Aktuálne 27.7.2018

Erika Rajnohová prestupuje do ES Besancon (FRA) a Nicol Nejedliková do UHC Eggenburg (AUT)

Prinášame vám vyjadrenia oboch hráčok.

Erika Rajnohová:

Je to pre mňa veľká príležitosť a nové skúsenosti ktoré mi pomôžu v mojom ďalšom rozvoji. Prípravu sme začali od pondelka, mám za sebou už pár tréningov a so spoluhráčkami sa postupne zoznamujeme. Cítim sa tu dobre aj napriek tomu že to je náročné, ale samozrejme kvalitné vo všetkých smeroch práca s hráčkami na fyzickej a mentálnej úrovni je úplne iná ako aj kvalita a prevedenie tréningov.

Nicol Nejedliková:

Do Trenčína som prišla ako veľmi mladá hráčka. Za všetko čo viem vďačím trénerke Rajnohovej, ktorá sa mi venovala každý tréning a vždy, keď našla nejakú chybu, tak sme sa ju snažili spoločne odstrániť. Vždy bola voči mne trpezlivá a nikdy sa jej nebudem vedieť dostatočne odvďačiť. Keď som prišla do Trenčína, tak som sa bála, či zapadnem do kolektívu alebo nie. No úplne zbytočne. Spoznala som dievčatá, ktoré ma prijali medzi seba a zažila som s nimi kopec zážitkov, na ktoré určite nezabudnem. Posledná sezóna v Trenčíne bola pre mňa veľmi ťažká. No našla som podporu u trénerky, u rodičov a samozrejme aj u spoluhráčok. Posunulo ma to ďalej a začala som makať na sebe ešte viac. Teším sa na nový klub, ktorý sa ma teraz ujme a na novú sezónu s ním. Chcela by som sa ešte raz poďakovať trénerke, spoluhráčkam, vedeniu a verným fanúšikom, ktorí nás chodili podporovať na zápasy. Ďakujem, že ste sa ma ujali, keď som bola mladá, no teraz je čas sa posunúť ďalej.


Autor: pk
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Mládež 2.10.2020

Staršie žiačky odohrali prvé zápasy sezóny na domácej palubovke

Posledné dva víkendy sa staršie žiačky prestavili aj na domácej pôde proti...

Aktuálne 27.9.2020

Dorastenky HK AS Trenčín majú za sebou veľmi náročný týždeň

Každá kategória má za sebou 3 stretnutia - dve dohrávané a jedno podľa...

Aktuálne 30.3.2020

Ján Bakoš: Najdôležitejšie sú životy ľudí

Prezident HK AS Trenčín sa vyjadril k aktuálnej situácii.

Aktuálne 23.3.2020

Double hádzanárok HK AS Trenčín v Česko-Slovensko-Poľskej lige

V mesiacoch december 2019 až marec 2020 sa odohrala medzinárodná súťaž v...

Ibo  MSM  SWAN  TOP SERVIS IT  Interway  Atak  Misakspol  BONA fem. n.o.  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  ZTS-OTS  Šintavan  Mesto Trenčín  Rádio WOW