Maroš JABLONČÍK

Tréner a predseda klubu

Aktívny hráč od kategórie HTO až po mužov, neskôr tenisový tréner. Trénovaniu sa začal aktívne venovať počas štúdia na vysokej škole, na ktorej vyštudoval personálny manažment. Aj vďaka tomu vedie klub po organizačnej a finančnej stránke.

Trénerská licencia: "C"
Rok narodenia: 1985


Tomáš GLOS

Tréner klubu pre všetky vekové kategórie

Aktívny hráč od kategórie HTO až po mužov s viacerými úspechmi na turnajoch organizovaných Slovenským tenisovým zväzom. Vyštudoval telovýchovu na univerzite Komenského v Bratislave, aj vďaka čomu má veľké skúsenosti s trénovaním tenisu v každej kategórii.

Trénerská licencia: "A"
Rok narodenia: 1985


Marek MEDVEDÍK

Tréner klubu pre všetky vekové kategórie

Aktívny hráč od kategórie HTO až po mužov s viacerými úspechmi na turnajoch organizovaných Slovenským tenisovým zväzom. Už v mladom veku pracoval ako sparing a tréner. Aj vďaka týmto bohatým skúsenostiam je momentálne v klube jeho nenahraditeľnou súčasťou.

Trénerská licencia: "C"
Rok narodenia: 1984

Jakub ČVANDA

Koordinátor letných táborov

Bývalý aktívny hráč nášho klubu, neskôr veľmi obľúbený tréner detí v prípravke. Koordinátor letných športovo tenisových táborov. Aktuálne trénerom v klube Oslo Tennisklubb v Nórskom Osle. Už v mladom veku má množstvo skúseností s trénovaním, či už vďaka trénovaniu v našom klube, alebo vďaka štúdiu trénerstva na fakulte telovýchovy na Karlovej univerzite v Prahe.

Trénerská licencia: "A"
Rok narodenia: 1995

Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV