U11 Prípravka

Akadémia | Vydarená generálka U11 pred začiatkom sezóny

Mládež, Aktuálne 14.8.2023

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov sa tento víkend zúčastnil na medzinárodnom turnaji v Dunajskej Strede, ktorým prešiel bez zaváhania.

Celý článok

Akadémia | Jedenástka zbierala skúsenosti v špičkovej konkurencii

Mládež, Mládež 6.6.2022

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov sa prednedávnom predstavil na skvele obsadenom turnaji MiniEuro 2022 vo Františkových Lázňach. Zverenci trénera Miroslava Karasa obsadili v špičkovej konkurencii šestnástich tímov konečné desiate miesto. Na svoje konto si pripísali aj cenný skalp Manchestru United. Víťazom turnaja sa stala berlínska Hertha pred FC Porto a Spartou Praha.

Celý článok

TiMS | Výborný vstup jedenástky do nového ročníka

Mládež, Aktuálne 4.9.2021

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral pod vedením dvojice Miroslav Karas – Roman Rýdzi kvalitne obsadený Visegrad Cup 2021. V Kravařoch neďaleko Opavy sa predstavilo dvadsať mužstiev zo štyroch krajín. Druhý skončil FC Baník Ostrava a tretí Sleza Wroclaw.

Celý článok

TiMS | Výborné šieste miesto U11 na špičkovom halovom turnaji v Ostrave

Mládež, Mládež 4.12.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov obsadil skvelé šieste miesto na špičkovo obsadenom halovom turnaji Memoriál Evžena Hadamczika v Ostrave. Zverenci trénerov Miroslava Karasa a Pavla Straku ( ktorého na turnaji zastúpil David Kubáň) vyhrali svoju základnú skupinu. Vo štvrťfinále však nešťastne podľahli domácemu Baníku Ostrava po strelách zo značky pokutového kopu.

Celý článok

TiMS | Jedenástka úspešná v hale v spoločnosti popredných maďarských tímov

Mládež, Mládež 25.11.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral v spoločnosti popredných maďarských tímov a Slovana Bratislava halový turnaj v Komárne. Najlepším hráčom turnaja sa stal náš Ivan Šarina.

Celý článok

TiMS | Jedenástka vyhrala turnaj Superligy

Mládež,   18.11.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov vyhral počas víkendu kvalitne osadený turnaj Superligy. Zverenci trénerov Miroslava Karasa a Pavla Straku vyhrali šesť z ôsmich stretnutí a dvakrát remizovali.

Celý článok

TiMS | Tímy U9 a U11 víťazmi turnaja Spartak Cup 2019

Mládež, Mládež 23.9.2019

Tímy AS Trenčín do deväť rokov a do jedenásť rokov triumfovali na turnaji Spartak Cup 2019, ktorý odohrali v Šurovciach. Mladí Trenčania uspeli aj individuálne. V mladšej kategórii sa Benjamin Benca stal najlepším strelcom turnaja a v staršom ročníku bol Boris Kováč vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.

Celý článok

TiMS | Jedenástka obstála v konkurencii Bayernu, Porta, Manchester United a ďalších

Mládež, Aktuálne 22.5.2019

Tím AS Trenčín do jedenásť rokov sa počas uplynulého víkendu predstavil na vynikajúco obsadenom turnaji vo Františkových Lázňach. V konkurencii mužstiev ako sú Bayern Mníchov, FC Porto, Manchester United a ďalší sa nestratil. Zverenci trénerov Michala Vereša a Miroslava Uhrina obsadili medzi osemnástimi klubmi z troch kontinentov konečné desiate miesto.

Celý článok

TiMS | Jedenástka víťazom kvalifikácie Champions Trophy

Mládež, Aktuálne 3.5.2019

Zverenci trénerov Michala Vereša a Miroslava Uhrína vyhrali kvalifikáciu na prestížny turnaj svetovej série Champions Trophy v kategórii do jedenásť rokov. Ten je na programe v druhej polovici júna v srbskom Belehrade. Ďalšími účastníkmi finálového turnaja sú napríklad Benfica Lisabon, AS Rím, Crvena Zvezda Belehrad, AIK Štokholm alebo Pogoň Štetín.

Celý článok

Fotogaléria | This is my sen 2019

Fotogalérie, Mládež 16.4.2019

Fotogaléria z piateho ročníka turnaja This is my sen 2019 pre hráčov kategórie U11.

Celý článok
Ďalšie stránky
1234>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  bahis sitesi  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa