Archív článkov

2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V únoru 2019 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
1.2.ASTV | Vladimír Cifranič hodnotí sústredenie v TureckuastvASTV vám prináša rozhovor s Vladimírom Cifraničom, v ktorom hodnotí sústredenia v tureckom Beleku.
4.2.Sekcia eSports rozšírená o tím League of LegendsastnAsociácia športov Trenčín sa v sekcii počítačových hier rozširuje o ďalší populárny herný segment. Tím AS Trenčín eSports získal pod svoje krídla tím profesionálnych hráčov „League of Legends“.
5.2.ASTV | Antonio, prajeme ti veľa šťastia a držíme palceastvPrinášame vám zostrih skvelých momentov Antonia Manceho z jeho doterajšieho pôsobenia v AS Trenčín. Chorvátsky strelec odišiel na hosťovanie do francúzskeho FC Nantes, ktorý získal aj opciu na jeho prípadný prestup. Antonio, prajeme ti veľa šťastia a držíme ti palce pri ceste za tvojim snom. Si ďalším z hráčov, ktorí otvára cestu pre mladých futbalistov z nášho klubu do Európy.
7.2.Fotogaléria z turnaja FIFA19 na PlayStation v BelekuastnFotogaléria z turnaja FIFA19 na PlayStation počas zimného sústredenia v tureckom Beleku.
7.2.Víťazom ASTN PS4 Nations Cupu dvojica z BalkánuastnZáver sústredenia v tureckom Beleku patril prestížnemu turnaju dvojíc v hre FIFA19 na hernej konzole PlayStation. Víťazom prvého turnaja série ASTN PS4 Nations Cup sa stala dvojica Hamza Čatakovič – Erhan Mašovič.
8.2.ASTV | Chudý po zápase proti Austrii ViedeňastvASTV vám prináša rozhovor s brankárom AS Trenčín Denisom Chudým po zápase proti Austrii Viedeň (2:2).
8.2.ASTV | Tréner Cifranič po zápase proti Austrii ViedeňAUS - TRE 2:2, 0.kolo | astvASTV vám prináša rozhovor s trénerom AS Trenčín Vladimírom Cifraničom po zápase proti Austrii Viedeň (2:2).
8.2.Fotogaléria zo zápasu proti Austrii ViedeňastnFotogaléria z prípravného stretnutia proti Austrii Viedeň (2:2).
8.2.Na záver zimnej prípravy remíza na ihrisku Austrie ViedeňAUS - TRE 2:2, 0.kolo | astnZverenci trénera Vladimíra Cifraniča remizovali v záverečnom zápase zimnej prípravy na ihrisku Austrie Viedeň 2:2 (2:1). Naše góly strelili Desley Ubbink a Hamza Čatakovič. Súper vyrovnal až v závere stretnutia. V našej zostave sa od úvodu predstavili dvaja dorastenci. V bráne Denis Chudý a v strede obrany Marián Pišoja.
8.2.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti Austrii ViedeňastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu Austria Viedeň - AS Trenčín (2:2).
8.2.Dnes o 15.00 h generálka proti Austrii, priamy prenos na ASTVAUS - TRE 2:2, 0.kolo | astnGenerálkou pre tím Vladimíra Cifraniča pred štartom jarnej časti ročníka 2018/2019 je dnešný zápas na ihrisku Austrie Viedeň. Výkon stretnutia v Generali Aréne je naplánovaný na 15.00 h a my vám zápas prinesieme v priamom prenose na ASTV.
9.2.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti Austrii ViedeňastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu Austria Viedeň - AS Trenčín (2:2).
12.2.ASTV | Rybníček o aktuálnom stave výstavby štadiónaastvRóbert Rybníček predstavuje počas mediálneho dňa AS Trenčín aktuálnu situáciu týkajúcu sa výstavby štadióna.
12.2.ASTV | Rybníček, Cifranič a Chudý pred štartom ligyastvPrvý tím AS Trenčín mal na utorok naplánovaný mediálny deň. Ten je alternatívou k tradičnej tlačovej konferencii, ktorú kluby Fortuna ligy organizujú pred jarnou časťou najvyššej domácej súťaže. ASTV vám prináša záznamy rozhovorov s generálnym manažérom Róbertom Rybníčkom, trénerom Vladimírom Cifraničom a brankárom Denisom Chudým.
13.2.Venujte 2% na podporu mládeže v This is my sen Academyastn​Vážení priatelia trenčianskeho futbalu. Obraciame sa na Vás so žiadosťou o venovanie 2% z daní v prospech akadémie AS Trenčín - This is my sen Academy. Náš futbalový klub sa dlhodobo úspešne venuje práci s mládežou.
14.2.Kleščík | AS je môj klub a Trenčín moje mestomgMáloktorý z aktívnych ligových veteránov má na svojom konte viac štartov v najvyššej slovenskej súťaži ako Peter Kleščík. Dlhoročnému kapitánovi AS Trenčín chýbajú už len dva ligové štarty, aby pokoril hranicu 250 zápasov.
15.2.7DAYS | Sedem dní v AS Trenčín objektívom kamery ASTVastvASTV vám prináša druhé tohtoročné vydanie magazínu, ktorý mapuje týždeň v AS Trenčín. Je tak aj vďaka podpore spoločnosti 7DAYS.
16.2.ASTV | Tlačová konferencia po zápase proti SeniciTRE - SEN 3:0, 19.kolo | astvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy AS Trenčín - FK Senica (3:0).
16.2.Koniec ligovej série bez víťazstva, zdolali sme SenicuTRE - SEN 3:0, 19.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča zdolali v prvom ligovom zápase jari FK Senica 3:0 (1:0). Naše góly strelili Hamza Čatakovič, Desley Ubbink a Jakub Paur. Pre mužstvo okolo nového kapitána Ubbinka to je prvé ligové víťazstvo od konca septembra.
17.2.ASTV | Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti SeniciastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu Fortuna ligy AS Trenčín - FK Senica (3:0).
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport