Mládež

JUNIORI SVOJ PREDSEZÓNNY CIEĽ PREVÝŠILI, PLAY-OFF JE VŠAK NOVÁ SÚŤAŽ, A TÁ ZAČÍNA UŽ O 5 DNÍ...

Aktuálne, Mládež 14.2.2023

Juniorské družstvo extraligového FBK AS Trenčín zakončilo svoju púť v najvyššej súťaži na 2. mieste po základnej časti, kde sa mladíci ocitli po víťazstve nad mestským rivalom 1. FBC Florbal Trenčín v pomere 7:2. Umiestnenie v elitnej štvorke znamenalo okrem iného i možnosť zvoliť si súpera do play-off. To, ako daný výber prebiehal, zároveň však i stručný exkurz základnou časťou Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch.

Celý článok

Slovenská juniorská reprezentácia s našimi hráčmi a trénerom absolvovala náročný turnaj v Poľsku

Aktuálne, Mládež 7.2.2023

Do juniorských majstrovstiev sveta organizovaných v Dánskom meste Frederikshavn zostávajú posledné tri mesiace. Práve z tohto dôvodu využil realizačný tím reprezentácie Slovenskej republiky do 19 rokov posledný voľný „IFF termín“, a prijal pozvanie od Polski Unihokej na prípravný turnaj, ktorý svojim obsadením plnohodnotne „kopíroval“ záverečné podujatie, ktoré sa bude odohrávať na severe Dánska.

Celý článok

DRUŽSTVO JUNIOROV FBK AS TRENČÍN PREŠLO ZA POL ROKA VÝRAZNOU ZMENOU

Mládež, Aktuálne 4.1.2023

Začiatok roku 2023 ponúka priestor na zhodnotenie aktuálne prebiehajúcej sezóny extraligového družstva juniorov. Tabuľkové postavenie trenčianskeho AS je po odohratí 16 z 22 zápasov príjemným prekvapením, a preto sa poďme pozrieť bližšie na okolnosti, ktoré doviedli mladíkov na priebežné 2. miesto tabuľky.

Celý článok

Lukáš Oravec odkazuje po prestupe do Bulldogs Brno: „Bavte sa florbalom!“

Aktuálne, Mládež 22.11.2022

Talentovaný univerzál a člen juniorského kádra AS Lukáš Oravec sa ešte počas leta rozhodol k veľkému životnému kroku, a to v sedemnástich rokoch zmeniť prostredie a krajinu a vybrať sa za florbalom do susednej Českej republiky. To, aké boli jeho začiatky v tíme Bulldogs, ako strávil letnú prípravu, ale aj o tom ako sa jeho medzinárodný prestup zrodil sa dočítate nižšie.

Celý článok

JUNIORI SA VRACAJÚ Z VÝCHODU SO 6 BODMI

Mládež, Aktuálne 25.10.2022

Prvý, zároveň však i jediný výjazd našich juniorov na východ Slovenska počas tohto kalendárneho roku sa niesol v znamení zápasov proti tabuľkovo nižšie postaveným družstvám Prešova a Michaloviec. Mladíci z AS Trenčín vďaka kúsku šťastia, zároveň však spravodlivo, doviedli oba zápasy do úspešného konca.

Celý článok

ŠPORTOVOU PRIORITOU KLUBU JE VÝCHOVA REPREZENTANTA

Mládež, Aktuálne 19.10.2022

„Nie je nič viac ako reprezentácia“ ! Práve toto tvrdenie je jedným z najčastejšie sa opakujúcich hesiel mnohých športových klubov, rovnako tak i samotných športovcov. Obdobne to vidíme i my - florbalový klube AS Trenčín, kde vyvíjame maximálne úsilie pre výchovu reprezentanta v osobnostnej i športovej rovine !

Celý článok

JUNIORI SI Z CHUTI ZASTRIEĽALI, NO NEBOLO TO ÚPLNE BEZ NERVOV !

Mládež, Aktuálne 10.10.2022

Dohrávka štvrtého, rovnako tak i dlhodobo plánované piate kolo juniorskej extraligy boli naplánované na druhý októbrový víkend. Trenčanov podľa papierových predpokladov čakali dva odlišné zápasy, a síce, proti tabuľkovo nižšie postavenému Lidu Bratislava, a zároveň, proti tabuľkovému susedovi z čela extraligy, FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina.

Celý článok

JUNIORI POKÚŠALI ŠŤASTENU, TÁ SA OD NICH VŠAK NEODKLONILA

Mládež, Aktuálne 29.9.2022

Dohrávka tretieho kola juniorskej extraligy medzi domácim FBK AS Trenčín a hosťujúcim EXEL SNIPERS Bratislava sľubovala poriadnu drámu. Očakávania sa do bodky naplnili, a diváci nemohli zo zápasu odchádzať sklamaní.

Celý článok

Hurikán a Tsunami nezmietli našich juniorov

Aktuálne, Mládež 12.9.2022

Úvodné dve kolá najvyššej juniorskej extraligy sa niesli v znamení vonkajších zápasov. Juniori cestovali do Bratislavy, kde si postupne skrížili florbalky s Hurikánom Bratislava a Tsunami Záhorská Bystrica.

Celý článok

Letnú prípravu zakončili juniori na turnaji Trenčín Floorball Days 2022

Mládež, Aktuálne 7.9.2022

​Počas mesiaca august absolvovali juniorskí extraligisti z AS Trenčín letnú prípravu pod vedením trénerov Lukáša Kuzla (kondičná zložka) a Patrika Bulka (florbalová zložka). Počas takmer 20tky tréningových jednotiek sa tréneri zameriavali nielen na špecifické druhy pohybovej prípravy, ale taktiež na florbalovú stránku, nakoľko novo-tvoriace sa družstvo pracuje na identifikácii svojej novej hernej „tváre“.

Celý článok
Ďalšie stránky
12>>
Rozpis zápasov
2:1SN ŠC M-Šport Trenčín
Štvrťfinále, 5.3.2023
FBK AS Trenčín - ŠK Lido Prírodovedec
Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn