Archív článkov

2015201620172018201920202021202220232024
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

4.8.Trenčianska hádzaná oslavuje 90 rokovmjŽenská hádzaná, ktorá od leta vystupuje pod značkou AS Trenčín, oslavuje deväťdesiatročné jubileum. V piatok a sobotu sa pri tejto príležitosti uskutoční v Mestskej športovej hale na Sihoti 4. ročník memoriálu Ernesta Brosku v hádzanej žien.
16.12.ASTV: Hádzanárky AS Trenčín po jeseni na prvej priečkeastvHádzanárky AS Trenčín sú po jedenástich zápasoch aktuálneho ročníka I. slovenskej ligy na prvej priečke. Na svojom konte majú šestnásť bodov za osem víťazstiev a len tri prehry. Druhé Michalovce strácajú jeden bod. Odvetná časť súťaže štartuje v polovici februára. Dnes vám prinášame video z posledného zápasu jesennej časti, v ktorom sme doma zdolali Nesvady (38:25).
22.4.Hádzanárky AS Trenčín sa v Prahe nestratiliastnV závere marca sa dievčenské výbery HK AS Trenčín už tretí rok po sebe zúčastnili medzinárodného hádzanárskeho turnaja Praha Handball Cup. Staršie žiačky, mladšie žiačky a prípravka sa na turnaji rozhodne nestratili.
27.4.AS Trenčín medzi adeptmi na postup do WHILastnDenník Šport sa v druhej polovici minulého týždňa venoval druhej najvyššej hádzanárskej súťaži žien na Slovensku, kde pôsobí aj Hádzanársky klub AS Trenčín. Naše dievčatá majú šancu na postup do nadnárodnej WHIL. O ich ambíciách sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.
26.5.Hádzanárky AS Trenčín si v budúcom ročníku zahrajú WHILastnHádzanárky AS Trenčín si v budúcom ročníku zahrajú nadnárodnú súťaž WHIL. Ženská hádzaná spod Čákovho hradu sa tak po piatich rokoch vracia medzi česko-slovenskú elitu. Dievčatám držíme palce.
28.6.AS Trenčín patrí do WHIL, povedal tréner reprezentácieastnSlovenská hádzanárska reprezentácia kadetiek sa v závere minulého týždňa zišla pred majstrovstvami sveta v domácom prostredí na dve krátke sústredenia v Trenčíne. Pozvánku dostalo 19 hráčok z toho až sedem dievčat oblieka dres HK AS Trenčín. Pri tejto príležitosti sme vyspovedali trénera Jána Beňadika, ktorý v minulosti dlhé roky pod Čákovým hradom trénoval mládež i ženy.
20.9.Hádzanárky podľahli po nevydarenom polčase ŠaliRedakceDruhý domáci zápas v medzinárodnej WHIL sa skončil prehrou AS Trenčín proti slovenskému vicemajstrovi Duslu Šala 21:31 (6:16). Ďalší zápas odohrajú naše dievčatá v sobotu 24. septembra na palubovke SHK Veselí nad Moravou (17.00 h).
29.9.Hádzanárky zaplatili vo Veselí nováčikovskú daňastnHádzanárky AS Trenčín prehrali počas víkendu v zápase 4. kola medzinárodnej WHIL na palubovke SHK Veselí nad Moravou 25:36 (8:16). Dievčatá dohrali posledné stretnutie pred reprezentačnou prestávkou. Najbližší súboj ich čaká v sobotu 15. októbra o 18.00 h doma proti HK Slávia Partizánske.
17.10.Fotogaléria zo zápasu WHIL proti Slávii PartizánskeastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 6. kola medzinárodnej WHIL proti Slávii Partizánske (15:26).
17.10.Hádzanárky nestačili v derby na PartizánskeastnHádzanárky AS Trenčín nestačili v 6. kole medzinárodnej WHIL na skúsenejší tím Slávie Partizánske a na domácej palubovke mu podľahli 15:26 (10:11). V trinásťčlennej súťaži im patrí s jedným víťazstvom a štyrmi prehrami deviata priečka. V ďalšom kole sa predstavia na palubovke dvanásteho Sokolu Písek.
24.10.Hádzanárky nezachytili úvod a prehrali v PískuastnV ďalšom kole WHIL sa hráčky AS Trenčín predstavili na palubovke Sokolu Písek. Po nezvládnutom prvom polčase prehrali o šesť gólov 22:28 (9:16). V tabuľke spadli na predposlednú dvanástu priečku.
30.10.Hádzanárky nestačili doma na PorubuastnHádzanárky AS Trenčín prehrali na domácej palubovke v zápase WHIL s DHC Poruba vysoko 17:37 (8:19).
3.11.Hádzanárky postúpili do štvrťfinále Slovenského pohára, ďalším súperom MichalovceastnHádzanárky AS Trenčín si v strede minulého týždňa vybojovali postup do štvrťfinále Slovenského pohára. Nováčik WHIL zdolal lídra I. ligy HC Tatran Stupava 23:17 (14:7). Trenčianky uspeli napriek tomu, že sa predstavili v oklieštenej zostave len s deviatimi hráčkami a dvomi brankárkami. Štvrťfinále je na programe v stredu 7. decembra o 17.30 h. AS Trenčín privíta najväčšieho favorita súťaže Iuventu Michalovce.
5.11.Zraneniami zdecimovaný tím hádzanárok prehral vysoko v MosteastnZraneniami a chorobami zdecimovaný tím hádzanárok AS Trenčín sa počas víkendu predstavil na ihrisku Baníka Most. Favoritovi WHIL a úradujúcemu českému majstrovi podľahol vysoko 12:40 (4:20).
15.11.Hádzanárky podľahli Zore OlomoucastnHádzanárky AS Trenčín podľahli doma v nedeľňajšom zápase 10. kola česko-slovenskej WHIL družstvu DHK Zora Olomouc 18:31 (10:14). Mladý tím trenčianskych hádzanárok je s jedným víťazstvom a dvoma bodmi na dvanástej priečke v trinásťčlennej súťaži. V ďalšom kole sa predstaví už v stredu 16. novembra o 17.30 h na palubovke lídra súťaže Iuventy Michalovce.
18.11.Dva triumfy starších žiačok, dorastenky potrápili MichalovceastnPočas uplynulého víkendu pokračovali mládežnícke hádzanárske súťaže, v ktorých sa predstavili aj družstvá pod hlavičkou HK AS Trenčín. Prehľad vystúpení našich dievčat v celoslovenských dorasteneckých súťažiach a krajských súťažiach žiačok vám budeme prinášať aj počas nasledujúcich týždňov.
21.11.Hádzanárky uzavreli jeseň prehrou v Michalovciachastn, foto: iuventaHádzanárky AS Trenčín uzavreli svoje jesenné účinkovanie v medzinárodnej WHIL prehrou na palubovke majstrovskej Iuventy Michalovce 17:36 (6:17).
23.11.Mladšie dorastenky priviezli dve víťazstvá z vonkuastnPočas uplynulého víkendu pokračovali mládežnícke hádzanárske súťaže, v ktorých sa predstavili aj družstvá pod hlavičkou HK AS Trenčín. Prehľad vystúpení našich dievčat v celoslovenských dorasteneckých súťažiach a krajských súťažiach žiačok vám budeme prinášať aj počas nasledujúcich týždňov.
29.11.Staršie žiačky vyhrali derby proti Partizánskemu a postúpiliastnAj počas uplynulého víkendu pokračovali mládežnícke hádzanárske súťaže. Dva ligové zápasy odohrali staršie žiačky HK AS Trenčín, ktoré zdolali najskôr Čadcu (34:8) a následne uspeli aj v derby proti Slávii Partizánske (25:20). Prehľad vystúpení našich dievčat v celoslovenských dorasteneckých súťažiach a krajských súťažiach žiačok vám budeme prinášať aj naďalej.
12.1.Hádzanárky potrápili siedmy PrešovastnHádzanárky AS Trenčín potrápili v zápase 12. kola nadnárodnej WHIL siedmy tím súťaže Bemaco Prešov. Zverenky trénerky Zdeny Rajnohovej prehrali 17:25 (9:10).
17.1.Prehra hádzanárok na palubovke favorizovanej SlavieastnHádzanárky AS Trenčín prehrali v zápase 13. kola nadnárodnej WHIL na palubovke tretieho tímu tabuľky DHC Slavia Praha 15:29 (6:18).
22.1.Hádzanárky prehrali proti Zlínu o tri gólyastnHádzanárky AS Trenčín prehrali na palubovke šiesteho tímu súťaže HC Zlín rozdielom troch gólov 20:23 (9:13).
29.1.Druhé víťazstvo hádzanárok v medzinárodnej WHILastnHádzanárky HK AS Trenčín zvíťazili v 15. kole medzinárodnej WHIL, keď na domácej palubovke zdolali ŠKP Bratislava. Na svoje konto si pripísali druhý triumf v aktuálnom ročníku súťaže.
6.2.Prehra hádzanárok na palubovke Dusla ŠaľaastnHádzanárky HK AS Trenčín prehrali počas víkendu na palubovke štvrtého tímu súťaže HK Slovan Duslo Šaľa 21:30 (5:12).
14.2.Hádzanárky sklamali proti Veselí nad MoravouastnHádzanárky HK AS Trenčín podľahli v zápase 17. kola medzinárodnej WHIL na domácej palubovke SHK Veselí nad Moravou 22:37 (10:17). Hosťujúce hráčky ovládli od začiatku hru a domácim nedali šancu. Trenčianky nastúpili bez opory Moniky Rajnohovej. S výnimkou vyrovnania na 2:2 ťahali v celom priebehu stretnutia za kratší koniec.
27.2.Hádzanárky priviezli cenný bod z PartizánskehoastnHádzanárky HK AS Trenčín získali cenný bod na palubovke tretieho najlepšieho tímu medzinárodnej WHIL HK Slávia Partizánske, keď s favoritom dokázali uhrať nerozhodný výsledok 25:25 (16:13).
7.3.Hádzanárky potvrdili stúpajúcu formu, zdolali PísekastnHádzanárky HK AS Trenčín potvrdili stúpajúcu formu. Vo víkendovom zápase medzinárodnej WHIL zdolali Sokol Písek 28:22 (14:13) a svojho súpera v tabuľke zásluhou zisku dvoch bodov preskočili. Aktuálne im patrí jedenásta priečka WHIL v trinásťčlennej súťaži.
10.3.Mladšie žiačky s dvoma víťazstvami a dvoma prehramiastnPočas uplynulého víkendu odštartovala jarná časť krajskej ligy mladších žiačok v hádzanej. A-družstvo HK AS Trenčín vstúpilo do súťaže úspešne, keď vyhralo oba svoje zápasy so svojím odvekým rivalom MHK Bytča. B-družstvo zbierajúce skúsenosti svoje zápasy prehralo.
28.4.Ukončenie sezóny 2016-2017astnV sobotu sme odohrali posledný zápas WHIL-ky v sezóne 2016/2017. Pred zápasom sme sa oficiálne rozlúčili s hráčkami Selmou Blažekovou, Monikou Rajnohovou a trénerkou Zdenou Rajnohovou. Aj týmto videom by sme sa im chceli v mene HK AS Trenčín poďakovať.
13.5.Staršie žiačky s prehrou a víťazstvomadminV nedeľu 14.05.2017 sme odohrali v domácom prostredí predposledné kolo v súťaži starších žiačok. Naše dievčatá najskôr prehrali s MHK Bytča 15:22. Nasledne porazili rovesníčky z MHáK Martin 26:20.
Rozpis zápasov
31:25 Mestská športová hala Trenčín
1.LIGA ŽENY, 24. - 24. kolo, 5.5.2024
HK AS Trenčín - HKM Šurany
Ibo  MSM  TOP SERVIS IT  Interway  Misakspol  Chorvan Autodoprava  Lekaren Puchov  Mesto Trenčín  Mattoni  miesto pre vasu reklamu