Klub 27.2.2017

Patrik Jančovič - tri turnajové finále, dve víťazstvá!!!

Hráč Tenisového klubu AS Trenčín, Patrik Jančovič, sa zúčastnil od nového roku na viacerých turnajoch, z toho sa až tri krát dostal do finále. Finálovú účasť dva krát premenil na víťazstvo v turnaji.

21. 1 2017 sa hral turnaj mužov kategórie C v Trenčíne. Prvé dve kolá Patrik vyhral bez väčších ťažkostí, stratil spolu iba 3 gemy. Semifinále bolo súbojom spoluhráčov z klubu, kde sa Patrik lepšie vysporiadal so zápasom a Nikolasa Ľahkého porazil v troch setoch - 2:6 6:3 a 6:2. Po tejto výhre si už jednoduchšie poradil s finalistom Davidom Jakubovičom, ktorého zdolal 6:2 6:1.

18. 2. 2017 hral Patrik v Skalici turnaj mužov kategórie C. Do finále sa prebojoval jednoznačnými výsledkami. Vo finále sa stretol s Tomášom Bohunickým a po výbornom výkone triumfoval výsledkom 7:5 6:3.

25. 2. 2017 sa napokom uskutočnil turnaj mužov kategórie C v Bratislavskej Dúbravke. Opäť sa Patrikovi darilo počas celého turnaja, so súperom sa vytrápil až v semifinále, no porazil ho na tri sety a finále nemalo favorita. Usporiadateľ však spravil nepochopiteľný krok a Patrikovi z dôvodu meškania zápas skrečoval. Je to škoda, pretože meškanie bolo spôsobené dopravnými zápchami a Patrik tieto okolnosti komunikoval s usporiadateľom. Ale niekedy aj taký je šport.

Patrikovi gratulujeme a prajeme kopu ďalších úspechov.

Autor: TK AS TN

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV