Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

V máji 2020 vyšli tieto články:

Ďalšie stránky
12>>
31.5.Fotogaléria | Prípravný zápas proti FC Spartak TrnavaastnFotogaléria z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava (4:0).
30.5.ASTV | Zostrih z prípravného zápasu proti FC Spartak TrnavaastvASTV vám prináša zostrih z prípravného zápasu proti FC Spartak Trnava (4:0).
30.5.ASTV | Tréner Hrnčár a Igor Šemrinec po zápase proti Spartaku TrnavaTRE - TRN 4:0, 0.kolo | astnTréner Norbert Hrnčár a brankár Igor Šemrinec pre ASTV po prípravnom zápase proti FC Spartak Trnava (4:0).
29.5.ASTV | Záznam z prípravného zápasu proti Spartaku TrnavaastvASTV vám prináša záznam z prípravného zápasu AS Trenčín - FC Spartak Trnava (4:0).
29.5.Príprava | Po týždňoch bez futbalu sme zdolali trnavský SpartakTRE - TRN 4:0, 0.kolo | astnZverenci trénera Norberta Hrnčára zdolali Spartak Trnava v prvom prípravnom zápase pred reštartom Fortuna ligy 4:0 (4:0). O naše góly sa postarali Richard Križan, Gino van Kessel, Ante Roguljič a Jakub Kadák. O týždeň sa predstavíme na ihrisku MŠK Žilina.
28.5.Médiá | Informácie o akreditáciach na prípravný zápas proti TrnaveastnAS Trenčín odohrá v piatok 29. mája o 17.00 h prípravný zápas proti FC Spartak Trnava. Hrať sa bude na ihrisku štadióna na Sihoti.
25.5.A-tím | Prípravu na pokračovanie ligy odštartoval tréningový zápasastnPrípravu na pokračujúcu sezónu Fortuna ligy odštartoval víkendový modelovaný zápas medzi dvoma tímami AS Trenčín. V tréningovom centre This is my sen Academy sa proti sebe postavili nielen mužstvá v dresoch, ale zápasovú atmosféru navodzovala aj trojica rozhodcov.
25.5.ASTV | Chudý a Depetris v druhej časti projektu AS Trenčín 65+astnNáš klub má za sebou druhú časť komunitného projektu AS Trenčín 65+. Vďaka pomoci viacerých partnerov sme mohli v čase pandémie koronavírusu podporiť skupinu skôr narodených z našich najvernejších. Tentoraz sa do rozdávania pomocných balíčkov zapojili aj Denis Chudý a David Depetris. Ako to prebiehalo môžete vidieť v reportáži ASTV.
24.5.ASTV | Tréner Hrnčár a Abdul Zubairu k zmene v tréningovom pláne v čase ramadánuastvTréningový program prvého tímu AS Trenčín sa počas uplynulých týždňov zmenil. Netrénovalo sa tradične predpoludním, ale až podvečer. Realizačný tím a kabína týmto spôsobom vyšli v ústrety šestici moslimských zverencov, resp. spoluhráčov. Od 24. apríla do 23. mája totiž prebiehal ramadán. V našom klube to však nie je nič nezvyčajné. Aj tréner Martin Ševela neraz hovoril o individuálnom prístupe v prípade Ibrahima Rabia alebo Alika Balu. Viac sa však dozviete zo slov Norberta Hrnčára a Abdula Zubaira v reportáži ASTV.
22.5.A-tím | V piatok prípravný zápas proti TrnaveastvAS Trenčín odštartuje hernú časť prípravy na pokračujúcu nadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna ligy v piatok 29. mája. Na hlavnom ihrisku štadióna na Sihoti privítame Spartak Trnava. Výkop zápasu je naplánovaný na 17.00 h.
22.5.FL | Kluby odsúhlasili pokračovanie, čaká nás skrátená nadstavbaúlk, astnFortuna liga by sa mala opäť rozbehnúť 13. júna. Pokračovať bude nadstavbou, ale v skrátenej verzii. Odhlasovali si to kluby našej najvyššej súťaže na piatkovom zasadnutí Prezídia Únie ligových klubov (ÚKL).
22.5.Florbal | Juniori sa vrátili do celoštátnej extraligyastnJuniorskí florbalisti AS Trenčín sa po roku strávenom v regionálnej súťaži vracajú do celoštátnej extraligy. Nahradia FBK Hornets Mútne. Tím zo severu Slovenska sa do nasledujúceho ročníka najvyššej súťaže neprihlásil.
22.5.ASTV | Martin Šulek a Jakub Kadák majú za sebou krížový výsluchastnDvojica odchovancov akadémie AS Trenčín - This is my sen Academy Martin Šulek a Jakub Kadák má za sebou krížový výsluch. Dozviete sa aj to, či bolo ťažšie dostať sa do prvého mužstva predtým alebo teraz. Samozrejme, že chlapci sa na odpovedi na túto otázku nezhodli.
15.5.eSports | V sobotu od 17.45 h prestížny duel proti PlzniastnNáš ešportový tím čaká v sobotu prestížny duel proti Viktorii Plzeň. V zápase FIFA20 FCVP SERIES venovanej stretnutiam „viktoriánom“ proti zahraničným tímom narazia na seba po dvaja herný špecialisti na každej strane.
15.5.ASTV | Dorastenec Adam Tučný v tréningovom procese prvého mužstvaastvStále iba sedemnásťročný dorastenec Adam Tučný sa počas tohto týždňa stal súčasťou prvého mužstva AS Trenčín. Rýchlonohý krídelník absolvuje tréningový proces pod vedením trénerskej skupiny Norberta Hrnčára. Ako prežíval oznámenie o zatiaľ dočasnom preradení do fortunaligovej kabíny prezradil v rozhovore pre ASTV.
14.5.Archív | Hlohovský, Salinas, Štefánik a Peltier - najkrajšie góly z ročníka 2011/2012astnPo komentovanom sumáre sezóny 2011/2012 vám ASTV prináša najkrajšie góly z tohto ligového ročníka. Môžete vidieť presné zásahy Filipa Hlohovského, Lestera Peltiera, Samuela Štefánika a Jorgeho Salinasa. Ktorý z nich sa umiestnil v najlepšej päťke na prvom mieste a kto z kvarteta má v rebríčku dva presné zásahy?
13.5.Archív | Návrat ASTV k piatej priečke v ročníku 2011/2012astnASTV vám prináša komentovaný návrat k ročníku 2011/2012, v ktorom zverenci Adriána Guľu ako nováčik obsadil piatu priečku vo vtedajšej Corgoň lige.
12.5.fanShop | Špeciálna edícia rúšok pre všetkých AS Trenčín positiveastnAS Trenčín s podporou lokálneho výrobcu športového oblečenia Lizard pripravil pre všetkých verných fanúšikov nášho klubu špeciálnu edíciu rúšok. Ochráňte svoje zdravie a zdravie ostatných. Rúška sú pre všetkých AS Trenčín „posite“, aby ostali korona „negative“.
12.5.eSports | Dnes vo virtuálnom priestore proti Žiline s najlepším FIFA hráčom u násastnAS Trenčín vám prináša už tretí virtuálny duel FIFA20 na hernej konzole playstation. Po úspešnom súboji proti DAC 1904 Dunajská Streda a remíze proti Spartaku Trnava si dnes od 18.00 h zmeriame sily s MŠK Žilina.
11.5.TiMS | Tréningový proces akadémie naberá na obrátkachastnPo štarte skupinového tréningu prvého tímu AS Trenčín odštartovali aj tréningy v mládežníckych kategóriách našej This is my sen Academy. V prvom týždni vybehli na ihriská dorastenci a žiaci. V priebehu druhého týždňa sa začnú postupne pripájať aj jednotlivé tímy prípraviek. Tréneri zatiaľ pracujú s hráčmi v päťčlenných skupinách. Počet tréningových jednotiek je znížený a dĺžka tréningov je skrátená na 60-75 minút. Viac prezradil športový manažér akadémie Marek Dobiáš pre ASTV.
Ďalšie stránky
12>>
Tipsport SK  macron
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín
 Mercedes Benz  zlaty bazant  Smoker  SWAN  slovlak  mattoni  monolit  jaaa aarsleff  msport