Mládež 30.11.2018

Mladšie dorastenky vyhrali nad ŠŠK Košice

V nedeľu 25.11. sa odohralo 9. kolo 1. ligy mladších dorasteniek.

Na domácej palubovke sa predstavili hráčky HK AS Trenčín proti súperovi z Košíc. Opäť dievčatá na domácej palubovke vybojovali 2 body po výsledku 36:31 (14:15 ).

HK AS Trenčín – ŠŠK Košice 36:31 ( 14:15 )
Dovičínová, Mruškovičová: Grellová 1, Pavlovská, Lintnerová N. 5, Lintnerová S. 13, Paulínyová K. 6, Sedláčková 4, Opátová, Valachová, Kvasnicová, Dulinová 3, Kováčiková 4

Iveta Mičiníková ( trénerka ): Stále máme mierne problémy v prvom polčase, veľmi dlho nám trvá kým sa dostaneme do zápasu. Dokážeme sa prispôsobiť hre súpera a o to ťažšie pre nás je dostať sa do svojej hry a hrať uvoľnene to, čo vieme. Mali sme rezervy v obrane, keď jediná hráčka súpera nám dokázala robiť problémy. V útoku sme chvíľku mali mierny chaos, ale v druhom polčase hrali dievčatá jednoducho, rýchlo a to bol recept na otočenie priebehu zápasu. Každopádne, stále pracujeme na tom, aby sa naše nedostatky odstránili. Dievčatá veľmi zodpovedne pristupujú k tréningom a hlavne si uvedomujú, že chcú byť stále lepšie. Do konca jesennej časti nás čakajú ešte dva zápasy a to doma s Vranovom a vonku v Stupave. Verím, že do zimnej prestávky vstúpime spokojne a s dobrým pocitom.

Autor: hadzana

Aktuálne 20.4.2021

Návrh ŠTK SZH k reštartu nižších súťaží

​V prípade, že sa od začiatku mája neumožní tréningový proces, tak súťaže v tomto súťažnom...