Aktuálne 27.2.2017

Hádzanárky priviezli cenný bod z Partizánskeho

Hádzanárky HK AS Trenčín získali cenný bod na palubovke tretieho najlepšieho tímu medzinárodnej WHIL HK Slávia Partizánske, keď s favoritom dokázali uhrať nerozhodný výsledok 25:25 (16:13).

Úvod stretnutia otvorila v prvej minúte Erika Rajnohová, ale domáca Geričová hneď vyrovnala. Do 18. min bol stav vyrovnaný. Potom domáce odskočili od mladých Trenčaniek na rozdiel šiestich gólov (16:10). V 28. min hostky stiahli vedenie domácich a upravili polčasový výsledok na prijateľný stav 13:16 z pohľadu AS. Úvod druhého polčasu vyšiel lepšie hosťujúcemu družstvu. Blažeková vyrovnala v 36. min stav stretnutia na 16:16. O chvíľu neskôr poslala svoj tím do vedenia Nejedlíková. V 43. min Kostelná zabezpečila dvojgólové vedenie Trenčaniek (20:18). Priebeh druhého polčasu bol priaznivejší pre hosťujúce hráčky. AS si stále udržiavalo dvojgólové vedenie. Obrat nastal v 41. min, keď domáce hádzanárky vsietili tri góly po sebe a dostali sa do jednogólového vedenia. V 56. min však Monika Rajnohová upravila na 24:25 a následne Kostelná vyrovnala na konečných 25:25.

Zdena Rajnohová (trénerka HK AS Trenčín): „Verili sme si. Konečne sme boli opäť v plnej zostave, hoci zdravotne to nebolo na sto percent. Druhý polčas bol z našej strany určite lepší. Podržala nás brankárka Furgaláková. Dievčatá sa neuveriteľne zomkli vylúčením Eriky Rajnohovej, ktorú rozhodcovia potrestali červenou kartou. Škoda, že sme si neudržali vedenie. Bod nás určite potešil. Za výkon ďakujem celému kolektívu. Dúfam, že sa nám podarí ešte lepší výkon budúcu sobotu, keď privítame Sokol Písek.“

HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín 25:25 (16:13)

Slávia: Sakalošová, Jessica Michnová – Karásková 2, Králová, Szökeová 5, Bohunská, Mináriková, Geričová 5/1, Španihelová 4, Klaudia Michnová 5, Korcová, Hollá 4

AS: Rehušová, Furgaláková, Hanzalíková - Takáčová, Minárechová, Jašková 1, Zemanovičová 4, Kostelná 6/1, Nejedlíková 3, Ušiaková 2, Blažeková 5, Matejíková, Monika Rajnohová 1, Erika Rajnohová 3

Pokutové hody: 2/1 – 2/1, vylúčené: 1:3, rozhodovali: Haščík a Sivák, 250 divákov

Priebeh: 0:1, 3:2, 4:5, 8:7, 9:9, 12:10, 16:10, 16:16, 18:19, 20:21, 23:23, 25:23

Staršie žiačky druhé na turnaji v Kuřime

Z turnaja starších žiačok v Kuřime sa vraciame s 2.miestom a najlepšou hráčkou.

Aktuálne 14.1.2024

Mladšie žiačky zvíťazili na turnaji v Kuřime

Po Vianočnej prestávke dnes opäť vybehli na palubovku mladšie žiačky HK AS Trenčín.

Aktuálne 15.1.2024

Hádzanárky Iuventa Michalovce víťazkami Winter Cup-u 2024

V sobotu, 13. januára 2023 sa v Mestskej športovej hale v Trenčíne uskutočnil...

Aktuálne 3.8.2023

Podporte dobrú vec !

Dovoľte nám Vás informovať a zároveň pozvať na 10. ročník charitatívneho podujatia s názvom – Káčer na bicykli, ktoré...

Ibo  MSM  TOP SERVIS IT  Interway  Misakspol  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  Mesto Trenčín  Mattoni  miesto pre vasu reklamu