Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V máji 2018 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
123>>
31.5.ASTV: Zápasový film zo stretnutia proti ŽilineastnASTV vám prináša zápasový film zo stretnutia finále baráže Fortuna ligy o postup do Európskej ligy UEFA proti MŠK Žilina (1:2 pp).
30.5.Dvanástka piata na Champions Trophy v SarajeveastnTím AS Trenčín do dvanásť rokov obsadil na záverečnom turnaji Champions Trophy v Sarajeve konečné piate miesto. Turnaj bol vyvrcholením série, v ktorej sa v jednotlivých národných kolách predstavilo viac ako 250 tímov. Finále hrané v Bosne a Hercegovine malo 36-členné štartové pole. Na turnaji sa predstavili družstvá z Anglicka, Nemecka, Rakúska, Slovinska, Chorvátska, Bosny a Hercegoviny, Turecka, Rumunska a Srbska.
29.5.Beridze a Čögley sa rozlúčili s dresom AS TrenčínmgZáverečný zápas aktuálneho ročníka Fortuna ligy bol rozlúčkovým pre krídelníka Giogiho Beridzeho. Gruzínsky reprezentant sa po rok a pol trvajúcom hosťovaní vracia do belgického KAA Gent. V novom ročníku najvyššej slovenskej súťaže nebude pod Čákovým hradom pokračovať ani skúsený obranca Peter Čögley, ktorému vypršal kontrakt.
29.5.Napísali o nás: Lobotka a Bero nepatrili medzi najtalentovanejšíchastnDo prípraviek deti nastupujú už vo veku päť rokov. Majú pred ostatnými výrazný náskok. Desaťročného chlapca ťažko odučíte zlým návykom, hovorí tréner Miroslav Karas. Obsiahly rozhovor so šéftrénerom najmladších kategórií v AS Trenčín, priniesli Trenčianske noviny. My vám ho prinášame v plnom znení.
28.5.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti ŽilineastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu finále baráže Fortuna ligy o postup do Európskej ligy UEFA MŠK Žilina - AS Trenčín (1:2 pp).
28.5.Šemrinec: Sme šiesty raz v rade v Európe, je to veľký úspechZIL - TRE 1:2, 34.kolo | mgZáverečný zápas tohto ročníka vyšiel zverencom trénera Vladimíra Cifraniča na výbornú. Finálový zápas baráže o postup do Európskej ligy UEFA proti MŠK Žilina priniesol skvelé futbalové divadlo. Po stodvadsiatich minútach a dvoch góloch Philipa Azanga sme boli tým šťastnejším tímom napokon my.
27.5.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti ŽilineastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase Fortuna ligy MŠK Žilina - AS Trenčín (1:2 pp).
27.5.O víťazstve proti Žiline rozhodol dvoma gólmi AzangoZIL - TRE 1:2, 34.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča zvíťazili v nedeľňajšom finále baráže o účasť v Európskej lige UEFA 2018/2019 nad MŠK Žilina 2:1 po predĺžení. Hrdinom duelu sa stal Philip Azango, ktorý strelil oba góly AS. Prvé zápasy úvodného kvalifikačného kola EL sú na programe 12. júla. Odvetu odohráme 19. júla. AS Trenčín sa predstaví v pohárovej Európe po šiesty raz v rade.
27.5.ASTV: Šemrinec a Skovajsa pred zápasom proti ŽilineZIL - TRE 1:2, 34.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Igorom Šemrincom a Lukášom Skovajsom pred zápasom finále baráže Fortuna ligy o postup do Euróspkej ligy UEFA proti MŠK Žilina (nedeľa, 27. mája, 17.20 h).
25.5.Hráči AS Trenčín a Nadácia ÚLK podporili Centrum pre rodinuastnHráči AS Trenčín a Nadácia Únie ligových klubov (ÚLK) podporili pri príležitosti nedávneho Medzinárodného dňa rodiny trenčianske Centrum pre rodinu (CPR). Šek v hodnote 405 eur odovzdal do rúk riaditeľa centra Gabriela Chromiaka kapitán AS Trenčín Peter Kleščík spoločne so svojou rodinou.
