Mládež

VÝNIMOČNÝ PRESTUP ! NAJLEPŠÍ STRELEC ČESKEJ JUNIORSKEJ CE LIGY PRESTUPUJE DO FBK AS TRENČÍN

Mládež,   13.9.2023

Florbalovému klubu AS Trenčín sa ešte pred začiatkom súťažnej sezóny podaril nevídaný kúsok. Reprezentant Slovenskej republiky do 19 rokov, majster Slovenskej republiky v kategórii dorastencov, ale zároveň i najlepší strelec jednej z top medzinárodných juniorských súťaží, Českej CE ligy prestupuje po dlhotrvajúcich no férových rokovaniach s FBš Bohemians Praha do nášho klubu. Sme mimoriadne šťastní, že môžeme medzi sebou privítať Mária Ozimého.

Celý článok

„ZMENA JE ŽIVOT“ hovorí Patrik Bulko na úvod hodnotenia ukončenej sezóny strieborných juniorov

Aktuálne, Mládež 16.6.2023

Súťažná sezóna sa pre našich juniorov skončila síce už v mesiaci apríl, no jej hodnotenie prichádza na rad až teraz. Pozápasové vyjadrenia a hodnotenia výkonov by ste počas sezóny od hlavného trénera, Patrika Bulka, hľadali na sociálnych sieťach či webe FBK AS Trenčín len veľmi ťažko, no i napriek tomu zakončujeme sériu týchto článkov rozhovorom s trénerom, ktorý do nášho klubu prišiel po dlhých 8 rokoch, ktoré strávil vo farbách konkurenčného 1. FBC Trenčín.

Celý článok

JUNIORI SVOJ PREDSEZÓNNY CIEĽ PREVÝŠILI, PLAY-OFF JE VŠAK NOVÁ SÚŤAŽ, A TÁ ZAČÍNA UŽ O 5 DNÍ...

Aktuálne, Mládež 14.2.2023

Juniorské družstvo extraligového FBK AS Trenčín zakončilo svoju púť v najvyššej súťaži na 2. mieste po základnej časti, kde sa mladíci ocitli po víťazstve nad mestským rivalom 1. FBC Florbal Trenčín v pomere 7:2. Umiestnenie v elitnej štvorke znamenalo okrem iného i možnosť zvoliť si súpera do play-off. To, ako daný výber prebiehal, zároveň však i stručný exkurz základnou časťou Vám prinášame v nasledujúcich riadkoch.

Celý článok

Slovenská juniorská reprezentácia s našimi hráčmi a trénerom absolvovala náročný turnaj v Poľsku

Aktuálne, Mládež 7.2.2023

Do juniorských majstrovstiev sveta organizovaných v Dánskom meste Frederikshavn zostávajú posledné tri mesiace. Práve z tohto dôvodu využil realizačný tím reprezentácie Slovenskej republiky do 19 rokov posledný voľný „IFF termín“, a prijal pozvanie od Polski Unihokej na prípravný turnaj, ktorý svojim obsadením plnohodnotne „kopíroval“ záverečné podujatie, ktoré sa bude odohrávať na severe Dánska.

Celý článok

DRUŽSTVO JUNIOROV FBK AS TRENČÍN PREŠLO ZA POL ROKA VÝRAZNOU ZMENOU

Mládež, Aktuálne 4.1.2023

Začiatok roku 2023 ponúka priestor na zhodnotenie aktuálne prebiehajúcej sezóny extraligového družstva juniorov. Tabuľkové postavenie trenčianskeho AS je po odohratí 16 z 22 zápasov príjemným prekvapením, a preto sa poďme pozrieť bližšie na okolnosti, ktoré doviedli mladíkov na priebežné 2. miesto tabuľky.

Celý článok

Lukáš Oravec odkazuje po prestupe do Bulldogs Brno: „Bavte sa florbalom!“

Aktuálne, Mládež 22.11.2022

Talentovaný univerzál a člen juniorského kádra AS Lukáš Oravec sa ešte počas leta rozhodol k veľkému životnému kroku, a to v sedemnástich rokoch zmeniť prostredie a krajinu a vybrať sa za florbalom do susednej Českej republiky. To, aké boli jeho začiatky v tíme Bulldogs, ako strávil letnú prípravu, ale aj o tom ako sa jeho medzinárodný prestup zrodil sa dočítate nižšie.

Celý článok

JUNIORI SA VRACAJÚ Z VÝCHODU SO 6 BODMI

Mládež, Aktuálne 25.10.2022

Prvý, zároveň však i jediný výjazd našich juniorov na východ Slovenska počas tohto kalendárneho roku sa niesol v znamení zápasov proti tabuľkovo nižšie postaveným družstvám Prešova a Michaloviec. Mladíci z AS Trenčín vďaka kúsku šťastia, zároveň však spravodlivo, doviedli oba zápasy do úspešného konca.

Celý článok

ŠPORTOVOU PRIORITOU KLUBU JE VÝCHOVA REPREZENTANTA

Mládež, Aktuálne 19.10.2022

„Nie je nič viac ako reprezentácia“ ! Práve toto tvrdenie je jedným z najčastejšie sa opakujúcich hesiel mnohých športových klubov, rovnako tak i samotných športovcov. Obdobne to vidíme i my - florbalový klube AS Trenčín, kde vyvíjame maximálne úsilie pre výchovu reprezentanta v osobnostnej i športovej rovine !

Celý článok

JUNIORI SI Z CHUTI ZASTRIEĽALI, NO NEBOLO TO ÚPLNE BEZ NERVOV !

Mládež, Aktuálne 10.10.2022

Dohrávka štvrtého, rovnako tak i dlhodobo plánované piate kolo juniorskej extraligy boli naplánované na druhý októbrový víkend. Trenčanov podľa papierových predpokladov čakali dva odlišné zápasy, a síce, proti tabuľkovo nižšie postavenému Lidu Bratislava, a zároveň, proti tabuľkovému susedovi z čela extraligy, FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina.

Celý článok

JUNIORI POKÚŠALI ŠŤASTENU, TÁ SA OD NICH VŠAK NEODKLONILA

Mládež, Aktuálne 29.9.2022

Dohrávka tretieho kola juniorskej extraligy medzi domácim FBK AS Trenčín a hosťujúcim EXEL SNIPERS Bratislava sľubovala poriadnu drámu. Očakávania sa do bodky naplnili, a diváci nemohli zo zápasu odchádzať sklamaní.

Celý článok
Ďalšie stránky
12>>
Rozpis zápasov
3:2 MŠH Detva
4. kolo, 1.10.2023
DTF team Detva Joxers - FBK AS Trenčín
Kora  Salming  M-Šport  Terajšok  Mesto Trenčín  Dalno  delta medical  square_tn