U15 St. žiaci

TiMS | Máme najlepšieho strelca a brankára prestížneho Memoriálu Gejzu Princa

Mládež, Mládež 25.8.2021

Výber Západoslovenského futbalového zväzu (ZsFZ) sa stal víťazom prestížneho Memoriálu Gejzu Princa. Dôležitú úlohu v úspešnom mužstve zohrali aj piati hráči AS Trenčín Michal Viktorín, Nicolas Gúčik, Matúš Uhlárik, Samuel Barta a Patrik Straňák.

Celý článok

TiMS | Murko ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímom

ASTV, Mládež 23.7.2020

Ďalším „Hráčom mesiaca TiMS academy“ sa stal Jakub Murko z tímu žiakov do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

TiMS | Praženka ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímom

ASTV, Mládež 11.6.2020

Ďalším „Hráčom mesiaca TiMS academy“ sa stal Ľuboš Praženka z tímu žiakov do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

TiMS | Vailing ďalším hráčom mesiaca, ktorý trénoval s prvým tímom

ASTV, Mládež 12.3.2020

Ďalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Tadeáš Vailing z tímu žiakov do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred niekoľkými rokmi, sme ocenili už takmer stovku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

TiMS | Trinástka halovým majstrom Slovenska, pätnástka strieborná

Mládež, Mládež 21.1.2020

AS Trenčín sa stal najúspešnejším klubom tradičnej zimnej Halovej sezóny mládeže, ktorej usporiadateľom je Slovenský futbalový zväz. Tím do trinásť rokov si vybojoval titul halového majstra Slovenska a „pätnástka“ to dotiahla na striebornú priečku. Aj naši starší žiaci siahali na zlato, od ktorého ich delilo pätnásť sekúnd a víťazstvo proti Michalovciam.

Celý článok

TiMS | Starší žiaci od štvrtka o majstra Slovenska

Mládež,   19.6.2019

Tím AS Trenčín do pätnásť rokov čaká od štvrtka do soboty záverečný turnaj majstrovstiev Slovenska starších žiakov. Poprad privíta troch víťazov regionálnych líg a najvyššie umiestnený bratislavský tím z regiónu Západ. Súpermi AS Trenčín tak budú MŠK Žilina, ŠK Slovan Bratislava a 1.FC Tatran Prešov.

Celý článok

TiMS | Macháčik ďalší hráč mesiaca na tréningu s prvým tímom

ASTV, Mládež 12.6.2019

Ďalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Patrik Macháčik z tímu do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

TiMS | Ovšonka ďalší mládežnícky hráč mesiaca na tréningu s prvým tímom

ASTV, Mládež 28.5.2019

Ďalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Dávid Ovšonka z tímu do pätnásť rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

Trinástka halovým majstrom Slovenska, pätnástka štvrtá

Mládež, Mládež 3.2.2019

Tímy AS Trenčín do 13 a 15 rokov sa predstavili na finálovom turnaji Halových majstrovstiev Slovenska (HSM SZF). Mladší žiaci prešli turnajom bez zaváhania a zaslúžene obsadili prvú priečku. Starší žiaci skončili na štvrtom mieste s rovnakým počtom bodov ako tretí Spartak Trnava.

Celý článok

Hasoň ďalším mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín

ASTV, Mládež 11.9.2018

Mládežníckym hráčom AS Trenčín za mesiac apríl sa stal Samuel Hasoň z tímu do pätnásť rokov. V tomto ročníku už patrí do družstva U16. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako šiestimi rokmi, sme doposiaľ ocenili viac ako šesťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa