Klub 16.4.2017

Začína sezóna súťaží družstiev pre rok 2017!!!

Od 22. 4. 2017 začínajú súťaže družstiev pre rok 2017. Po minulom, veľmi úspešnom roku 2016 pre Tenisový klub AS Trenčín, v ktorom nám postúpili dve družstvá na Majstrovská Slovenska, sme tento rok prihlásili do súťaží 9 družstiev vo všetkých mládežníckych kategóriách.

Zastúpenie máme v kategórií deti do 10 rokov, po dve družstvá v mladších žiakoch aj mladších žiačkach a v starších žiakoch, starších žiačkach, dorastencoch a dorastenkách máme prihlásené všade jedno družstvo. Program je dosť náročný. Vo všetkých žiackych kategóriách hráme najvyššiu súťaž RMI, v ktorej je konkurencia tých najlepších hráčov a hráčiek Západného Slovenska. Opäť sa chceme pobiť o postup na Majstrovstvá Slovenka, najreálnejšie šance majú chalani v kategórii mladších žiakov. Ciele v jednotlivých súťažiach sú rôzne, no dúfame, že sa nám ich podarí všetky splniť.

Rozpis jednotlivých zápasov si môžete pozrieť tu:

Menný zoznam hráčov v jednotlivých prihlásených družstvách si môžete pozrieť tu:

Súťaž družstiev je pre hráčov a hráčky výbornou skúsenosťou pred sezónou jednotlivcov. Odohrajú veľa zápasov a zápasová prax je veľmi dôležitou časťou akéhokoľvek športu malých aj veľkých hráčov, či hráčiek. Tak isto sa chodí po zápasoch ako partia, čo pomáha pri samotných zápasoch jednotlivcov a aj pre pohodu tímu. Na nasledovných fotografiách si môžete pozrieť aspoň niekoľko fotiek zo súťaží družstiev z minulých rokov.

Autor: TK AS TN

Prečítajte si tiež

archív novinek
Smoker  Mesto Trenčín  swisscolor  JRK Slovensko  JVplusAV  UNIKOV