Ženy

Akadémia | Dorastenky vicemajsterkami Slovenska

Mládež, Ženy 15.6.2022

Dorastenky AS Trenčín skončili druhé na záverečnom turnaji víťazov regiónov a stali sa tak vicemajsterkami Slovenska v kategórii do devätnásť rokov.

Celý článok

Ženy | Víťazstvo na domácom turnaji v konkurencii ligových rivalov

Ženy,   7.2.2020

Futbalistiky AS Trenčín sa počas víkendu predstavili na domácom turnaji AS Trenčín Cup 2020 v športovej hale na Sihoti. Zverenky trénera Andreja Paulínyho neprehrali ani jeden zápas a zaslúžene získali víťaznú trofej.

Celý článok

Ženy | Tréner Paulíny k postupu dievčat do najvyššej súťaže

ASTV, Ženy 29.6.2019

ASTV vám prináša návrat trénera Andreja Paulínyho k postupu našich dievčat do najvyššej slovenskej súťaže. Ešte raz gratulujeme.

Celý článok

Ženy | Dievčatá vstupujú do ďalšej baráže o prvú ligu

Ženy,   15.6.2019

Ženy AS Trenčín čaká v krátkom čase už tretia baráž o postup do najvyššej súťaže. Ako víťazky B-skupiny druhej ligy budú bojovať v nedeľu proti Union Nové Zámky a v stredu proti FK Poprad o jedinú miestenku do najvyššej súťaže.

Celý článok

Ďalší výborný výsledok dievčat AS Trenčín

Ženy,   4.12.2018

Dievčatá AS Trenčín dosiahli ďalší čiastkový úspech. Tím žien pod vedením dvojice Andrej Paulíny – Branislav Gajdoš vyhral halový turnaj v Havířove.

Celý článok

Fotogaléria zo zápasu Slovenského pohára žien proti Žiline

Fotogalérie, Ženy 22.10.2018

Fotogaléria zo stretnutia Slovenského pohára žien proti MŠK Žilina (2:3).

Celý článok

Ženy kúsok od postupu do semifinále Slovenského pohára

Ženy,   22.10.2018

Futbalistky AS Trenčín majú za sebou vydarený vstup do sezóny. Zverenky trénerskej dvojice Andrej Paulíny – Branislav Gajdoš kraľujú B-skupine druhej ligy žien a v Slovenskom pohári skončila ich púť až vo štvrťfinále po prehre proti prvoligovej Žiline (2:3).

Celý článok

Nedorostová mládežníckou hráčkou mesiaca AS Trenčín

ASTV, Ženy 19.9.2018

Mládežníckou hráčkou AS Trenčín za mesiac máj sa stala Michaela Nedorostová z tímu žiačok. V tomto ročníku už patrí do družstva dorasteniek. V úspešnom projekte, ktorý sme odštartovali pred viac ako šiestimi rokmi, sme doposiaľ ocenili viac ako šesťdesiatku hráčov a hráčok z našej akadémie - This is my sen Academy.

Celý článok

Paulíny: Cieľom postup do I. ligy a výchova reprezentantiek

Ženy, Mládež 28.8.2018

Ženský futbal je celosvetovo na vzostupe a inak tomu nie je ani v AS Trenčín. Od tohto ročníka sú súčasťou klubu a akadémie This is my sen Academy už štyri dievčenské tímy.

Celý článok

Ženy AS Trenčín druhé na turnaji v Havířove

Ženy, WU 19 7.8.2018

Ženy AS Trenčín obsadili druhú priečku na memoriáli Ladislava Nagya v Havířove. Na svoje konto si pripísali dve víťazstvá a jednu prehru.

Celý článok
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  Heineken  Smoker  slovlak  mattoni  monolit  aarsleff  msport  laugaricio  casspennant  magnus  TSS Group  ramirent  keraming  Jaaa