Aktuálne 5.10.2022

Žiaci v domácom zápase tesne nestačili na Považskú Bystricu

V sobotu 1.10.2022 sa predstavili v Športovej hale na Sihoti žiaci.

Do zápasu vstúpili hráči trénera Juraja Repku veľmi dobre, keď už na začiatku vyhrávali 6:2, po prvej štvrtine bol stav 11:14. V druhej časti hry najmä úspešnou streľbou spod koša a z trestných hodov dokázali získať mierny bodový náskok a na polčase viedli o 1 bod. V tretej štvrtine však naši chlapci poľavili v obrane a dovolili súperovi odskočiť na rozdiel takmer 10 bodov. Ku koncu zápasu sa snažili výsledok otočiť na svoju stranu, húževnatý súper ale väčšiu drámu nedovolil a tak sa naši chlapci z víťazstva zatiaľ tešiť nemohli.

• BK AS Trenčín - IMC Slovakia Považská Bystrica 39:47

Body AS: Fischer 19, Tinka 18, Kušnír 2.

Juraj Repka - tréner AS

"Myslím si že tento zápas bol o moc lepší ako zápasy z minulého týždňa. Chalani sa snažili a niektorí už aj začali používať veci, ktoré sme sa učili na tréningoch. Veľmi sa mi páčilo, že starší chalani radia mladším a povzbudzujú ich, takúto morálku potrebujeme. Určite musíme do ďalších tréningov a zápasov zlepšiť našu obranu a správne postavenie v defenzíve aj v útoku. Pozitívom určite bolo, ako sa aj pod tlakom dokázali chalani popasovať s úspešným zakončovaním do koša. Zápas sme nakoniec prehrali, ale do tretej štvrtiny sme vyhrávali, čím ma chalani príjemne prekvapili. Verím že už to bude len lepšie."

Najbližšie sa naši žiaci predstavia na domácej palubovke v nedeľu 16.10. proti hráčom z Handlovej.

Aktuálne 7.5.2024

REPORT MLÁDEŽE - 4.5.2024 - DIEVČATÁ

V sobotu odohrali staršie minižiačky dva zápasy nadstavby o umiestnenie na turnaji vo Vrábľoch.

REPORT MLÁDEŽE - 4.5.2024 - CHLAPCI

V sobotu odohrali mladší minižiaci dva zápasy na turnaji v Bratislave.

Aktuálne 6.5.2024

Výsledkový sumár | 4.5.2024

Minikategórie majú za sebou ďalšie zápasy, z výhry sa tešili iba dievčatá.

Aktuálne 3.5.2024

Program zápasov | 4.5.2024

V sobotu odohrajú naše mládežnícke tímy zápasy na palubovkách súperov. Držíme palce.

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka