Archív článkov

20072008200920102011201220132014201520162017201820192020
januárfebruármarecaprílmájjúnjúlaugustseptemberoktóbernovemberdecember
vzostupnezostupne
bez anotáciívrátane anotácií

posledných 30

Vypisuju posledných 30 článkov.

24.5.ASTV | Tréner Hrnčár a Abdul Zubairu k zmene v tréningovom pláne v čase ramadánuastvTréningový program prvého tímu AS Trenčín sa počas uplynulých týždňov zmenil. Netrénovalo sa tradične predpoludním, ale až podvečer. Realizačný tím a kabína týmto spôsobom vyšli v ústrety šestici moslimských zverencov, resp. spoluhráčov. Od 24. apríla do 23. mája totiž prebiehal ramadán. V našom klube to však nie je nič nezvyčajné. Aj tréner Martin Ševela neraz hovoril o individuálnom prístupe v prípade Ibrahima Rabia alebo Alika Balu. Viac sa však dozviete zo slov Norberta Hrnčára a Abdula Zubaira v reportáži ASTV.
22.5.A-tím | V piatok prípravný zápas proti TrnaveastvAS Trenčín odštartuje hernú časť prípravy na pokračujúcu nadstavbu aktuálneho ročníka Fortuna ligy v piatok 29. mája. Na hlavnom ihrisku štadióna na Sihoti privítame Spartak Trnava. Výkop zápasu je naplánovaný na 17.00 h.
22.5.FL | Kluby odsúhlasili pokračovanie, čaká nás skrátená nadstavbaúlk, astnFortuna liga by sa mala opäť rozbehnúť 13. júna. Pokračovať bude nadstavbou, ale v skrátenej verzii. Odhlasovali si to kluby našej najvyššej súťaže na piatkovom zasadnutí Prezídia Únie ligových klubov (ÚKL).
22.5.Florbal | Juniori sa vrátili do celoštátnej extraligyastnJuniorskí florbalisti AS Trenčín sa po roku strávenom v regionálnej súťaži vracajú do celoštátnej extraligy. Nahradia FBK Hornets Mútne. Tím zo severu Slovenska sa do nasledujúceho ročníka najvyššej súťaže neprihlásil.
22.5.ASTV | Martin Šulek a Jakub Kadák majú za sebou krížový výsluchastnDvojica odchovancov akadémie AS Trenčín - This is my sen Academy Martin Šulek a Jakub Kadák má za sebou krížový výsluch. Dozviete sa aj to, či bolo ťažšie dostať sa do prvého mužstva predtým alebo teraz. Samozrejme, že chlapci sa na odpovedi na túto otázku nezhodli.
15.5.eSports | V sobotu od 17.45 h prestížny duel proti PlzniastnNáš ešportový tím čaká v sobotu prestížny duel proti Viktorii Plzeň. V zápase FIFA20 FCVP SERIES venovanej stretnutiam „viktoriánom“ proti zahraničným tímom narazia na seba po dvaja herný špecialisti na každej strane.
15.5.ASTV | Dorastenec Adam Tučný v tréningovom procese prvého mužstvaastvStále iba sedemnásťročný dorastenec Adam Tučný sa počas tohto týždňa stal súčasťou prvého mužstva AS Trenčín. Rýchlonohý krídelník absolvuje tréningový proces pod vedením trénerskej skupiny Norberta Hrnčára. Ako prežíval oznámenie o zatiaľ dočasnom preradení do fortunaligovej kabíny prezradil v rozhovore pre ASTV.
14.5.Archív | Hlohovský, Salinas, Štefánik a Peltier - najkrajšie góly z ročníka 2011/2012astnPo komentovanom sumáre sezóny 2011/2012 vám ASTV prináša najkrajšie góly z tohto ligového ročníka. Môžete vidieť presné zásahy Filipa Hlohovského, Lestera Peltiera, Samuela Štefánika a Jorgeho Salinasa. Ktorý z nich sa umiestnil v najlepšej päťke na prvom mieste a kto z kvarteta má v rebríčku dva presné zásahy?
13.5.Archív | Návrat ASTV k piatej priečke v ročníku 2011/2012astnASTV vám prináša komentovaný návrat k ročníku 2011/2012, v ktorom zverenci Adriána Guľu ako nováčik obsadil piatu priečku vo vtedajšej Corgoň lige.
12.5.fanShop | Špeciálna edícia rúšok pre všetkých AS Trenčín positiveastnAS Trenčín s podporou lokálneho výrobcu športového oblečenia Lizard pripravil pre všetkých verných fanúšikov nášho klubu špeciálnu edíciu rúšok. Ochráňte svoje zdravie a zdravie ostatných. Rúška sú pre všetkých AS Trenčín „posite“, aby ostali korona „negative“.
12.5.eSports | Dnes vo virtuálnom priestore proti Žiline s najlepším FIFA hráčom u násastnAS Trenčín vám prináša už tretí virtuálny duel FIFA20 na hernej konzole playstation. Po úspešnom súboji proti DAC 1904 Dunajská Streda a remíze proti Spartaku Trnava si dnes od 18.00 h zmeriame sily s MŠK Žilina.
11.5.TiMS | Tréningový proces akadémie naberá na obrátkachastnPo štarte skupinového tréningu prvého tímu AS Trenčín odštartovali aj tréningy v mládežníckych kategóriách našej This is my sen Academy. V prvom týždni vybehli na ihriská dorastenci a žiaci. V priebehu druhého týždňa sa začnú postupne pripájať aj jednotlivé tímy prípraviek. Tréneri zatiaľ pracujú s hráčmi v päťčlenných skupinách. Počet tréningových jednotiek je znížený a dĺžka tréningov je skrátená na 60-75 minút. Viac prezradil športový manažér akadémie Marek Dobiáš pre ASTV.
5.5.Depetris | Ak bude liga pokračovať, tímu bude nejaký čas chýbaťastnAk by aj dnes prerušený ligový ročník pokračoval nadstavbou, tréner Norbert Hrnčár sa budeme musieť zaobísť bez jedného z najskúsenejších hráčov. David Depetris síce trénuje, ale v najkratšom možnom čase sa podrobí operácii hernie, tzv. pruhu.
4.5.TiMS | Program na techniku a obratnosť pre brankárov podľa Tomáša BelicatimsTréneri This is my sen Academy vám počas minulého mesiaca priniesli prostredníctvom ASTV návody na individuálne tréningy sily a techniky na doma. Seriál uzatvárame špeciálom určeným brankárom, o ktorý sa postarali Tomáš Belic a Oliver Lapoš (U16). Cvičenia sú určené nielen pre hráčov klubovej akadémie. Môžu inšpirovať nielen v čase karantény.
4.5.SSTnF | Opustil nás muž, ktorý prepojil históriu Jednoty a AS TrenčínastnVo veku nedožitých 70 rokov nás opustil skvelý futbalista a nezabudnuteľný človek Jozef Hollý (8.7.1950 - 3.5.2020). Muž, ktorý prepojil históriu futbalu pod Čákovým hradom. Niekdajší skvelý obranca Jednoty Trenčín a dlhoročný vedúci prvého mužstva AS Trenčín. V najvyššej československej ligovej súťaži odohral 113 zápasov a strelil šesť gólov.
1.5.Archív | Foto spomienka na popradský pohárový triumf proti SeniciastnArchívna fotogaléria pripomínajúca popradský pohárový triumf proti FK Senica.
1.5.ASTV | Pozrite si ako sme pred piatimi rokmi získali prvú trofejastvPiatkový prvomájový večer má pre AS Trenčín špeciálnu príchuť. Zverencov trénera Martina Ševelu čaká finále Slovnaft Cupu proti tímu FK Senica, ktoré sa odohrá na ihrisku popradského futbalového štadióna. Píše sa rok 2015 a náš klub, fanúšikovia, mesto a región získava svoju prvú trofej!
29.4.eSports | Remíza vo virtuálnom priestore proti TrnaveastnAS Trenčín má za sebou druhý priateľský zápas vo virtuálnom prostredí ešportu. Počas uplynulého víkendu remizoval v hre FIFA na hernej konzole PlayStation v súboji proti Spartaku Trnava (2:2). Nenadviazali sme tak na triumf proti DAC 1904 Dunajská Streda (3:1).
29.4.FL | Ak naša liga odštartuje, tak najskôr začiatkom júnaflReštart Fortuna ligy bude najskôr začiatkom júna. O odklade najvyššej futbalovej súťaže do 31. mája rozhodlo online hlasovaním na stredajšej konferencii Prezídium Únie ligových klubov.
27.4.Fotogaléria | Stavba severnej tribúny v apríli pokročilaastnKlub AS Trenčín pokračuje vo výstavbe štadióna napriek komplikovanej ekonomickej situácii. Viac informácií o súčasnom stave prezradil generálny manažér Róbert Rybníček pre klubovú ASTV. My vám dnes prinášame optimistickejší pohľad. Stavba severnej tribúny v apríli výrazne pokročila.