25.5.Pozývame vás na výjazd do ŽilinyastnFutbalový klub AS Trenčín organizuje zájazd na nedeľňajší zápas finále baráže o postup do Európskej ligy UEFA proti MŠK Žilina, ktorý sa odohrá na štadióne pod Dubňom. Výkop stretnutia je o 17.20 h.
24.5.Fotogaléria zo zápasu proti RužomberkuastnFotogaléria Petra Kapustu zo zápasu 1. kola baráže Fortuna ligy proti MFK Ružomberok.
24.5.ASTV: Zostrih zo zápasu Fortuna ligy proti RužomberkuastvASTV vám prináša zostrih zo zápasu baráže Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (4:2).
24.5.Čatakovič: Proti Žiline to musí byť celkom iný prvý polčasTRE - RUZ 4:2, 33.kolo | mgDvakrát prehrávali o gól, ale napriek tomu dokázali v náročnom barážom zápase uspieť. Tím okolo kapitána Petra Kleščíka si v súboji proti nepríjemnému Ružomberku (4:2) vybojoval účasť vo finále o poslednú tohtoročnú miestenku do Európskej ligy UEFA.
23.5.ASTV: Tlačová konferencia po zápase proti RužomberkuastvASTV vám prináša tlačovú konferenciu po zápase baráže Fortuna ligy AS Trenčín - MFK Ružomberok (4:2).
23.5.V prvom kole baráže sme otočili zápas proti RužomberkuTRE - RUZ 4:2, 33.kolo | tasrZverenci trénera Vladimíra Cifraniča vyhrali zápas prvého kola baráže o postup do Európskej ligy UEFA, keď doma zdolali MFK Ružomberok 4:2 (1:2). O góly AS sa postarali Giorgi Beridze, James Lawrence, Hilary Gong a Hamza Čatakovič. Finále baráže odohráme v nedeľu 27. mája proti MŠK Žilina na jeho ihrisku. Výkop zápasu je o 17.20 h.
23.5.Výročné nálepky Jednoty Trenčín dnes v pokladniach štadiónaastnObčianske združenie Légia Laugaricio si prednedávnom pripomenulo 40. výročie víťazstva Jednoty Trenčín v Slovenskom pohári v roku 1978. Prvú veľkú trofej futbalu pod Čákovým hradom získali zverenci trénerov Theodora Reimanna a Štefana Hojsíka po dvoch víťazstvách nad Slovanom Bratislava (1:0 a 3:1).
23.5.ASTV: Kleščík a Sleegers pred zápasom proti RužomberkuTRE - RUZ 4:2, 33.kolo | astvASTV vám prináša rozhovory s Petrom Kleščíkom a Joeym Sleegersom pred zápasom prvého kola baráže Fortuna ligy o postup do Európskej ligy proti MFK Ružomberok (streda, 23. mája, 17.30 h).
22.5.Mladšie žiačky majú za sebou skvelý ročník, ďalším cieľom medaila z MSRastnMladšie žiačky Hádzanárskeho klubu AS Trenčín majú za sebou veľmi úspešnú sezónu. Prvý tím dosiahol viacero cenných úspechov a druhý tím zložený z mladších hádzanárok najmä zbieral cenné skúsenosti.
22.5.Futbalové dopoludnie plné radostiastnFutbalový klub AS Trenčín privítal v rámci svojho komunitného programu ďalšiu milú návštevu na štadióne na Sihoti. Predpoludnie s hráčmi prvého mužstva strávili deti zo Spojenej školy v Novom Meste nad Váhom.
Ďalšie stránky
123>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  www.tcld.net  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  https://www.tcld.net/  aarsleff  msport  laugaricio  proreco