bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V novembri 2017 vyšli tieto články:

23.11.Pozvánka na zápaso proti IslandupkReprezentácia opäť v Trenčíne!
16.11.Proti Hodonínu rozhodol opäť zlý druhý polčasHHO - ATN 32:25, 11.kolo | pkV poslednom zápase roka prišla 10. prehra.
14.11.Prehra v dohrávke proti PorubePOR - ATN 24:21, 9.kolo | pkDievčatá podľahli súperovi o 3 goly
14.11.Kristína Pastorková a Terka Takáčova v reprezentačnom výbere žien SR!pkHK AS Trenčín s dvojnásobným zastúpením v ženskej reprezentácií.
11.11.Vo vyrovnanom zápase sme nestačili na PrešovATN - BPR 26:28, 10.kolo | pkPríčinou prehry bola aj nevyužitá presilovka na začiatku druhého polčasu.
6.11.Odložené stretnutie proti Porube odohráme 14.11.2017 o 18:00pkPôvodný termín bol odložený z dôvodu vysokej chorobnosti našich dievčat.
3.11.Zápasy žien, staršieho a mladšieho dorastu odložene!pkV našom tíme šarapatí choroba
30:36 Mestská športová hala Dunajská Streda
1.LIGA ŽENY, 20. - 20. kolo, 24.3.2024
HC DAC Dunajská Streda B - HK AS Trenčín

21. - 21. kolo, 13.4.2024
HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
Ibo  MSM  TOP SERVIS IT  Interway  Misakspol  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  Mesto Trenčín  Mattoni  miesto pre vasu reklamu