U8 Prípravka

Akadémia | Osmička z tretieho miesta v skupine až k striebornej medaile

Mládež, Aktuálne 13.6.2023

Náš tím do osem rokov absolvoval kvalitne obsadený turnaj vo Veľkých Kostoľanoch. Z tretieho miesta v skupine sa napokon prebojovali až do finále turnaja.

Celý článok

Akadémia | Úspešný halový turnaj prípravky do osem rokov

Mládež, Mládež 7.2.2023

Prípravkári AS Trenčín z tímu do osem rokov vyhrali kvalitne obsadený domáci halový turnaj. Našim družstvám tvorili konkurenciu Slovan Bratislava, Trinity Zlín, 1.FC Slovácko a DAC 1904 Dunajská Streda.

Celý článok

TiMS | Prípravkári víťazom skvele obsadeného domáceho turnaja

Mládež, Mládež 5.3.2020

Prípravkári AS Trenčín z tímu do osem rokov vyhrali kvalitne obsadený domáci halový turnaj. Zverenci trénerov Jaroslava Švajku a Juraja Chmelinu dominovali v spoločnosti Slovana Bratislava, Žiliny, Slovácka a Baníka Ostrava. Najlepším strelcom turnaja sa stal so šiestimi gólmi náš Max Pavlík.

Celý článok

TiMS | Tím U8 výborne reprezentoval v závere sezóny na turnaji v Dolnej Bečve

Mládež,   16.7.2019

Tím AS Trenčín do osem rokov sa ešte v závere už skončenej sezóny predstavil na kvalitne obsadenom turnaji Robe X-Games v moravskej Dolnej Bečve. Zverenci trénera Davida Kubáňa sa medzi tridsaťšesť tímami z Česka, Poľska a Slovenska nestratili. V konkurencii Sparty Praha, Zbrojovky Brno, Slavie Praha, Baníka Ostrava, Fastavu Zlín, Odry Wodzislav alebo Piastu Gliwice obsadili konečné tretie miesto.

Celý článok

TiMS | Osmička vyhrala Laso Cup v konkurencii Slovana, Trnavy, Sigmy, Slovácka a Žiliny

Mládež,   10.6.2019

Tím AS Trenčín do osem rokov sa stal víťazom turnaja Laso Cup v Nedakoniciach neďaleko Uherského Hradišťa. Tím pod vedením trojice Kubáň, Nosek, Leško ani raz nezaváhal. Vo finále zdolal MŠK Žilina vysoko 7:0. Navyše, Dominik Stehlík sa stal najlepším brankárom turnaja.

Celý článok

Pavlík ďalší mládežnícky hráč mesiaca na tréningu s prvým mužstvom

ASTV, Mládež 26.3.2019

Ďalším „Mládežníckym hráčom mesiaca AS Trenčín“ sa stal Maxim Pavlík z tímu do osem rokov. V úspešnom projekte, ktorý odštartoval pred siedmimi rokmi, sme ocenili už niekoľko desiatok hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

Osmička víťazom domáceho turnaja bez straty bodu

Mládež,   19.2.2019

Tím AS Trenčín do osem rokov sa stal víťazom domáceho halového turnaja Trenčín Cup 2019. Zverenci trénerov Davida Kubáňa a Antona Cintulu prešli celým programom bez zaváhania. Postupne zdolali Spartak Trnava, Dunajskú Stredu, Slovan Bratislava, Inter Bratislava a Ružomberok. Nejlepším strelcom sa stal náš Benjamin Benca.

Celý článok

AS Trenčín U8 vyhral bez zaváhania turnaj v Ostrave

Mládež,   6.2.2019

Tím AS Trenčín do osem rokov vyhral kvalitne osadený halový turnaj v Ostrave. Zverenci trénera Davida Kubáňa prešli celým dňom bez jediného zaváhania.

Celý článok

Prípravky na turnajoch na medailových priečkach

Mládež, Mládež 25.5.2017

Všetky štyri výbery prípraviek AS Trenčín sa počas minulého víkendu predstavili na kvalitne obsadených turnajoch. Najviac sa darilo tímu do osem rokov, ktorý vyhral SEP Cup v Bytči. Tímy do desať a jedenásť rokov nás reprezentovali na Slovan Cupe vo Vysokej na Morave, kde obsadili druhú s tretiu priečku. Družstvo do deväť rokov skončilo siedme na kvalitne obsadenom turnaji v poľskom Zakopanom.

Celý článok

Osmička víťazom Memoriálu Viliama Polónyho

Mládež, Aktuálne 14.3.2017

Chlapci z výberu AS Trenčín do osem rokov sa zúčastnili Memoriálu Viliama Polónyho, ktorý organizoval bratislavský Inter. V konkurencií piatich tímov získali zlaté medaily.

Celý článok
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa