Tenisové kurzy 16.4.2024

Od 6. mája 2024 pripravujeme jarný tenisový kurz

Tenisový klub AS Trenčín pripravuje jarný tenisový kurz. Kurz je určený pre deti vo veku od 5 rokov. Cena kurzu je 150 €. Začíname 6. mája 2024, kurz bude trvať do konca júna 2024. Tréningy prebiehajú každý pondelok a štvrtok od 15:00 do 16.00. V kurze je 16 tréningov.


Jarný tenisový kurz (pre deti od 5 rokov):

Miesto konania: tenisové kurty na Ostrove v Trenčíne

Obdobie: 6. máj 2024 - 27. jún 2024 (16 tréningov)

Termíny: 2 x týždenne / pondelok - štvrtok od 15:00 do 16:00

Cena: 150,00 €

Prihlasovanie: prihlasovací formulár


S deťmi trénujeme celoročne, preto každý, kto bude mať záujem, môže pokračovať s tenisom v našom klube ďalej a netreba sa prihlasovať na ďalší kurz.

Dlhodobo pracujeme na kurzoch s deťmi do 8 rokov. V prípade záujmu o kurz pre dieťa staršie ako 8 rokov, prihláste dieťa a my Vás budeme kontaktovať. Ak bude dostatočný záujem, určite vytvoríme aj skupinu starších detí.


Informácie k tréningom:

Dieťa na tréning potrebuje športové oblečenie a športovú obuv, tiež fľašku s vodou. Ak máte tenisovú raketu a švihadlo môžete doniesť, ale ak nie nevadí, všetko potrebné pre deti máme.

Na kurzoch sa venujeme všeobecnej pohybovej príprave so zameraním na tenis. Deti si v priebehu kurzu vyskúšajú množstvo nových pohybových aktivít, hier a naučia sa základy tenisu. Deťom sa venuje na tréningu dostatočný počet kvalifikovaných trénerov a tenisových hráčov.

Pre predstavu, ako pracujeme s deťmi na kurzoch, si môžete pozrieť video, ktoré je spracované práve z týchto tréningov:

Tiež niečo málo o tom, ako s deťmi trénujeme, môžete vidieť na nasledovnom videu:

Tak isto si môžete pozrieť naše sociálne siete, kde sú rôzne informácie z činnosti nášho klubu.

Ak máte ohľadom kurzu otázky, ochotne vám všetky zodpovie Maroš Jablončík na telefónnom čísle +421 (0)902 849 879, alebo nás neváhajte kontaktovať na e-mail tenisovyklub@astrencin.sk.

Tešíme sa na Vás. Tím TK AS Trenčín.

Autor: TK AS TN

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV