Denné tábory 17.9.2017

Dva vydarené, denné, športovo-tenisové tábory

Počas leta sme usporadúvali už druhý ročník nášho Športovo-tenisového tábora, ktorý sa konal v tréningovom areáli na Ostrove. Zorganizovali sme dva veľmi vydarené turnusy, od 3. do 7. 7. 2017, resp. od 24. do 28. 7. 2017.

Deti čakalo okrem tenisu opäť množstvo aktivít. Deti si mohli vyskúšať obľúbenú plavbu na dračej lodi, chôdzu po slack line, hľadanie pokladu či orientačné behy. Tento rok ich čakala aj novinka v podobe detskej olympiády, kde mali deti možnosť zažiť pravú atmosféru olympijských hier. Presnejšie sa jednalo o zvládnutie štyroch disciplín, a to skok do diaľky, hod loptičkou, šprint na 30 metrov a zbieranie loptičiek na čas. Nechýbal ani záverečný ceremoniál, kde každý účastník dostal pamätnú medailu.

Po prvý krát sme sa museli popasovať aj s nepriazňou počasia, ktorá nás sprevádzala hlavne počas druhého turnusu. Všetko sme ale zvládli a deťom nakoniec neušla žiadna aktivita, keďže grilovať sme zvládli aj pod strechou.

Sme veľmi radi, že sa nám oproti prvému ročníku podarilo nabrať viac ako dvojnásobný počet detí, ktorým sme mohli spestriť leto. Tešíme sa na vás opäť o rok.

Chalani z AS TV nás prišli tiež pozrieť a vzniklo z toho pekné video, kde si môžete pozrieť aspoň niektoré časti, ktoré deti absolvovali:

Fotografie z prvého turnusu nájdete na nasledovnom odkaze:

https://drive.google.com/open?id=0B5t9CPSOySyuVjVhWC1ZR0RkcEU

Fotografie z druhého turnusu nájdete na nasledovnom odkaze:

https://drive.google.com/open?id=0B5t9CPSOySyuUnFtWXB1ZHo4LTA

Niektoré z fotografií si môžete pozrieť tu:

Fotogaléria


 
Autor: TK AS TN

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV