U11 Prípravka

Akadémia | Jedenástka zbierala skúsenosti v špičkovej konkurencii

Mládež, Mládež 6.6.2022

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov sa prednedávnom predstavil na skvele obsadenom turnaji MiniEuro 2022 vo Františkových Lázňach. Zverenci trénera Miroslava Karasa obsadili v špičkovej konkurencii šestnástich tímov konečné desiate miesto. Na svoje konto si pripísali aj cenný skalp Manchestru United. Víťazom turnaja sa stala berlínska Hertha pred FC Porto a Spartou Praha.

Celý článok

TiMS | Výborný vstup jedenástky do nového ročníka

Mládež, Aktuálne 4.9.2021

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral pod vedením dvojice Miroslav Karas – Roman Rýdzi kvalitne obsadený Visegrad Cup 2021. V Kravařoch neďaleko Opavy sa predstavilo dvadsať mužstiev zo štyroch krajín. Druhý skončil FC Baník Ostrava a tretí Sleza Wroclaw.

Celý článok

TiMS | Výborné šieste miesto U11 na špičkovom halovom turnaji v Ostrave

Mládež, Mládež 4.12.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov obsadil skvelé šieste miesto na špičkovo obsadenom halovom turnaji Memoriál Evžena Hadamczika v Ostrave. Zverenci trénerov Miroslava Karasa a Pavla Straku ( ktorého na turnaji zastúpil David Kubáň) vyhrali svoju základnú skupinu. Vo štvrťfinále však nešťastne podľahli domácemu Baníku Ostrava po strelách zo značky pokutového kopu.

Celý článok

TiMS | Jedenástka úspešná v hale v spoločnosti popredných maďarských tímov

Mládež, Mládež 25.11.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral v spoločnosti popredných maďarských tímov a Slovana Bratislava halový turnaj v Komárne. Najlepším hráčom turnaja sa stal náš Ivan Šarina.

Celý článok

TiMS | Jedenástka vyhrala turnaj Superligy

Mládež,   18.11.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral počas víkendu kvalitne osadený turnaj Superligy. Zverenci trénerov Miroslava Karasa a Pavla Straku vyhrali šesť z ôsmich stretnutí a dvakrát remizovali.

Celý článok

TiMS | Tímy U9 a U11 víťazmi turnaja Spartak Cup 2019

Mládež, Mládež 23.9.2019

Tímy AS Trenčín do deväť rokov a do jedenásť rokov triumfovali na turnaji Spartak Cup 2019, ktorý odohrali v Šurovciach. Mladí Trenčania uspeli aj individuálne. V mladšej kategórii sa Benjamin Benca stal najlepším strelcom turnaja a v staršom ročníku bol Boris Kováč vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.

Celý článok

TiMS | Jedenástka obstála v konkurencii Bayernu, Porta, Manchester United a ďalších

Mládež, Aktuálne 22.5.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov sa počas uplynulého víkendu predstavil na vynikajúco obsadenom turnaji vo Františkových Lázňach. V konkurencii mužstiev ako sú Bayern Mníchov, FC Porto, Manchester United a ďalší sa nestratil. Zverenci trénerov Michala Vereša a Miroslava Uhrina obsadili medzi osemnástimi klubmi z troch kontinentov konečné desiate miesto.

Celý článok

TiMS | Jedenástka víťazom kvalifikácie Champions Trophy

Mládež, Aktuálne 3.5.2019

Zverenci trénerov Michala Vereša a Miroslava Uhrína vyhrali kvalifikáciu na prestížny turnaj svetovej série Champions Trophy v kategórii do jedenásť rokov. Ten je na programe v druhej polovici júna v srbskom Belehrade. Ďalšími účastníkmi finálového turnaja sú napríklad Benfica Lisabon, AS Rím, Crvena Zvezda Belehrad, AIK Štokholm alebo Pogoň Štetín.

Celý článok

Fotogaléria | This is my sen 2019

Fotogalérie, Mládež 16.4.2019

Fotogaléria z piateho ročníka turnaja This is my sen 2019 pre hráčov kategórie U11.

Celý článok

TiMS | Fenerbahce víťazom TiMS 2019, Trenčín šiesty

This is my sen, Mládež 15.4.2019

Víťazom turnaja This is my sen 2019 hráčov do jedenásť rokov sa stal istanbulský Fenerbahce. Druhú priečku obsadil anglický West Ham United a tretí skončil taliansky SSC Neapol. Domáci AS Trenčín obsadil v konkurencii šestnástich tímov zo šiestich krajín výborné šieste miesto. Stal sa tak najvyššie umiestneným slovenským účastníkom turnaja.

Celý článok
Ďalšie stránky
1234>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.avetec.org  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport  laugaricio