Aktuálne 16.5.2023

Mikroliga si na poslednom turnaji podelila body

Dievčatá a chlapci do 10 rokov odohrali v sobotu 13.5. posledný turnaj Mikroligy v Lučenci.

Hráči a hráčky pod vedením trénera Dominika Kaduka sa v prvom zápase predstavili proti tímu BŠ Luko. Prvú štvrtinu vyhrali Trenčania 12:0, čo sa ukázalo ako kľúčové. Ostatné tri časti hry mal tesne navrch náš súper, avšak bojovným výkonom si dokázali naši hráči a hráčky výsledok postrážiť a mohli sa tak tešiť z výhry.

V druhom stretnutí proti domácemu Lučencu sa našim prípravkárom podarilo skórovať iba prvý kôš, potom mali navrch domáci. Aj napriek tomu, že sa nám už nepodarilo bodovať, deti bojovali o každú loptu a získali tak cenné skúsenosti, ktoré môžu nadobudnúť jedine v takýchto náročných zápasoch.

  • BK AS Trenčín - BŠ Luko 29:24
  • AKAPO Lučenec - BK AS Trenčín 49:2


Dominik Kaduk - tréner AS

"V prvom rade chcem zdôrazniť, že v jednom i druhom stretnutí hralo všetkých 18 hráčov. S tímom Luko sme si hneď v úvode zápasu vytvorili značný náskok. Po prestriedaní sa hra aj skóre zápasu takmer vyrovnalo. V závere štvrtej štvrtiny sme hru i skóre otočili v náš prospech. V druhom zápase proti Lučencu sa nám postupne zranili 3 hráči. Podarilo sa nám trafiť len jeden kôš, ale za nasadenie a snahu si všetci hráči a hráčky zaslúžia pochvalu.

Chcem sa tiež poďakovať rodičom za pomoc pri odvoze detí, hlavne p. Nesvadbovi za ochotu vrátiť sa po dievčatá, ktoré boli v aute, ktoré malo poruchu."
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 17.7.2024

Aký bol GBA camp v Trenčíne?

Od pondelka 8.7. do štvrtka 11.7. sa aj za spolupráci nášho klubu poriadal v Trenčíne letný kemp českej...

Aktuálne 12.7.2024

Rozhovor | Marek Marčok nový šéftréner nášho klubu

Počas letnej prestávky prichádza náš klub s novinkou. Prečítajte si rozhovor s novým...

Mercedes  DMD  Mesto Trenčín  Bassta  SunBus  Biohem  zts  lizard  Antes  GreenWay  Farma Kameničany  Qex  Trenčiansky Štandard  Kúpele Trenčianske Teplice  Araver  Yellow Point  JUMA  Lucka