Klub 19.9.2021

Usporiadali sme dve podarené akcie v sezóne 2021

Cez leto 2021 sme usporiadali dve podarené akcie. Prvou bol dvojmesačný prázdninový kurz pre deti od 5 rokov. Druhou akciou bol mini turnaj pre deti do 10 rokov a pre deti v žiackych kategóriach.

Za obe akcie sme veľmi radi. Vďaka prázdninovému kurzu si u nás skúsilo tenis 11 detí, z ktorých väčšina aj pokračuje ďalej a veľmi sa tešíme na prácu s nimi. Za dva mesiace si deti vyskúšali mnoho nových aktivít a naučili sa základy tenisu. S niektorými sme si tenis už aj trošku zahrali, s ďalšími si zahráme zanedlho, pretože aj keď je tento krásny šport veľmi ťažký, naučíme ho každého, kto to s nami skúsi.

Druhou akciou bol mini turnaj, na ktorom sa zúčastnili deti trénujúce v našom klube. Nie všetky deti sa turnajíku mohli zúčastniť, niektoré boli odcestované, niektoré choré, či zranené z dlhej sezóny, ktorá sa blíži k jej koncu. Detí do 10 rokov bolo 5 a detí v žiackych kategóriach 6. V svojich kategóriach sa zahrali deti každý s každým a okrem zápasových skúseností si odniesli aj vďaka rodičom niečo na pamiatku.

Nižšie si môžete pozrieť niekoľko fotiek, pre lepšie prezeranie odporúčame kliknúť na "Zobraziť kompletnú fotogalériu";

Fotogaléria


 
Autor: Redakce

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV