Brno: „Bavte sa florbalom!“

Aktuálne, Mládež 22.11.2022

Talentovaný univerzál a člen juniorského kádra AS Lukáš Oravec sa ešte počas leta rozhodol k veľkému životnému kroku, a to v sedemnástich rokoch zmeniť prostredie a krajinu a vybrať sa za florbalom do susednej Českej republiky. To, aké boli jeho začiatky v tíme Bulldogs, ako strávil letnú prípravu, ale aj o tom ako sa jeho medzinárodný prestup zrodil sa dočítate nižšie.

Celý článok

JUNIORI SA VRACAJÚ Z VÝCHODU SO 6 BODMI

Mládež, Aktuálne 25.10.2022

Prvý, zároveň však i jediný výjazd našich juniorov na východ Slovenska počas tohto kalendárneho roku sa niesol v znamení zápasov proti tabuľkovo nižšie postaveným družstvám Prešova a Michaloviec. Mladíci z AS Trenčín vďaka kúsku šťastia, zároveň však spravodlivo, doviedli oba zápasy do úspešného konca.

Celý článok

ŠPORTOVOU PRIORITOU KLUBU JE VÝCHOVA REPREZENTANTA

Mládež, Aktuálne 19.10.2022

„Nie je nič viac ako reprezentácia“ ! Práve toto tvrdenie je jedným z najčastejšie sa opakujúcich hesiel mnohých športových klubov, rovnako tak i samotných športovcov. Obdobne to vidíme i my - florbalový klube AS Trenčín, kde vyvíjame maximálne úsilie pre výchovu reprezentanta v osobnostnej i športovej rovine !

Celý článok

JUNIORI SI Z CHUTI ZASTRIEĽALI, NO NEBOLO TO ÚPLNE BEZ NERVOV !

Mládež, Aktuálne 10.10.2022

Dohrávka štvrtého, rovnako tak i dlhodobo plánované piate kolo juniorskej extraligy boli naplánované na druhý októbrový víkend. Trenčanov podľa papierových predpokladov čakali dva odlišné zápasy, a síce, proti tabuľkovo nižšie postavenému Lidu Bratislava, a zároveň, proti tabuľkovému susedovi z čela extraligy, FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina.

Celý článok

JUNIORI POKÚŠALI ŠŤASTENU, TÁ SA OD NICH VŠAK NEODKLONILA

Mládež, Aktuálne 29.9.2022

Dohrávka tretieho kola juniorskej extraligy medzi domácim FBK AS Trenčín a hosťujúcim EXEL SNIPERS Bratislava sľubovala poriadnu drámu. Očakávania sa do bodky naplnili, a diváci nemohli zo zápasu odchádzať sklamaní.

Celý článok

Hurikán a Tsunami nezmietli našich juniorov

Aktuálne, Mládež 12.9.2022

Úvodné dve kolá najvyššej juniorskej extraligy sa niesli v znamení vonkajších zápasov. Juniori cestovali do Bratislavy, kde si postupne skrížili florbalky s Hurikánom Bratislava a Tsunami Záhorská Bystrica.

Celý článok

Letnú prípravu zakončili juniori na turnaji Trenčín Floorball Days 2022

Mládež, Aktuálne 7.9.2022

​Počas mesiaca august absolvovali juniorskí extraligisti z AS Trenčín letnú prípravu pod vedením trénerov Lukáša Kuzla (kondičná zložka) a Patrika Bulka (florbalová zložka). Počas takmer 20tky tréningových jednotiek sa tréneri zameriavali nielen na špecifické druhy pohybovej prípravy, ale taktiež na florbalovú stránku, nakoľko novo-tvoriace sa družstvo pracuje na identifikácii svojej novej hernej „tváre“.

Celý článok

Noví hráči v kabíne sa zhodujú: „V klube je správne nastavený systém výchovy mládeže a prístup.“

Aktuálne, Mládež 11.8.2022

​Trojica juniorských reprezentantov Gabriel Královič, Timotej Bielik a Adam Vácval sa rozhodla počas júlového voľného prestupového obdobia spečatiť prestup a spojiť svoju budúcnosť s florbalovým klubom AS Trenčín. My sme sa chlapcov spýtali na ich očakávania, dôvody zmeny dresu a aj dojmy po prvých tréningoch a priateľských zápasoch.

Celý článok

Novotvoriaca sa reprezentácia juniorov aj so štvoricou florbalistov AS!

Mládež, Aktuálne 7.1.2022

Zverbík, Bednár, Strieženec a Pajtina. Štvorica juniorov ktorá už stihla nahliadnuť do extraligového kádra mužov a svojimi výkonmi prispela k skvelému doterajšiemu umiestneniu AS Trenčín extralige juniorov. Dnes sa s chlapcami porozprávame prvom reprezentačnom zraze pod vedením nového trénera Jakuba Horeckého.

Celý článok

Po základnej časti extraligy juniorov prichádza nevyspytateľná baráž.

Mládež, Aktuálne 1.3.2018

Základná časť extraligy juniorov sa skončila a pred nami je jej vyhodnotenie. Predsezónny cieľ v podobe postupu do play off ostal nesplnený a chlapci len o 2 body zaostali za ôsmym Prešovom, ktorý do vyraďovacej časti prenikol. A bol to práve predposledný zápas sezóny doma proti Prešovu v priamom súboji o play off ktorý naši juniori nezvládli a prehrali 2:5, ale poďme od začiatku.

Celý článok
Ďalšie stránky
12>>
Rozpis zápasov
16:00
13. kolo, 10.12.2022
FBC Mikuláš Prešov - FBK AS Trenčín
10:9SN M-Šport Trenčín
12. kolo, 3.12.2022
FBK AS Trenčín - FbO Florko Košice
Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn