Aktuálne 30.3.2020

Ján Bakoš: Najdôležitejšie sú životy ľudí

Prezident HK AS Trenčín sa vyjadril k aktuálnej situácii.

Celosvetová pandémia spôsobila prerušenie športových súťaží doma i v zahraničí, odloženie Olympijských hier 2020, ako i zrušenie hádzanárskych súťaží na Slovensku. Šport sa v podstate stopol všade. Je tu neznáma, a to, ako celkom táto situácia ovplyvní ďalšie dianie v športovom hnutí doma i v zahraničí, či scenár bude optimistický alebo pesimistický. Máme tu ekonomickú situáciu, podľa ktorej nevieme dopredu predpovedať, čo sa bude diať o dva alebo tri týždne. Dá sa však už teraz povedať, že to bude mať významný dopad na profesionálny, ale i amatérsky šport. V každom prípade, uvidíme ako sa bude situácia vyvíjať a ani mi dnes nevieme, aký to bude mať dopad aj na náš klub..

Snažme sa však byť optimistický i keď scenáre ďalšieho vývoja tejto pandémie sú rôzne, no pevne verme, že Slovensko to dokáže zvládnuť tak, aby to nemalo extrémny vplyv na celkovú ekonomiku. Najdôležitejšie sú však životy ľudí. Ak dokážeme (myslím tým celosvetovo) odvrátiť úmrtia a znižovať čísla nakazených, bude to skvelá správa a všetko ostatné z hľadiska životných priorít ide bokom. Čo sa týka hádzanej, buďme tiež optimisti a verme, že profesionálna i amatérska hádzaná to v najbližšom období dokáže zvládnuť.

Držme si v tom všetci palce, aby sme všetci obdobie pandémie koronavírusu COVID-19 v zdraví prežili a s prianím, aby sme sa v čo v najbližšom období stretli v Mestskej športovej hate Trenčín, pri sledovaní športových výkonov hráčok našich hádzanárskych družstiev.

Ing. Ján Bakoš

Prezident HK AS Trenčín

Autor: admin
Rozpis zápasov
 
1.LIGA ŽENY - 1. kolo, 10.9.2022
Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín
 
1.LIGA ŽENY - 2. kolo, 17.9.2022
HK AS Trenčín - HKM Šurany

Prečítajte si tiež

archív novinek
Aktuálne 31.7.2022

ZAŽI TÁBOR SNOV

1. ročník hádzanárskeho kempu pre deti s ročníkom narodenia 2011 - 2015

Aktuálne 18.7.2022

Beach handball cup 2022 spoznal víťazov

Cez víkend sa u nás v Trenčíne uskutočnil 1. ročník AS Trenčín Beach Handball Cup-u. V krásnom...

Aktuálne 13.7.2022

Beach handball cup 2022

Pozvánka na 1. ročník turnaja v plážovej hádzanej.

Aktuálne 28.5.2022

MSR starších žiačok LIVE na YouTube SZH !

Zápasy 2. semifinále ktoré sa odohrá v nedeľu, 29.5.2022 v MŠH v Trenčíne budete môcť sledovať aj...

Ibo  MSM  TOP SERVIS IT  Interway  Misakspol  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  Mesto Trenčín  miesto pre vasu reklamu