Aktuálne 5.8.2018

Terka Takáčová a Nina Ušiaková po prestupe do HK Slovan Duslo Šala

Prinášame vám vyjadrenie oboch hráčok.

Terka Takáčová:

Som veľmi rada že po rokoch strávených v Trenčíne prišla zmena. Veľmi sa na ňu teším, rovnako na nový kolektív a nových ľudí ktorí budú so mnou pracovať. Myslím si že už bol čas sa posunúť niekam ďalej. Zatiaľ som tu veľmi spokojná. Samozrejme že na roky strávene v Trenčíne sa nedá len tak zabudnúť. Hádzanú som spojila aj s vysokou školou, ktorej by som sa chcela v najbližších rokoch tiež venovať.

Nina Ušiaková:

Po viac ako 10 rokoch výchovy trenčianskou hádzanou prišiel čas na zmenu. Tak isto ako väčšina dievčat z tímu žien aj ja som ukončila strednú školu a keďže v Trenčíne to nevyzeralo na úspešné pokračovanie, potešila som sa ponuke od trénera Šale, s ktorým máme spoločne odtrénovaný rok v reprezentácii, takže nejdem do úplne neznámeho. Tento prestup mi vyhovuje aj z hľadiska vysokej školy, aj posunu v mojej kariére, keďže klub Duslo Šaľa je veľmi kvalitný. S týmto prestupom som spokojná a tri týždne po začatí letnej prípravy sa na mojom názore nič nemení. Teším sa na nové skúsenosti, môj herný vývin a taktiež mám radosť z novéhokolektívu, do ktorého som zatiaľ bez problémov a rýchlo zapadla.
Autor: admin
Rozpis zápasov

Prečítajte si tiež

archív novinek
Mládež 2.10.2020

Staršie žiačky odohrali prvé zápasy sezóny na domácej palubovke

Posledné dva víkendy sa staršie žiačky prestavili aj na domácej pôde proti...

Aktuálne 27.9.2020

Dorastenky HK AS Trenčín majú za sebou veľmi náročný týždeň

Každá kategória má za sebou 3 stretnutia - dve dohrávané a jedno podľa...

Aktuálne 30.3.2020

Ján Bakoš: Najdôležitejšie sú životy ľudí

Prezident HK AS Trenčín sa vyjadril k aktuálnej situácii.

Aktuálne 23.3.2020

Double hádzanárok HK AS Trenčín v Česko-Slovensko-Poľskej lige

V mesiacoch december 2019 až marec 2020 sa odohrala medzinárodná súťaž v...

Ibo  MSM  SWAN  TOP SERVIS IT  Interway  Atak  Misakspol  BONA fem. n.o.  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  ZTS-OTS  Šintavan  Mesto Trenčín  Rádio WOW