Kontakty

AS TRENČÍN a.s.
Mládežnícka 2313
Trenčín 91101

Sekretariát klubu
E-mail | astrencin@astrencin.sk

Oddelenie marketingu
E-mail | marketing@astrencin.sk

Marketing manažér Senior
Igor Schlesinger
E-mail | igor.schlesinger@astrencin.sk

Marketing manažér Junior
Veronika Tehláriková
Mob | +421 911 092 386
E-mail | veronika.tehlarikova@astrencin.sk

Manažér predaja
Michal Chrenka
Mob | +421 917 920 711
E-mail | michal.chrenka@astrencin.sk

Manažérka podujatí
Petra Drábová
E-mail | petra.drabova@astrencin.sk

PR manažér
Martin Galajda
Mob | +421 911 992 330
E-mail | medialne@astrencin.sk

Medzinárodný manažér
Andrej Žáčik
Mob | +421 911 565 327
E-mail: andrej.zacik@astrencin.sk

Športový riaditeľ mládeže
Marek Dobiáš
E-mail | marek.dobias@astrencin.sk

Manažér mládeže
Pavol Cobori
Mob | +421 911 972 534
E-mail | pavol.cobori@astrencin.sk

Bezpečnostný manažér
Róbert Kikuš

Koordinátor pre styk s fanúšikmi
E-mail | fanusikovia@astrencin.sk

Klubová televízia ASTV
E-mail | astv@astrencin.sk  
www | https://www.youtube.com/user/astrencin1992

Fanshop AS Trenčín
Andrea Drábová
Mob | +421 911 092 384
E-mail | fanshop@astrencin.sk

Ticketing manažér
Patrícia Štábelová
Mob | +421 917 266 314
E-mail | ticketing@astrencin.sk

Asociácia športov Trenčín
Michal Chrenka
Mob | +421 917 920 711
E-mail | michal.chrenka@astrencin.sk

Oficiálny fanklub AS Trenčín - o.z. Légia Laugaricio
E-mail | fanklub@astrencin.sk
FB: www.facebook.com/LegiaLaugaricio

Rozpis zápasov
4:0 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 27. kolo, 13.4.2024
AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
17:30 Štadión Sihoť
NIKÉ LIGA, 28. kolo, 19.4.2024
AS Trenčín - FC Košice
Tabuľka

Základná časť

#TímZSkóreB
1. Slovan 22 57:16 57
2. Žilina 22 40:30 41
3. Spartak 22 31:22 39
4. DAC 1904 22 31:21 37
5. Podbrezová 22 40:34 34
6. Ružomberok 22 28:31 34
7. Trenčín 22 31:23 34
8. MFK Dukla 22 38:30 34
9. Skalica 22 19:25 23
10. Košice 22 19:45 17
11. Zemplín 22 19:42 10
12. FC ViOn 22 14:48 4

Facebook
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  proreco  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa