Klub, Tenisové kurzy 8.4.2021

Čo pripravujeme a čo nepripravujeme na rok 2021

V roku 2021 sme niektoré plány museli zrušiť, niektoré prehodnotiť. Hneď v úvode by sme chceli oznámiť, že počas letných prázdnin nebudeme organizovať denné, športovo - tenisové tábory. Chystáme však kurzy pre rôzne vekové skupiny od tých najmenších, 5 ročných, ale toto leto plánujeme aj kurzy pre deti od 8 rokov a staršie.

Kvôli stále vážnej pandemickej situácii sme opäť pristúpili k neorganizovaniu denných, športovo - tenisových táborov počas letných prázdnin. Viedli nás k tomu mnohé organizačné okolnosti, ktoré sme vyhodnotili ako možné riziko pre deti, trénerov a samotný klub. Dúfame, že v roku 2022 sa k organizovaniu letných táborov znovu vrátime a okrem starých známych tvárí spoznáme aj veľa nových detí.

Čo ale chystáme, sú dvojmesačné a trojmesačné kurzy pre deti od 5 rokov. Doteraz sme kurzy robili vždy pre deti do 8 rokov. Na prázdninové dvojmesačné kurzy však horná veková hranica stanovená nie je. Deti budú rozdelené podľa veku v závislosti od počtu prihlásených. V októbri 2021 plánujeme začať trojmesačný zimný kurz, ktorý sa koná už v krytých priestoroch a ten bude štandardne pre deti od 5 do 8 rokov. Október je ešte ďaleko, ale ak bude priestor, otvoríme aj kurz pre deti od 8 rokov. Presné termíny zatiaľ stanovené nie sú, môžete si však  vyplniť prihlasovací formulár a vybrať si o ktorý kurz máte záujem, či o dvojmesačný kurz počas letných prázdnin, alebo o trojmesačný kurz so začiatkom v druhej polovici októbra.

Kurzy prebiehajú dvakrát týždenne v trvaní 60 minút. Na kurze sa venujeme všeobecnej pohybovej príprave so zameraním na tenis. Deti si v priebehu pár mesiacov vyskúšajú množstvo nových pohybových aktivít, hier a naučia sa základy tenisu.

Pre predstavu, ako s deťmi na kurzoch pracujeme, si môžete pozrieť nasledovné video:

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, alebo telefonicky a radi Vám zodpovieme všetky otázky.

Tešíme sa na Vás. Tím TK AS Trenčín.

Autor: TK AS TN

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV