Denné tábory 17.2.2018

OPÄŤ PRIPRAVUJEME ŠPORTOVO TENISOVÝ TÁBOR PRE DETI OD 6 DO 13 ROKOV

Aj tento rok pre deti od 6 do 13 rokov pripravujeme športovo tenisový tábor. Zameranie táboru je všestranne športové s dôrazom na učenie základov, či zdokonalovanie už naučeného v tenise. Tábor bude tento rok už v troch termínoch a to od 2. júla do 6. júla 2018, druhý termín od 23. júla do 27. júla 2018 a tretí termín od 6. augusta do 10. augusta 2018. Cena tábora ostáva nemenná ako pri predchádzajúcich ročníkoch, a to 111 €. Každý člen niektorého zo športových klubov AS Trenčín má 10 % zľavu.
UPOZORNENIE!!! Všetky termíny sú plne obsadené. Môžete si vybrať ktorý koľvek z nich, budeme vás evidovať ako náhradníkov. V prípade uvoľnenia miesta Vás budeme kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie.

Tenisový klub AS Trenčín organizuje športovo tenisové tábory už tretím rokom. Pre trénerov je to už neodmysliteľnou súčasťou letných prázdnin. Veľmi sa tešia na nové zážitky, či už s deťmi, ktoré sa zúčastnili niektorého z predchádzajúcich turnusov, alebo s deťmi, ktoré k nám prídu prvý krát.

Po minulé roky sa tábora zúčastnilo množstvo detí, ktoré si okrem tenisu mohli skúsiť rôzne aktivity. Dračie lode, hľadanie pokladu, detská olympiáda, chodenie po lane (slackline), orientačné behy, rôzne typy náhaňačiek, hier v tímoch, loptové hry, preťahovanie lanom a mnohé ďalšie aktivity sprevádzali každý turnus.

Tábor sa koná v areáli tenisový kurtov na Ostrove v Trenčíne a trvá od pondelka do piatka od 8.00 do 16.30. Rodičia si pre deti prichádzajú medzi 16.00 až 16.30. Pre deti je zabezpečená celodenná strava - desiaty, obedy a olovranty. Samozrejmosťou je pitný režim.

V prípade záujmu môžete vyplniť prihlasovací formulár. Ak máte ohľadom športovo tenisového tábora otázky, ochotne vám všetky zodpovie Jakub Čvanda na telefónnom čísle +421 (0)948 606 419, alebo nás neváhajte kontaktovať na e-mail tenisovyklub@astrencin.sk.

Krátku upútavku, kde vidíte čo prežili deti minulý rok, si môžete pozrieť na nasledovnom videu:


 

Taktiež si môžete pozrieť niekoľko fotografiíí, alebo fotogalériu na našom facebooku.

Autor: TK AS TN

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV