Aktuálne 31.5.2022

Žiačky ukončili sezónu v Lučenci

V sobotu 28.5.2022 nastúpili žiačky v dvojzápase proti Lučencu.

Výprava žiačok pod vedením trénera Richarda Ďorďaia ml. spolu s asistentom Jaroslavom Vidom, vycestovala na svoje posledné dva zápasy proti súperkám AKAPO Lučenec. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, no ku záveru prvej štvrtiny sa súperky mierne vzdialili, keď vyhrávali 12:5. V druhej časti hry sa veľmi nepresadzovali ani naše dievčatá ani súperky, tak do polčasovej prestávky išli naše dievčatá za stavu 18:9 pre domáce hráčky. Asi najslabšia bola pre naše dievčatá tretia štvrtina, keď táto časť hry skončila 14:7 pre súperky, čím si vytvorili pred poslednou štvrtinou pohodlný náskok. V poslednej časti hry naše hráčky zabojovali, na skúsenejšie hráčky súpera to však nestačilo.

  • AKAPO Lučenec - BK AS Trenčín 43:22

Body AS: Kozáková 8, Durásová 6, Novotná 4, Panáková 4.


Do druhého zápasu naše dievčatá nastúpili s miernou nervozitou a dovolili tak súperkám hneď na začiatku zápasu, aby si vytvorili náskok, ktorý bol v tomto zápase rozhodujúci. Domáce hráčky dokázali vyhrávať na konci prvej časti hry 24:7 a do polčasu svoj náskok navýšili na 37:13. V druhom polčase naše dievčatá zvýšili nasadenie a dokázali so súperkami hrať vyrovnanú partiu. Aj napriek dobrej hre sa im nepodarilo zmazať manko z prvej štvrtiny a so sezónou sa tak rozlúčili s prehrou.

  • AKAPO Lučenec - BK AS Trenčín 58:30

Body AS: Durásová 12, Novotná 7, Škultétyová 4, Panáková 3, Vida 2, Kozáková 2.Richard Ďorďai ml. - tréner AS

"V sobotu sme odohrali naše posledné dva zápasy v sezóne. V šatni pred zápasmi sme si povedali len jednu vec: „Poďme si dobre zahrať a poďme si užiť tieto zápasy”. Baby to plnili oba zápasy do bodky. Samozrejme bolo tam zopár chýb, ale aj tak sme predviedli dobrý výkon. Chcel by som sa poďakovať celému družstvu za to, čo predvádzali celú sezónu. Každý jeden tréning, každý jeden zápas som si nesmierne užíval, a to len vďaka tomu, že baby sú skvelá partia a ako máme na dresoch BASKETBAL MAJÚ V SRDCI. Teším sa na novú sezónu s nimi a na nové výzvy, ktoré nás čakajú."

Čoskoro vám prinesieme celkové hodnotenie sezóny tejto kategórie.
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 10.8.2022

Odštartovali sme novú sezónu 2022/23

V nedeľu 7.8.2022 sa v areáli Sedmičky stretli kategórie na novú sezónu.

Aktuálne 29.7.2022

Po dvoch rokoch letný kemp opäť v Trenčíne

Aké boli tieto dva týždne z pohľadu trénerov a detí?

Mládež 28.7.2022

Výsledky

Výsledky zápasov

Aktuálne 1.8.2022

Súhrn sezóny - Mikroliga/Prípravka

Zhrnutie sezóny 2021/22 mikroligy a prípravky.

Mesto Trenčín  Mercedes  Terajsok  Sitka  Bassta  Kúpeľné pivo  SunBus  Biohem  Unotech  Respect  zts  Araver  lizard