24.4.eSports | V sobotu virtuálne proti Spartaku TrnavaastnAS Trenčín vám aj počas prichádzajúceho víkendu prinesie virtuálne FIFA20 súboje na hernej konzole playstation. Po úspešnom súboji proti DAC 1904 Dunajská Streda a fortunaligovom víkende s Achrafom El Mahdiouim nastúpime proti Spartaku Trnava.
24.4.A-tím | Manuál tréningového procesu na základe pokynov ÚVZ SRastnVzhľadom na množiace sa podnety a otázky ohľadom tréningového procesu prvého tímu AS Trenčín prinášame nielen našej fanúšikovskej verejnosti aktuálne informácie týkajúce sa dotknutých aktivít.
23.4.TiMS | Podpor kúpou špeciálneho dresu našu akadémiuastnAS Trenčín nie je iba prvé mužstvo. Neoddeliteľnou súčasťou klubu je aj množstvo nádejných futbalistov a futbalistiek v našej akadémii - This is my sen Academy. Koronakríza negatívne ovplyvňuje aj situáciu v tejto sekcii nášho klubu. Sme však presvedčení, že #spolutozvládneme.
23.4.ASTV | Zverenci trénera Hrnčára majú k dispozícii tri ihriská v akadémiiastvZverenci trénera Norberta Hrnčára využívajú na skupinový tréning priestory klubovej akadémie - This is my sen Academy. V prípade potreby majú k dispozícii až tri voľné ihriská. Viac k tréningovému procesu prezradil pre ASTV šéf realizačného tímu.
22.4.ASTV | Róbert Rybníček o Fortuna lige, znižovaní nákladov a individuálnom tréninguastnGenerálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček poskytol klubovej ASTV rozsiahlejší rozhovor o aktuálnych otázkach. Tie sa dotýkajú nielen nášho klubu. Zopakoval svoj postoj k (ne)dohratiu aktuálneho ročníka Fortuna ligy, hovoril o pozitívnej odozve v klube na potrebu zníženia prevádzkových nákladov, ale aj o individuálnom tréningovom procese a na to naviazanom budovaní imunity.
21.4.eSports | El Mahdioui sa po štvrtom mieste nechystá byť hráčom esportuastnStredopoliar AS Trenčín Achraf El Mahdioui obsadil štvrtú priečku na víkendovom ešportovom turnaji hry FIFA eFortuna liga Challenge. Po druhom mieste v základnej skupine a víťaznom štvrťfinále prehral oba zápasy, ktoré mu mohli zabezpečiť medailové umiestnenie.
20.4.Koolwijk | Aktuálna situácia robila moje zotrvanie na Slovensku oveľa ťažšímmgAS Trenčín a Ryan Koolwijk sa dohodli na predčasnom ukončení kontraktu, ktorý mal vypršať po skončení aktuálneho ročníka. O rozviazaní zmluvy rozhodla aktuálna situácia ovplyvnená koronakrízou.
19.4.ASTV | Odštartovala výstavba severnej tribúny, viac prezradil generálny manažér klubuastvHneď po veľkonočných sviatkoch odštartovala výstavba severnej tribúny novostavby štadióna na Sihoti. Nasledovať by napriek nepriaznivej situácii mala stavba južnej tribúny. V predchádzajúcich mesiacoch sa podarilo posunúť práce aj na hlavnej tribúne, ktorá získava zateplenie a sklenené výplne. O aktuálnom stave povedal viac pre ASTV generálny manažér AS Trenčín Róbert Rybníček.
18.4.ASTV | Projekt AS Trenčín 65+ zamestnal Šuleka a KadákaastnZdieľame spolu radosť, ale aj smútok a hnev. Výnimkou nie je ani dnešok. Preto sa AS Trenčín spájajúci inštitúcie, firmy, obchodné spoločnosti a fanúšikov do jednej veľkej rodiny rozhodol podporiť skupinu skôr narodených z našich najvernejších. Ako to prebiehalo môžete vidieť v reportáži ASTV.
17.4.eSports | Fortunaligový FIFA turnaj o charitatívnu výhru odohrá El MahdiouiastnFortuna liga prináša počas práve prebiehajúceho víkendu turnaj eFortuna liga Challenge. Do ešportového turnaja sa prostredníctvom svojich hráčov zapojí všetkých dvanásť klubov našej ligy. Farby AS Trenčín bude hájiť Achraf El Mahdioui.
orion tip adidas
 Fitshape  vanStyn  Mesto Trenčín  McDonalds  Edart  aaa auto
 Mercedes Benz  Krusovice  Smoker  SWAN  Machunka  slovlak