Tenisové kurzy 31.3.2022

Od 2. mája 2022 pripravujeme jarný tenisový kurz

Tenisový klub AS Trenčín pripravuje jarný tenisový kurz. Kurz je určený pre deti vo veku od 5 do 8 rokov. Cena kurzu je 135 €. Začíname 3. mája 2022, kurz bude trvať do 30. júna 2022. Tréningy prebiehajú každý utorok a štvrtok od 15:00 do 16.00. V kurze je 18 tréningov.

Kurz sa koná na tenisových kurtoch na Ostrove v Trenčíne. Dieťa na tréning potrebuje športové oblečenie a športovú obuv, tiež fľašku s vodou. Ak máte tenisovú raketu a švihadlo môžete doniesť, ale ak nie nevadí, všetko potrebné pre deti máme. Po skončení kurzu, v prípade záujmu bude samozrejme možnosť pokračovať s tenisom ďalej.

Na kurzoch sa venujeme všeobecnej pohybovej príprave so zameraním na tenis. Deti si v priebehu kurzu vyskúšajú množstvo nových pohybových aktivít, hier a naučia sa základy tenisu. Deťom sa venuje na tréningu dostatočný počet kvalifikovaných trénerov a tenisových hráčov.

V prípade záujmu môžete po kliknutí na nasledujúci link  vyplniť prihlasovací formulár, alebo ho môžete vyplniť na konci tohto článku.

Pre predstavu, ako pracujeme s deťmi na kurzoch, si môžete pozrieť video, ktoré je spracované práve z týchto tréningov:

Tiež niečo málo o tom, ako s deťmi trénujeme, môžete vidieť na nasledovnom videu:

Ak máte ohľadom kurzu otázky, ochotne vám všetky zodpovie Maroš Jablončík na telefónnom čísle +421 (0)902 849 879, alebo nás neváhajte kontaktovať na e-mail tenisovyklub@astrencin.sk.

Tešíme sa na Vás. Tím TK AS Trenčín.

Autor: TK AS TN

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV