U19 St. dorast

A-tím | Sedemnásťročný Murko s prvou zmluvou

A-tím, Mládež 24.11.2022

Ďalším z množstva odchovancov akadémie AS Trenčín so zmluvou v prvom tíme je len sedemnásťročný Jakub Murko. Talentovaný ofenzívny hráč podpísal len pred pár dňami viacročný kontrakt.

Celý článok

Fotogaléria | Zápas UYL proti Panathinaikos FC

Fotogalérie, Mládež 4.11.2022

Fotogaléria z odvetného zápasu druhého kola UEFA Youth League proti Panathinaikos FC.

Celý článok

Praženka | Moje góly boli výsledkom práce celého tímu

ASTV, Mládež 3.11.2022

„Devätnástka“ napriek výbornému vstupu do odvety druhého kola UEFA Youth League a trom rýchlym gólom v úvode stretnutia podľahla gréckemu Panathinaikosu aj v odvetnom zápase. Náš tím ukázal veľkú kvalitu najmä v prvom polčase. Lídrom našej ofenzívy bol najmä krídelník Ľuboš Praženka, ktorý bol pri všetkých našich zásahoch. Dva góly strelil a na tretí prihral.

Celý článok

ASTV | Zostrih zo zápasu UEFA Youth League proti Panathinaikos FC

ASTV, Mládež 3.11.2022

ASTV vám prináša zostrih z odvetného stretnutia UEFA Youth League proti Panathinaikos FC.

Celý článok

Fabuš | Som hrdý na našich hráčov

ASTV, Mládež 3.11.2022

Snáď málokto čakal, že už po polhodine odvetného stretnutia druhého kola UEFA Youth League zmažeme dvojgólové manko z prvého zápasu proti Panathinaikosu. Tím vedený Martinom Fabušom predviedol skvelý prvý polčas, ale tempo hry počas celého zápasu napokon neudržal.

Celý článok

UYL | Devätnástka siahala na postup, napokon sa však sklonila pred umením Panathinaikosu

Mládež, Mládež 2.11.2022

Zverenci trénera Martina Fabuša prehrali v domácej odvete druhého kola UEFA Youth League proti Panathinaikos FC 3:4 a po prehre na súperovom ihrisku 0:2 sa so súťažou rozlúčili. Hoci po prvom polčase viedli o dva góly a zmazali tak manko z prvého zápasu, napokon sa sklonili pred umením gréckeho majstra. Dva naše góly strelil Ľuboš Praženka a jeden pridal Šimon Mičuda.

Celý článok

UYL | Tréner Fabuš a Hollý veria, že šanca na postup stále žije

ASTV, Mládež 1.11.2022

Tím AS Trenčín do devätnásť rokov čaká odvetný zápas druhého kola majstrovskej vetvy UEFA Youth League. Po stretnutí na aténskom Leoforos Stadium majú zverenci trénera Martina Fabuša dvojgólové manko. Sú však odhodlaní zmazať ho a favorizovaný Panathinaikos potrápiť. Výkop stredajšieho súboja je na programe o 17.30 h.

Celý článok

ASTV | Zostrih zo zápasu UEFA Youth League proti Panathinaikos FC

ASTV, Mládež 28.10.2022

ASTV vám prináša zostrih z prvého stretnutia UEFA Youth League proti Panathinaikos FC (0:2).

Celý článok

UYL | Napriek prehre a strate Gajdoša stále so šancou na postup

ASTV, Mládež 27.10.2022

Napriek prehre v úvodnom zápase druhého kola UEFA Youth League na pôde gréckeho Panathinaikosu (0:2) má tím Martina Fabuša stále šancu na postup do jarnej časti súťaže. Dvojgólové manko je pre našu „devätnástku“ stále hrateľné aj z pohľadu, že polovicu druhého polčasu sme hrali bez vylúčeného Artura Gajdoša. Navyše, náš tím nebol až pod takým drvivým tlakom súpera a jeho ofenzívny prejav môže byť ďaleko lepší.

Celý článok

UYL | Po prvom zápase dvojgólová strata na Panathinaikos

Mládež, Mládež 26.10.2022

Zverenci trénera Martina Fabuša prehrali v úvodnom zápase druhého kola majstrovskej vetvy UEFA Youth League na ihrisku Panathinaikosu 0:2. Domáci tím strelil oba góly ešte v prvom polčase. Smolný moment prišiel v polovici druhého polčasu, keď líder nášho mužstva Artur Gajdoš dostal druhú žltú a tým pádom červenú kartu.

Celý článok
Ďalšie stránky
1234>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio